Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption zmierza w końcu w stronę PC?

22 postów w tym temacie

Oby nie okazało się tylko plotką i faktycznie zmierzał na PC ;>. (Na GoL''u niektórym po tym info już strzyka w pewnej części ciała) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR to zdecydowanie najlepsza gra tej generacji :). To także mój ideał jeśli idzie o gry w ogóle - zagrałem i mógłbym już nie grać w nic innego... bo nic nie jest w stanie tej gry pobić. Może sequel jeśli kiedyś wyjdzie ;-). Po prostu - jako gracz czuje się spełniony, mógłbym już dziś z miejsca rzucić to hobby, co chciałem ograć to ograłem :).

Na X360 ten tytuł skończyłem dwa razy wzdłuż i wszerz (i kusi mnie żeby zrobić trzecie podejście, tylko czasu brak), ale wersję PC też chętnie bym przytulił (do kolekcji, wątpliwe żebym ją skończył - co jak co, ale RDR to tytuł wybitnie konsolowy: duży TV, pad w łapy i już można się zatopić w Dziki Zachód) bo to tytuł warty każdych pieniędzy :). Chociaż port wydaje mi się mało prawdopodobny, bo jednak minęły już cztery lata i kto miał zagrać to już dawno zagrał. Szmat czasu, no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ni to ziębi, ni to grzeje... Tak naprawdę wydanie RDR po tylu latach na PC to słaby pomysł. Jeśli byłoby podobnie jak w przypadku pierwszego Dark Souls to podziękuję, bo nawet na całkiem dobrym sprzęcie grało się w niego fatalnie, a dwójka hula aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 11:35, Niflheim napisał:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=111712717&postcount=239

Uspokoić się, rozejść się do domów, to tylko pomyłka. ;P


A nich Cię Odyn pokarze, za takie linki... ;P Już miałem nadzieję, że w końcu będzie jakaś szansa żebym zagrał w RDR.
Choć szczerze powiedziawszy, wiedziałem, że to nie może być prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mogą se to w 4 litery wsadzić. Kto miał kupić, kupił już dawno temu. A kto wciąż się upiera, że konsole to zło wcielone, pewnie obejrzał już walkthrough na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chce widzieć starą grę w 2014 roku i to po 100 zł. Jeśli cena będzie na poziomie 59 zł, to się skuszę. Inaczej to będzie wyłudzanie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była prawda, czekałaby ich ciężka przeprawa. Przy paru okazjach wspominali o tym, że takiego syfu w kodzie gry dawno nie było. Tworzenie wersji na PC od podstaw raczej nie wchodzi w grę, nie mówiąc już o tym, ze efekt pośpiesznej konwersji byłby opłakany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> RDR nie dziękuje nawet najnowsze gta też nie chcę na PC bo jest SŁABE .

Po twoim wpisie widzę że grałeś skoro masz takie wyrobione zdanie.


A co do RDR to jedna z najlepszych gier w jakie grałem, warto czekać i nawet i 8 lat bo tu nie chodzi o grafikę czy inne pierdoły, które swoją drogą były dobre ale o fabułę i zarąbiście mocny klimat.

PC-towcy mówię wam kupcie se past gena za kilka lat, Będzie kosztował grosze a te exy co na starą generacje wyszły są po prostu zarąbiste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować