Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs na PlayStation 4 jednak bez 1080p i 60 klatek?

66 postów w tym temacie

Odnoszę wrażenie, że ważniejsze czy ta gra będzie dobra czy nie, jest to jak będziecie wyglądać i jak chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieumiejętność odróżnienia 30 FPS od 60 to już pewien stopień ułomności. Ale jak to zwykle bywa, znajdą się i tacy, którzy nie widzą różnicy między klatkami, jak i Ci którzy nie widzą różnicy między HD i FHD.

http://30vs60.com/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polaków wyśmiewających coraz to oryginalniejsze obietnice posłów też nazwiesz bandą hejterów?
Nie nazwe ich biedakami...bo nic nie moga zrobić...
Co was boli że nie ma 60 fps ? po co te głupie smiechy i docinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nieumiejętność odróżnienia 30 FPS od 60 to już pewien stopień ułomności. Ale jak to zwykle
> bywa, znajdą się i tacy, którzy nie widzą różnicy między klatkami, jak i Ci którzy nie
> widzą różnicy między HD i FHD.
>
> http://30vs60.com/index.html
Wiadomo jest różnica, ale ona nie jest bardzo wielka jak pograsz pół godziny w 30 fpsach twoje oczy się przyzwyczają i nie będziesz widział wielkiej różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz dwa obrazy obok siebie to nie sztuka.

Na PS4 przeszedłem prawie całego Black Flag. Obraz super zero "lagów". Czy było to 30 w 60 czy Full HD czy nie, pojęcia nie mam i nie interesuje mnie to, bo grało się przyjemnie. A to ważniejsze niż cyferki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 14:14, steelwaker napisał:

Nie nazwe ich biedakami...bo nic nie moga zrobić...


"Nie nazwę ich biedakmi", czy "nie, nazwę ich biedakami"?

Znaki zapytania to nie jedyna interpunkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 14:39, xurit napisał:

Wszyscy albo 30 albo 60 fps a nie można jakoś tak pośrodku, 45 np. ?


To nie takie proste, ponieważ konsole wysyłają obraz w 60 Hz, a większość telewizorów pracuje w 60 Hz. W przypadku 30 FPS, jeden obraz jest wyświetlany przez 2 odświeżenia, w przypadku 60 FPS, każda klatka na każde odświeżenie. Przy 45 FPS, 1/4 klatek będzie wyświetlana 2 razy dłużej, przez co animacja będzie płynna i będzie "skakać". Nazywa się to stuttering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 13:18, Geble napisał:

Zgadza się, ale w dalszym ciągu nie jestem w stanie zrobić tego wedle własnego uznania.
Muszę brać to co daje mi producent. Bez możliwości pójścia na jakikolwiek kompromis.

Gra na konsoli to już jest kompromis między wyglądem, a wydajnością. Tyle, że nie jest twojej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 14:26, wolverine napisał:

Na PS4 przeszedłem prawie całego Black Flag. Obraz super zero "lagów". Czy było to 30
w 60 czy Full HD czy nie, pojęcia nie mam i nie interesuje mnie to, bo grało się przyjemnie.
A to ważniejsze niż cyferki.

Ignorance is bliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni (Sony i Ubisoft) nie mogą się jakoś bardziej skooperować w zeznaniach? :D
Po jaką cholewkę w ogóle z tym wyskakują, przecież skośnoocy już sprawę wmietli pod dywanik a teraz się zacznie od nowa. A na koniec Digital Foundry i tak udowodni że 30 :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkład newsów na najbliższe dni:

Będzie tylko 30?
Jednak 60?
A może nie?
Myślimy o 40!
No dobra damy 45.
Chyba że jednak 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2014 o 14:26, wolverine napisał:

Na PS4 przeszedłem prawie całego Black Flag. Obraz super zero "lagów". Czy było to 30
w 60 czy Full HD czy nie, pojęcia nie mam i nie interesuje mnie to, bo grało się przyjemnie.
A to ważniejsze niż cyferki.


Pajacom na tym forum i nie tylko tego nie wyjaśnisz. Dla nich musi być 60 albo gra to syf ;) jak czerpią wzorce z YT Claunów to tak wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 17:43, Kafar napisał:

Pajacom na tym forum i nie tylko tego nie wyjaśnisz. Dla nich musi być 60 albo gra to
syf ;) jak czerpią wzorce z YT Claunów to tak wychodzi.

To, że ktoś od tych wielce hypowanych next - genów, wymaga jakości jaką na next - geny przystało, to nie powód, żeby nazywać ich pajacami. Nie zapędzaj się tak. Najlepiej nic nie wymagajmy, cieszmy się z wszystkiego, zatrzymajmy się w miejscu, bo przecież po co gry mają się rozwijać? Takie myślenie jest błędne jak dla mnie i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grami na PS3 tez bylo podobnie, praktycznie gry ktore sa robione na PC i konsole nigdy nie byly na moim playstation jakies wyjatkowe pod wzgledem graficznym, ale to nie oznacza ze PS4 nie jest nextgenem. Wystarczy popatrzec na exclusive ktore wychodza na konsole, te graficznie nie raz spokojnie bily wszystkie produkcje na PC. Teraz poki co gier jest nie wiele, ale nawet taki sredniak jak Killzone Shadow Fall wyglada lepiej od wiekszosci strzelanek na blaszakach, a peceta mam na tyle dobrego ze odpala poki co wszystko na max detalach i mam porownanie. To ze Watch Dogs bedzie chodzil w takiej rozdzielczosci to bardziej nie udolnosc tworcow niz ograniczenie konsoli, taki chocby Second Son wyglada pieknie i tez ma duze otwarte miasto, a podczas walki dzieje sie tam naprawde wiele i konsola jakos spokojnie sobie z tym dawala rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować