Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w pigułce, czyli zwiastun prezentujący wszystkie elementy gry

53 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Ubisoft udostępnił nowy, ponad 9-minutowy zwiastun Watch Dogs, przedstawiający bohaterów, system hakowania, zatarcie granicy między trybem single-player a multiplayer, możliwości dodatkowej aplikacji na urządzenia mobilne, samochody, modyfikatory gry i nie tylko!

Przeczytaj cały tekst "Watch Dogs w pigułce, czyli zwiastun prezentujący wszystkie elementy gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:34, Eternal101 napisał:

Gra zapowiada sie na najlepszego sandboxa ostatnich lat jak nie dekady.

W kategorii gier na PC? Wierzę, że Ubi dało radę i stworzyło naprawdę dobrą nową markę, ale myślę też, że ludzie oczekują od WD chyba zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:48, Damianuss1 napisał:

> Gra zapowiada sie na najlepszego sandboxa ostatnich lat jak nie dekady.
W kategorii gier na PC? Wierzę, że Ubi dało radę i stworzyło naprawdę dobrą nową markę,
ale myślę też, że ludzie oczekują od WD chyba zbyt wiele.

Przekonamy sie za 2 tygodnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra zapowiada sie na najlepszego sandboxa ostatnich lat jak nie dekady. Jeśli brać po uwagę przereklamowane GTA5 to tak WD ma możliwość stać się sandboxem ostatnich lat/dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą dekadą to chyba trochę zaszalałeś ;p. Ostatni dobry sandbox dla mnie to RDR. WD na pewno przyciągnie na wiele godzin, ale żeby nie okazało się, że to jest tylko rozdmuchany balon przez UBI, bo przez te ich przechwałki większość graczy ma pewnie wygórowane oczekiwania wobec tej gry. Jak będzie na prawdę, to przekonamy się w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 21:28, DrakeBurn napisał:

W ten piękny sposób zniknęli wszyscy hejterzy :D


Oj zobaczysz jutro co się będzie działo :D Jeśli Wuwuś czuwa to może jeszcze dzisiaj (podpowiedź: kolejne resolutiongate, tym razem po całości);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bardziej zorientowanych:
Czy to przenikanie się singla z grą sieciową będzie możną wyłączyć? Nie chce żeby mi ktoś psuł zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:34, Eternal101 napisał:

Gra zapowiada sie na najlepszego sandboxa ostatnich lat jak nie dekady.


Chyba żartujesz. Według mnie WD nawet się nie zbliży do jakiekolwiek GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 21:41, Kadaj napisał:

Pytanie do bardziej zorientowanych:
Czy to przenikanie się singla z grą sieciową będzie możną wyłączyć? Nie chce żeby mi
ktoś psuł zabawę.


To będzie tylko opcjonalne, będzie się to dało wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 20:48, Damianuss1 napisał:

W kategorii gier na PC? Wierzę, że Ubi dało radę i stworzyło naprawdę dobrą nową markę,
ale myślę też, że ludzie oczekują od WD chyba zbyt wiele.

W kategorii gier konsolowych również, technologicznie ten WD zapowiada sie najlepiej. A co do samej gry hmm, niech nie zawalą fabularnej częsci gry, niech będzie klimatyczna oraz gameplay stał na wysokim poziomie i będzie dobrze.

kesik93 Według Ciebie to GTA V miało premierę na PC już z 5x jak to na GoL'u trollowałeś... Po 2 chyba nie grałeś w tę grę więc skąd wiesz? Nie zdziwie sie jak na łeb pobije te GTA... Więc Twojej opinii sorry ale nawet pod uwagę nie bierze chyba nikt kto Cię zna :).

kodi24 Chyba żartujesz sobie, pokaż mi sandboxa który lepiej wygląda oraz takiego w którym możesz policję powstrzymać hmm poprzez wysunięcie jakiegokolwiek elementu otoczenia? Jedyne co najbardziej mi sie nie podoba to pudełkowaty model jazdy, jakbym pudełkiem po zapałkach jeździł, tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do bardziej zorientowanych:
> Czy to przenikanie się singla z grą sieciową będzie możną wyłączyć? Nie chce żeby mi
> ktoś psuł zabawę.

Da się całkowicie dezaktywować funkcje sieciowe gry, poza oczywiście typowym multiplayerem :)

"Chyba żartujesz. Według mnie WD nawet się nie zbliży do jakiekolwiek GTA."

Mhm. Tylko, że jeszcze nie było GTA, które po ukończeniu fabuły nie zaczynało nudzić.
Uprzedzając ripostę: Tak, jest masa modów. Ale grę ocenia się taką jaka jest, a nie taką jaka może być po wgraniu pierdyliarda modyfikacji, a GTA bez modów po fabule jest nudne jak flaki z olejem. Od GTA IV mamy oficjalnego multiplayera, który w IV był tragiczny, natomiast w V jest taki sobie i nawet zapowiadane napady niczego nie zmienią. Pograć można góra 8h i ma się dość, bo nie ma tam nic do roboty. W_D zapowiada się świetnie, ponieważ po ukończeniu fabuły pozostaje bardzo ciekawie zapowiadający tryb wieloosobowy, z dość nietypowymi trybami bo niby jest TDM ale jednak jest to TDM, który ma jakieś cele prócz wystrzelania całej przeciwnej drużyny. Nieciekawie jedynie zapowiada się Free Roam, ale może Ubi z czasem wprowadzi tam coś co urozmaici rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infamous wygląda o niebo lepiej, zwłaszcza po ostatnich nowinach: WD na ps4 w 1600x900/30fps. Technologiczne cudeńko normalnie, zastanawiam się jakiego sprzętu będzie potrzeba do normalnej gry w 1080p na pc (o 60fps nawet nie warto chyba wspominać)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zastanawiam się jakiego sprzętu będzie trzeba do normalnej gry w 1080p na pc..."

Przeciętnego na dzisiejsze czasy. Quad lub i5 + GTX 460 i wyżej.

" zwłaszcza po ostatnich nowinach: WD na ps4 w 1600x900/30fps."

Technologie Nvidii są sprzętożerne. I to mocno, a PS4 mimo swojej "świeżości" to technologiczny crap jak i Xbox. Gdy wydawano PS3 i X360, przez pewien czas komputery odstawały od tych konsol, tymczasem PS4 i XOne od premiery są przynajmniej 2 lata wstecz za jakimkolwiek średniej półki PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale wtedy będzie wyglądał jak popłuczyny po GTA IV, a jeszcze niedawno był wizytówką nadchodzącej nowej generacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 22:00, kodi24 napisał:

Infamous wygląda o niebo lepiej, zwłaszcza po ostatnich nowinach: WD na ps4 w 1600x900/30fps.
Technologiczne cudeńko normalnie, zastanawiam się jakiego sprzętu będzie potrzeba do
normalnej gry w 1080p na pc (o 60fps nawet nie warto chyba wspominać)...

No tak bo infamous to esencja "Sandboxu" xD. Nie wspomne o krótkiej przewidywalnej bardziej niż w innych grach fabule, nawet o zwroty akcji jakiekolwiek sie nie pokusili, od samego początku jest główny cel wyznaczony i podążamy do niego jak te owce na rzęź. Po 2 co mnie obchodzi jak to będzie wyglądać na konsolach, ważne że wiem jak to wyglądać będzie na PC, a że pod koniec miecha zmieniam kompa, to raczej na ultra lajtowo pogram :). Nie chce wyjść na egoistycznego ale co mnie reszta świata interesuję xD.

Co do Twojej odpowiedzi na posta LuKi965 hmmm tak się zastanawiam, jesteś z tego co widzę inteligentną osobą a wierzysz w bajkopisarstwo developerów odnośnie wymagań? Jedyna gra która zaskoczyła mnie wymaganiami kiedykolwiek to Gothic 3 (wina optymalizacji i tak).

LuKi965 Wstecz może nie, ale doczłapały się do PC'tów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować