Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencje gigantów na E3 - daty i godziny

17 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2014 o 20:24, larkson napisał:

Nie obejrzę. Wiece, mam coś takiego jak życie i w ogóle.

Łał, ale jesteś fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie pierwsze na żywo. Zapis konferencji Sony, najbardziej mnie interesującej, następnego dnia wieczorem a wszystkie zapowiedzi w ciągu dnia. Może wstanę godzinę wcześniej żeby przed wyjściem do pracy pooglądać zwiastuny i gameplaye od Sony. Konkurencji gry też obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:28, Dared00 napisał:

Łał, ale jesteś fajny.


...że niby ma inne podejście niż reszta tutejszej populacji, to z urzędu jest hipster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle późno :) Sensu specjalnie nie ma w oglądaniu ich konferencji, bo nic sensownego tam nie ma. Pełno PRowskich bzdur i nonsensu. A najgorzej jest, jak trzeba czekać 2 godziny na konkretny jeden zwiastun gry, który trwa 30 sekund i jest na niego niesamowity hype a potem podczas premiery jest żal za grzechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:32, Cygi napisał:

> Łał, ale jesteś fajny.
...że niby ma inne podejście niż reszta tutejszej populacji, to z urzędu jest hipster?

Nie tyle o podejście mi chodzi, bo samo podejście jest całkiem normalne. Chodzi o sposób, w jaki swoje podejście przedstawia, wywyższając się ponad "ludzi bez życia oglądających konferencje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie tyle o podejście mi chodzi, bo samo podejście jest całkiem normalne. Chodzi o sposób,
> w jaki swoje podejście przedstawia, wywyższając się ponad "ludzi bez życia oglądających
> konferencje".
Po pierwsze: wiem, że jestem fajny. Po drugie: Jak to poważnie brzmi, wywyższanie się. Od razu tam wywyższanie. Tak jak wy też jestem zwykłym człowiekiem. Po prostu mam ciekawsze rzeczy do roboty wtedy, np. spanie albo pisanie. Wolę sobie obejrzeć to co mnie interesuje na następny dzień gdy jestem rześki i pachnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 20:55, Demagol napisał:

Ale ciebie łatwo nabrać. Jakbyś koło koparki szedł.

Bywa. Ostatnio często nacinam się na prawo Poego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba sobie w tym roku obejrzę, hm... albo mam nawet jeszcze inny pomysł... taki dość... ciekawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak szkoda te konferencje oglądać, gdy można po prostu obejrzeć sobie klipy na YT lub poczytać newsy na spokojnie, dnia następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak następnego dnia, nie ma już takich emocji. Oglądanie pierwszemu (wśród śmiertelników) fragmentów Wiedźmina jest lepsze, niż obejrzenie tego samego na You Tube następnego dnia. Lubię myśleć, że byłem częścią takiej imprezy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś w tle będzie leciało, by rzucić okiem na ciekawsze rzeczy. I tak nie sypiam o tych godzinach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jednak następnego dnia, nie ma już takich emocji. Oglądanie pierwszemu (wśród śmiertelników)
> fragmentów Wiedźmina jest lepsze, niż obejrzenie tego samego na You Tube następnego dnia.
> Lubię myśleć, że byłem częścią takiej imprezy,

Dokładnie. Często, gdy nie oglądałem na żywo obiecywałem sobie, że na następny dzień znajdę czas i obejrzę. Ale nic z tego, kończyło się na przejrzeniu wyselekcjonowanych informacji. ;) Na żywo to jednak na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować