Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Settlers II remake - niemieckie demo już do pobrania

102 postów w tym temacie

Ehhh, lipa :/. Ja naprawde w koncu MUSZE sobie kupic lepsza karte graficzna, bo chyba juz prawie wszystkie nowe gry wymagaja Pixel Shaderow na pokladzie :/.No chyba, ze jednak da sie demko uruchomic i bez nich - w co jednak baaardzo watpie :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem se od dzisiaj WOWa potestować przez 10 dni ale widze że będzie musiał poczekać. Settlersy są lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System Requirements Demo:

OS: Windows XP
CPU: 1,4 GHz Intel Pentium IV or AMD (SSE) Athlon XP (3 GHz recommended)
RAM: 512 MB (1024 recommended)
3D Graphics Card: DirectX 9 compatible graphics card with 64 MB + 64 MB AGP aperture size, Shader 2.0 (128 MB, Shader 3.0 recommended)
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

dwójka miała mniejsze wymagania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 13:17, lurynowicz napisał:

Świat schodzi na psy. :D Poczekam niestety na ang. wersję, bo u mnie ze znajomością języka
Goethego jest na bakier.

UWAGA: Demo standardowo dostępne jest w niemieckiej wersji językowej. Niemniej jednak oferuje również angielską wersję językową. Aby ją uaktywnić należy ręcznie przenieść zawartość folderu data\language\gb do katalogu data\language\de. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 11:55, Gosu napisał:

Mam orginalna 2 czesc i nigdy nawet w nia nie gralem,nie podoba mi sie ta gra,jedynie 5 czesc
dla mnie byla fajna bo odbiegala od reszty,a tak biegaja jakies ludki pokroju lemingsuw i wyglada
to jak gra dla 10 latka..


Tylko że to własnie piątka była dla dziesięciolatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sobie zazycza z a ten remake. Jesli powyzej 50-60zl to chyba ich pogrzalo ;] Jesli 50 to pewnie kupie bo SII roxuja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo można także ściągnąć stąd: ftp://ftp.ubi.com/de/siedler2dng/s2_demo_german.zip gdzie jest zdecydowanie lepszy transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? W koncu to nowa gra jest. Do tego stworzona pewnie za ciezkie pieniadze. Nie ma co sie nastawiac na to, by cena byla w granicach 50zlotych (przynajmniej nie w dniu premiery ;)).

PS. ie licze tutaj 28wPLN znizki na gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja demo po niemiecku? jak dla mnie rewelacja :P uwielbiam ten język (chociażby dlatego, że ludzie go nieznający mogą łatwo uznać, że cokolwiek w nim powiem brzmi jak przekleństwo :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka ona nowa? To remake i nie ma prawa byc drogi. Z calego procesu tworzenia odpadly problemy balansu, ustalania rozgrywki itd itd. Jedyne co musieli zrobic to nowe modele bo engine uzyli pewnie z SV... Gra nie ma prawa wiec byc drozsza (imho) niz 60zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nowa! To jest po prostu to samo co Settlers II tyle ze tym razem w pelnym 3D! Zrobili to z okazji ktoregos tam lecia Settlersow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre :) znajomosc niemieckiego nie jest doniczego potrzebna :) gra jest tak podobna do s2 ze wszystko sie jak na razie mi pokrywa :) nawet przyspieszanie gry przyciskiem v :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie może taki błąd?? Gdy włączam grę, pojawia mi się komunikat (1 na rysunku). Ponów próbę nic nie daje. Gdy nacisnę 2 pozostałe, to pojawia się 2 komunikat i nie mogę włączyć dema:/
Mam DirectX najnowszy, spełniam wymagania gry. Co może być przyczyną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak sobie poradzic z tym bledem ? Probowalem juz zainstalowac DircetX ponownie, zainstalowalem demko po raz kolejny i nic nie dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować