• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Emulator PS2 na PC !!!

Pytanie

Witam, Czy jest w ogle coś takiego jak działający Emulator PS2 na PC ??
Słyszałem, że były jakieś próby ale ilość FPSów jest malutka i nie da się grać oraz że mało gier w ogóle da się odpalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

57 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Prawda ponieważ program powstaje aby był odtwarzany na produkcie na ktory jest tworzony :)
Chyba ze warunki umowy mówią inaczej.
Grywalnego emu do ps2 nie ma i długo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba. A jeśli tak to Evil Khan złamał regulamin propagowaniem piractwa.

Evil Khan----------> Chcesz pograć w gry na PS2? Kup konsolę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:16, mikim napisał:

Chyba. A jeśli tak to Evil Khan złamał regulamin propagowaniem piractwa.

Evil Khan----------> Chcesz pograć w gry na PS2? Kup konsolę!!!


ale on ma konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry za drugi post, ale chyba w poprzednim zrobiłem błędzik. To sie chyba nie nazywa piractwo :P. To jest jakoś tak jak mówi Selv chyba :P. Naprawdę sorry za pomyłkę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Emulator sam w sobie nielegalny nie jest. W przypadku Game Boya, jeśli posiadasz kopię gry - możesz używać emulatora konsoli i grać na komputerze. Z PS2 jest trudniej, ponieważ Bios do konsoli (używany m.in do działania emulatora) został zastrzeżony i nie można go używać nie posiadając samej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:21, Galdor napisał:

Emulator sam w sobie nielegalny nie jest. W przypadku Game Boya, jeśli posiadasz kopię gry
- możesz używać emulatora konsoli i grać na komputerze. Z PS2 jest trudniej, ponieważ Bios
do konsoli (używany m.in do działania emulatora) został zastrzeżony i nie można go używać nie
posiadając samej maszyny.

To fakt ale emulatory i tak powstają . Emulator PS2 jest ale nie jest grywalny ale i tak lepiej już sobie odrzałować i kupić konsolę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

imho zabawa z emulowaniem nie ma sensu - po to sie kupuje konsole zeby nie przejmowac sie systemem, sterami i iloscia fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:18, gmx napisał:

> Chyba. A jeśli tak to Evil Khan złamał regulamin propagowaniem piractwa.
>
> Evil Khan----------> Chcesz pograć w gry na PS2? Kup konsolę!!!

ale on ma konsole...

Właśnie ! Ciekaw byłem czy istnieje emulator gierek z PS2 na PC bo mi się niewygodnie na padzie gra i tyle - a nie od razu PIRAT phii
Pozatym jakoś nie przekonuje mnie argument że jak mam orygianlą grę na PS2 i uda mi się ją odpalić nie na PS2 to będzie piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:16, mikim napisał:

Chyba. A jeśli tak to Evil Khan złamał regulamin propagowaniem piractwa.
Evil Khan----------> Chcesz pograć w gry na PS2? Kup konsolę!!!

Jakbyś czytał uważnie to byś wiedział że konsolę PS2 posiadam. A oszczerstwa o łamanie regulaminu sobie daruj bo zabronione jest też obrażanie innych pod co twoja wypowiedź podpada :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:26, gmx napisał:

imho zabawa z emulowaniem nie ma sensu - po to sie kupuje konsole zeby nie przejmowac sie systemem,
sterami i iloscia fps...


Nawet nie wiesz, ile radości sprawiały Pokemony na laptopie w nudne dni. Lepszy ekran, wygodniej się gra, można lepszą muzykę włączyć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja swego czasu miałem emulator PS2, żeby pograć w GT4 na kompie. Ale to nie miało sensu - sterowanie było istnym obłędem, a liczba FPSów była po prostu smiesza... Gry z PS2 odpala się na PS2! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:29, RX-8 napisał:

Ja swego czasu miałem emulator PS2, żeby pograć w GT4 na kompie. Ale to nie miało sensu - sterowanie
było istnym obłędem, a liczba FPSów była po prostu smiesza... Gry z PS2 odpala się na PS2!
;P

Kiedyś słyszałem takie zdanie o GT4 na PC.
Gra wyciąga 2 fps (albo 0,5 już nie pamietam) co bardzo wydłuża gre.

Kto grał w GT wie jak to się wydłuży, chyba roku by zabrokło żeby to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:44, mikim napisał:

Napisalem wcześniej: sorry za błędy.


Hey ja chciałem sie tylko dowiedziec iz mam takie cos na początku odpalałem gre na emulatoże jalies night fight 3 i wchodziło do ładowania gry loading przez chwile działał bo widziałem że pasek sie ruszył i zawiecha ogulna kompa zaraz hehe czyli co jak mam athlona 4400 ge force 8500gt i giga ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 15:28, Evil Khan napisał:

Właśnie ! Ciekaw byłem czy istnieje emulator gierek z PS2 na PC bo mi się niewygodnie na padzie
gra i tyle

Marzenia porzuć: nawet jeśli byłby emulator PS2 na PC, działający i tak dalej, to nagle gra nie zacznie obsługiwać myszki tak, jak robie to, powiedzmy, Quake 2 PC - nadal będziesz zmuszony grać padem albo, jeśli jesteś masochistą, na samej klawiaturze, bez myszki.

Oczywiście, jest tam jakaś mała, minimalna, szansa, że ktoś genialny stworzył konwerter sygnału myszki tak, by ten był przekształcany na sygnał analogowej gałki by ww. efekt osiągnąć. Nie widziałem, nie słyszałem, nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować