Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs na PlayStation 4 jednak bez 1080p i 60 klatek?

66 postów w tym temacie

Hehe, wiedziałem żeby się nie napalać. Dostaniemy ładniejszą grafikę w zamian za framerate. Może tak lepiej?...Nie wiem;

@Eternal101 w swoim hejterskim żywiole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Banda hejterów.

Polaków wyśmiewających coraz to oryginalniejsze obietnice posłów też nazwiesz bandą hejterów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie wiem czego wy się spodziewaliście za 400 euro... Zawsze gry będą sandboxowe w 30 klatach bo developerze celują w grafikę a nie płynność gry 30 klatek zawsze było i będzie standardem na konsolach... Już widzę wasze 60 fpsów w Watch_Dogs na PC''tach widzę, że sami boagcze na ten portal wchodzą z kartami 780ti albo nawet titanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja naprawdę nie wiem czego wy się spodziewaliście za 400 euro... Zawsze gry będą sandboxowe
> w 30 klatach bo developerze celują w grafikę a nie płynność gry 30 klatek zawsze było
> i będzie standardem na konsolach... Już widzę wasze 60 fpsów w Watch_Dogs na PC''tach
> widzę, że sami boagcze na ten portal wchodzą z kartami 780ti albo nawet titanami...

Myślę, że wykręcona 680-tka i 3770k@4.5 nie będzie mieć problemu z utrzymaniem 60 klatek. Nie trzeba karty za 2.5 tysiąca. Oczywiście nie mówię o Ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że wykręcona 680-tka i 3770k@4.5 nie będzie mieć problemu z utrzymaniem 60 klatek.
> Nie trzeba karty za 2.5 tysiąca. Oczywiście nie mówię o Ultra.
z tego co widze to 680-tka do tanich nie należy więc pewnie wyciągniesz ultra bez cieni :P Ja chce sobie kupić wkrótce crossfire 280x toxic albo jedną 780ti :P PS4 także posiadam i nie żałuję bo to jest konsola przyszłościowa musi się tylko rozkręcić tak jak było z jej poprzedniczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że wykręcona 680-tka i 3770k@4.5 nie będzie mieć problemu z utrzymaniem 60 klatek.
> Nie trzeba karty za 2.5 tysiąca. Oczywiście nie mówię o Ultra.

Żeby trzymać 60fps''ów musisz mieć 2x szybszy sprzęt niż ten który jest w PS4. Raczej takiego nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby trzymać 60fps''ów musisz mieć 2x szybszy sprzęt niż ten który jest w PS4. Raczej
> takiego nie masz...

Chyba żeby utrzymać 60 FPS''ów na Ultra, a przecież o tym nie mówiłem. Grafika na PS4 to będzie takie medium/high z PC i bez problemu utrzymam na tym 60 klatek z wykręconym GPU i CPU. Zapomniałeś, że na piecu można ustawiać parametry wedle uznania i wyłączać rzeczy, które sztucznie katują podzespoły nie dając w zamian za dużo od strony wizualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 12:59, Geble napisał:

Grafika na PS4 to będzie takie medium/high z PC i bez problemu
utrzymam na tym 60 klatek z wykręconym GPU i CPU

Jak ja czytam o tych wykręconych procach i GPU to mnie się banan na ryju zawsze pojawia.

Dnia 13.05.2014 o 12:59, Geble napisał:

Zapomniałeś, że na piecu można ustawiać parametry wedle uznania i wyłączać
rzeczy, które sztucznie katują podzespoły nie dając w zamian za dużo od strony wizualnej.

Konsole to tak nie funkcjonują niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jprdl, a co za różnica że nie będzie 60 fps? Pewnie, że to troszkę ładniej się prezentuje, ale 30 to dość dużo do komfortowej gry. A niektórzy się przejmują jakby Ubi zapowiedziało, że dostaniemy pół gry, a za każdą następną godzinę trzeba będzie dopłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jak ja czytam o tych wykręconych procach i GPU to mnie się banan na ryju zawsze pojawia.

To dobrze, cieszy mnie to niezmiernie, że mogę sprawić, że na twej twarzy pojawia się uśmiech.

> Konsole to tak nie funkcjonują niby?

Dziwne, mam każdą czarnulkę, w tym PS4 i nie zauważyłem żeby w jakiejkolwiek grze była możliwość dostosowania detali w zależności od preferencji użytkownika. Przez tyle lat żyłem w błędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 13:10, Geble napisał:

Dziwne, mam każdą czarnulkę, w tym PS4 i nie zauważyłem żeby w jakiejkolwiek grze była
możliwość dostosowania detali w zależności od preferencji użytkownika. Przez tyle lat
żyłem w błędzie?

No pewnie, bo jak chcą zyskać wydajność. To pewnie tną to co widać, a nie to czego nie widać. I robią to za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No pewnie, bo jak chcą zyskać wydajność. To pewnie tną to co widać, a nie to czego nie
> widać. I robią to za ciebie.

Zgadza się, ale w dalszym ciągu nie jestem w stanie zrobić tego wedle własnego uznania. Muszę brać to co daje mi producent. Bez możliwości pójścia na jakikolwiek kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować