Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 w Rosji tylko dla dorosłych - przez związki homoseksualne

37 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2014 o 15:38, Hydro2 napisał:

> Pomimo braku sympatii do tego narodu, popieram ich decyzję.

szczególnie do kraju który promował tatu

Po 1 tatu to nie homoseksualistki, po 2 prawo "anty-homo-propagandowe" w Rosji weszło całkiem niedawno.

Dnia 12.05.2014 o 15:38, Hydro2 napisał:

> Pomimo braku sympatii do tego narodu, popieram ich decyzję.
Według tej logiki powinno się zakazać produkcji lalek, bo jeszcze dziecko stworzy homoseksualny
związek pomiędzy nimi.

Według logiki, te porównanie jest nielogiczne. W Sims, cokolwiek to znaczy, można stworzyć znacznie bardziej "ludzkie" stosunki niż pomiędzy lalkami. Co więcej, dziecko które nie wie na czym miałaby polegać homoseksualność, nie dowie się o niej niczego od lalek (zabawe z lalkami ogranicza wyłącznie wyobraźnia dziecka). W Simsach natomiast dziecko jest w stanie zobaczyć z czystej ciekawości jaki efekt może wywołać relacja np. pan+pan. Simsy wtedy moga pokazać dziecku to czego w jego wyobraźni jeszcze nie ma.

Owszem Smsy to gra, i jakby nie patrzeć to cały ten symulator życia nie ma z nim prawie nic wspólnego, ale dziecięca wyobraźnia w okresie rozwoju jest bardzo delikatna, i to od tej wyobraźni zależy jak poważnie dziecko potraktuje to co zobaczy w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby to było potrzebne. Normalnie grając sądzę, że nikt nie robił dziwnych związków. A co do żartów to przecież będąc gnojkiem też zamykałem ludziki w czterech ścianach z kuchenką i krzesłami w pomieszczeniu. Tylko po to żeby zrobić cmentarz na parceli i po kilkunastu trupach już normalnie grać "karierę". Każdy robi co chce, w poprzednich grach The Sims nie był promowany homoseksualizm.

No chyba, że dopiero będzie promocja, w grę nie grałem. Ci co w grę grali zdecydowali, że gra ma być od 18 lat, bardzo dobrze.

A jestem zdecydowanym przeciwnikiem dziwolągów, kto czasami czytał moje komentarze ten wie. Ale tutaj nie byłoby sensu, gdyby gry były jak poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 16:21, Kajmal napisał:

No i prawidłowo.Jak nie lubię Rosji to nie lubię, ale w tej kwestii się z nimi zgadzam.Co
zobaczyłem na Eurowizji, to propagowanie tej pseudo wolności i tolerancji(a tak naprawdę
promocja dziwactwa), to jestem jestem już w 100% przekonany o zakazie prawnym, propagowania
przeróżnych zboczeń!


Sam nie jestem zwolennikiem szeroko zakrojonej tolerancji czy propagowania homoseksualizmu, ale szum jaki ta Eurowizja wywołała jest zdecydowanie za duży. Różnorakie dziwadła pokroju bab z brodą mają swoje miejsce w kulturze europejskiej od dawien dawna, sam koncept drag queen i grania płcią też niczym nowym nie jest (glam rock). Nie ma się co emocjonować, tym bardziej, że Eurowizja jest pozbawionym znaczenia festiwalem tandety i żenady, co widać to choćby po tym kto reprezentował Polskę.

Co do samego meritum - to niech sobie ustawiają oznaczenia jakie chcą, dopóki nie mają one mocy prawnej (nie wiem jak to wygląda w Rosji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do samego meritum - to niech sobie ustawiają oznaczenia jakie chcą, dopóki nie mają
> one mocy prawnej (nie wiem jak to wygląda w Rosji).

A w Rosji wygląda to tak, że homoseksualizm jest prawnie zakazany i stąd ograniczenie wiekowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 18:14, Maciejus92 napisał:

A w Rosji wygląda to tak, że homoseksualizm jest prawnie zakazany i stąd ograniczenie
wiekowe.


Nie jest zakazany, nikogo nie skazują za sam fakt bycia homoseksualistą. Zakazana jest homoseksualna propaganda, a to coś innego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 18:14, Maciejus92 napisał:

> Co do samego meritum - to niech sobie ustawiają oznaczenia jakie chcą, dopóki nie
mają
> one mocy prawnej (nie wiem jak to wygląda w Rosji).

A w Rosji wygląda to tak, że homoseksualizm jest prawnie zakazany i stąd ograniczenie
wiekowe.


Nie prawda, jakby był prawnie zakazany to i gra byłaby zakazana, ale tak jest tylko ograniczenie wiekowe, bo zabronione jest propagowanie homoseksualizmu wśród dzieci. I bardzo dobrze, jeżeli o to chodzi. Ja osobiście nie chciałbym żeby narzucano głupoty moim dzieciom.
Edit. Jak napisałem, nie ogólnie zakazana, ale zakazana jako propaganda wśród dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie prawda, jakby był prawnie zakazany to i gra byłaby zakazana, ale tak jest tylko ograniczenie
> wiekowe, bo zabronione jest propagowanie homoseksualizmu wśród dzieci. I bardzo dobrze,
> jeżeli o to chodzi. Ja osobiście nie chciałbym żeby narzucano głupoty moim dzieciom.

Racja, mój błąd, tak czy inaczej jest to przepis bandycki nie tylko z uwagi na ograniczenie wolności osób homoseksualnych, lecz przy okazji dający ogromne pole interpretacji i pozwalający policji na umieszczenie w areszcie dowolnej pary osób jednej płci znajdującej się w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 16:35, djjaco16 napisał:

> > Pomimo braku sympatii do tego narodu, popieram ich decyzję.
>
> szczególnie do kraju który promował tatu
Po 1 tatu to nie homoseksualistki, po 2 prawo "anty-homo-propagandowe" w Rosji weszło
całkiem niedawno.

ale udawały lesbijki i kreowały takie postawy ale mniejsza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że jakiekolwiek ograniczenia propagandy w czasach internetu jest kompletnie nieskuteczne. Internet w Rosji nie jest jeszcze cenzurowany jak np. w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Inna sprawa że jakiekolwiek ograniczenia propagandy w czasach internetu jest kompletnie
> nieskuteczne. Internet w Rosji nie jest jeszcze cenzurowany jak np. w Chinach.

Nie potrzeba internetu, żeby dzieciak na ulicy w Rosji zobaczył dwóch panów trzymających się za rączkę i spytał "Tato, a co ci panowie robią?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 12:15, Headbangerr napisał:

Nie potrzeba internetu, żeby dzieciak na ulicy w Rosji zobaczył dwóch panów trzymających
się za rączkę i spytał "Tato, a co ci panowie robią?".

Chciałbym to zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować