Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 w Rosji tylko dla dorosłych - przez związki homoseksualne

37 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Produkcje z serii The Sims przyjęło się klasyfikować do kategorii "gry familijne". Tym większą konsternację może budzić zatem fakt, że w Rosji najnowsza odsłona będzie dystrybuowana z oznaczeniem 18+.

Przeczytaj cały tekst "The Sims 4 w Rosji tylko dla dorosłych - przez związki homoseksualne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Really? Przecież tam nawet nie widać golizny, słów wulgrarnych nie ma, przemocy też...
> Russian please...
W Rosji rozmawianie o homoseksualizmie z dziećmi jest karalne więc się nie dziwię, że gra będzie od 18 lat z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Po tym co się wydarzyło na Eurowizji też jestem tego zdania, że powinni ograniczyć takie rzeczy dla młodego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I bardzo dobrze! Po tym co się wydarzyło na Eurowizji też jestem tego zdania, że powinni
> ograniczyć takie rzeczy dla młodego pokolenia.

Tylko, że to wyłącznie od gracza zależy jaki związek utworzy. W The Sims 3 też można było tworzyć związki tej samej płci ale w mieście nie było ani jednej takiej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caraker? transwestyta to nie jest nowe zjawisko i tak dzieci tak sprytne ze potrafią łamać zasady jak oglądanie tego czego nie powinny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 13:45, Fred778 napisał:

W Rosji rozmawianie o homoseksualizmie z dziećmi jest karalne więc się nie dziwię, że
gra będzie od 18 lat z tego powodu...

Dobrze że nie jestem obywatelem Rosji xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że niżej niż USA nie da się upaść (bang! bang! OK, woohoo NOK). A tu proszę:
woohoo OK, homo-woohoo NOK. I strasz tu ludzi islamistami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Really? Przecież tam nawet nie widać golizny, słów wulgrarnych nie ma, przemocy też...
> Russian please...
> > W Rosji rozmawianie o homoseksualizmie z dziećmi jest karalne więc się nie dziwię,
> że
> > gra będzie od 18 lat z tego powodu...
> Dobrze że nie jestem obywatelem Rosji xD.
Dobrze że jesteś polakiem bo wtedy możesz narzekać
Ja nie widzę nic w tym dziwnego, jest zapis prawny, grę trzeba dostosować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 15:32, djjaco16 napisał:

Pomimo braku sympatii do tego narodu, popieram ich decyzję.

Według tej logiki powinno się zakazać produkcji lalek, bo jeszcze dziecko stworzy homoseksualny związek pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 15:30, Sark9 napisał:

Dobrze że jesteś polakiem bo wtedy możesz narzekać
Ja nie widzę nic w tym dziwnego, jest zapis prawny, grę trzeba dostosować i tyle.

No i jestem Polakiem i dobrze mi z tym, przynajmniej się nie wstydzę własnej własnego kraju (co innego rządzących tym krajem) mimo że pracuję za granicą w przeciwieństwie do niektórych osób :). Może i jest zapis prawny, ale nie znaczy że prawo jest super jakieś, po za tym rozmowa (Sama rozmowa) o homoseksualiźmie jest karana? Toż to absurd, to jakby gadać o rodzaju fajek i za to zamykać i karać... Tak czy siak mi to lata bo ja ide i kupuję jaką grę chcę PEGI mnie już nie dotyczy od kilku ładnych lat. Ale tak po przemyśleniach i patrząć na community gier MMO, to tam był wprowadził 30+ PEGI może by się poprawiło :D.

Hydro2 A z misiami pluszowymi jak było w dzieciństwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo.Jak nie lubię Rosji to nie lubię, ale w tej kwestii się z nimi zgadzam.Co zobaczyłem na Eurowizji, to propagowanie tej pseudo wolności i tolerancji(a tak naprawdę promocja dziwactwa), to jestem jestem już w 100% przekonany o zakazie prawnym, propagowania przeróżnych zboczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pomimo braku sympatii do tego narodu, popieram ich decyzję.
> Według tej logiki powinno się zakazać produkcji lalek, bo jeszcze dziecko stworzy homoseksualny
> związek pomiędzy nimi.

Nie rozumiesz czegoś dziecko samo z siebie nie wyciągnie tego zboczenia, ale podpatrując to w grze pokroju The Sims, już taki związek jest w stanie utworzyć nawet z przykładowymi lalkami. Ruscy obrze działają - profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować