Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs w pigułce, czyli zwiastun prezentujący wszystkie elementy gry

53 postów w tym temacie

Teraz sobie grasz, w porty z x360. Za rok będziesz grał na tym w porty z XO, tzn. grał- oglądał pokaz slajdów :-) Zdenerwowałeś się? Zrób sobie przerwę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 23:01, kodi24 napisał:

Teraz sobie grasz, w porty z x360. Za rok będziesz grał na tym w porty z XO, tzn. grał-
oglądał pokaz slajdów :-) Zdenerwowałeś się? Zrób sobie przerwę;


Jakoś grałem na wiele słabszym kompie w Castlevanie i pokazu slajdów nie miałem, a grałem na kompie z początku generacji x360 i ps3, sorry zę nie trzymam sie swojego EoT,a ale ty chyba w tej chwili naprawdę nie wiesz o czym piszesz? Próbujesz na siłę udowodnić że masz rację i że twoja prawda jest najprawdziwsza ;/.

LuKi965 Daruj sobie dyskusję z nim, widać już że w tej chwili to czyste prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Eternal

Zaraz sobie dam, ale najpierw...

@kodi

A) Przyjmij do świadomości, że nie każda gra jest portem z konsol, choć nie przeczę, że jest takich sporo.
B) Oczywiście, że będę grał w porty z XO czy PS4... i dalej będę to robić w rozdzielczości Full HD i ustawieniach średnio-wysokich tak samo, jak robię to teraz na wysokich-ultra, ponieważ XO to technologiczny crap i nawet najgorszy port nie będzie mieć kosmicznych wymagań
C) Koniec, dziękuję, dobranoc. Wyjdź na świeże powietrze, zrób coś sensownego i może ci się rozjaśni w głowie, bo jak na razie niczego sensownego jeszcze tutaj nie napisałeś.

@Eternal

Teraz skończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 23:05, Eternal101 napisał:

Jakoś grałem na wiele słabszym kompie w Castlevanie i pokazu slajdów nie miałem, a grałem
na kompie z początku generacji x360 i ps3, sorry zę nie trzymam sie swojego EoT,a ale
ty chyba w tej chwili naprawdę nie wiesz o czym piszesz?


Castlevania śmiga w rozdzielczości HD na streńkiej 8800GT, poszła nawet na lapku z Radeonem HD3200 :)

Dnia 13.05.2014 o 23:05, Eternal101 napisał:

Próbujesz na siłę udowodnić
że masz rację i że twoja prawda jest najprawdziwsza ;/.


Eee tam..

Dnia 13.05.2014 o 23:05, Eternal101 napisał:


LuKi965 Daruj sobie dyskusję z nim, widać już że w tej chwili to czyste prowo.


Wszystko co nie mieści się w twojej głowie nazywasz prowokacją? C''man..


@LuKi965 A) To oczywista prawda :)
B) To oczywista pół-prawda, tudzież pobożne życzenia :)
C) Oh jaki nerwus, a wystarczyło użyć przeglądarki przed rozpoczęciem dalszej dyskusji :) Nie moja wina, że masz braki w tej dziedzinie więc bądź łaskaw nie wyżywać się na mnie z tego powodu, krzywdy ci nie wyrządziłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 23:16, kodi24 napisał:

Castlevania śmiga w rozdzielczości HD na streńkiej 8800GT, poszła nawet na lapku z Radeonem
HD3200 :)

No a podobno same marne porty dostajemy, właśnie potwierdziłeś moje słowa.

Dnia 13.05.2014 o 23:16, kodi24 napisał:

Eee tam..

Suchy fakt :).

Dnia 13.05.2014 o 23:16, kodi24 napisał:

Wszystko co nie mieści się w twojej głowie nazywasz prowokacją? C''man..

W mojej głowie mieści się wystarczająco by nazwać twoje posty prowokacją proste... Wiele for Polskich zwiedziłem i wiem jak działają prowokatorzy.

Dnia 13.05.2014 o 23:16, kodi24 napisał:

@LuKi965 A) To oczywista prawda :)

No w końcu się zgadzamy.

Dnia 13.05.2014 o 23:16, kodi24 napisał:

B) To oczywista pół-prawda, tudzież pobożne życzenia :)

Nie za bardzo.
>C)Oh jaki nerwus, a wystarczyło użyć przeglądarki przed rozpoczęciem

Dnia 13.05.2014 o 23:16, kodi24 napisał:

dalszej dyskusji :) Nie moja wina, że masz braki w tej dziedzinie więc bądź łaskaw nie
wyżywać się na mnie z tego powodu, krzywdy ci nie wyrządziłem ;]

Święty by nie wytrzymał, wiec nie dziw się jemu bo z inteligentnych postów zaczynają sie zmieniać w trolling.

Idę, spać dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:

No a podobno same marne porty dostajemy, właśnie potwierdziłeś moje słowa.


A kto powiedział, że Castlevania to marny port? To prosty jak cep, korytarzowy hack&slash, mało wymagający przede wszystkim ze względu na swoją formułę. A ten twój komputer z początków generacji -jak pamiętam- był sporo lepszy od którejkolwiek z konsol. Miał tylko podejrzanie niską cenę i rok wydania podzespołów ;))

Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:

Suchy fakt :).


Masz rację, zmieniam zdanie- suchy fakt, kontra opinie z kapelusza :)

Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:

W mojej głowie mieści się wystarczająco by nazwać twoje posty prowokacją proste... Wiele
for Polskich zwiedziłem i wiem jak działają prowokatorzy.


Widzę, że szkoliłeś się u najlepszych ;] Jeśli zmieszanie kogoś sensownymi argumentami nazywasz prowokacją tzn. że jednak nie za bardzo.

Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:

No w końcu się zgadzamy.

>

Tu nie chodzi o zgodę, tylko fakty, ja się przed nimi nie bronię. Ale zawsze przyjemniej tak niż się głupio obruszać.

Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:

Nie za bardzo.

>

Przekonamy się już niedługo :]

Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:

Święty by nie wytrzymał, wiec nie dziw się jemu bo z inteligentnych postów zaczynają
sie zmieniać w trolling.


Oh jacy wy wszyscy jesteście wrażliwi na swoim punkcie, gdybyście jeszcze z taką wrażliwością zgłębiali zagadnienia, które staracie się poruszać..

Dnia 13.05.2014 o 23:31, Eternal101 napisał:


Idę, spać dobranoc :).


Dobranoc, pchły na noc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz w polowie ogladania mnie to znudzilo. Jak dla mnie to nastepne GTA ktorego ja nie trawie, nudza mnie takie gry, wydaja sie bez celowe jesli nie ma progresu postaci, elementow rpg etc. Po co chodzic, odkrywac swiat skoro postac nie staje sie przez to lepsza a poziom trudnosci gry jest ciagle taki sam. Dla mnie gry z otwartym swiatem to tylko rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się naprawdę kłócicie o karty graficzne?
Ja mam GTX 275 i nie narzekam a na pewno poniżej high jeszcze zjeżdżać nie musiałem.

Sprzęt to jedno ale ważniejszą role gra jakość kodu a ostatnio w zbyt wielu grach AAA jest to porażka albo robione specjalnie by pchać sprzedaż kart graficznych jak było z CoD: Ghost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj zobaczysz jutro co się będzie działo :D Jeśli Wuwuś czuwa to może jeszcze dzisiaj

Dnia 13.05.2014 o 21:35, kodi24 napisał:

(podpowiedź: kolejne resolutiongate, tym razem po całości);




^^ Na Eurogamerze jest już stosowne info ;-). Widzę to już oczyma wyobraźni co będzie się dziś działo, kiedy gramowy newsman zrobi "kopiuj-wklej" ;-). Banda graficznych masturbatorów już czeka przed swoimi "blaszanymi rydwanami" z ręką na rozporze ;-). "Ps4 - 900 p, Xbone 792 p, 30 klatek, konsole za słabe na FULL HD" - onanohejter szybkim ruchem rozpina to co trzeba, wacław w dłoń, fapfapfap, zaczyna się zabawa ;-). No, ale nie uprzedzajmy faktów ;-). Ja już mam ksywki wytypowane, kto i co ;-)

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

Co do samej gry. Pomimo tych całych kosmicznych i komicznych jaj, które ostatnimi miesiącami serwowało nam UBI (i poniekąd także Sony - zgodzimy się chyba oboje, że ostatni news na ichniej stronie o "1080 p i 60 klatkach tylko na PS4" to było wizerunkowe samobójstwo - takie info wrzuca się jeno przy 100% pewności), życzę im jak najlepiej.

Niech doszlusują do poziomu sandboxów Rockstar Games. Niech ta gra (przede wszystkim) nie będzie nudna, bo potencjał ma. Niech WD doskoczy (a nawet "bez kozery powiem pińćset") - PRZESKOCZY GTA V, bo konkurencja jest naprawdę potrzebna :)

Sam pozostaje sceptyczny i wątpię czy to się uda (widzę przynajmniej kilka mankamentów - w tym model jazdy, który wygląda na tragiczny), ale co tam :). Niech to będzie jak najlepsze, to sam kupię i sprawdzę jak już przcenią ten tytuł i się dowiem jak to chodzi na starszym sprzęcie ;-). Preordera z GTX 460 na pokładzie (reszta sprzętu jest w porządku) raczej nie będę ryzykował, żeby później oglądać slajdy, a 5 tysi na nowego kompa z myślą o jednej grze też nie mam na zbyciu ;-).

No niech to naprawdę będzie pogromca GTA V, nawet jeśli absolutnie sam w to nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 08:44, Lordpilot napisał:

Ja już mam ksywki wytypowane, kto i co ;-)

>

Znafcy :-)

Dnia 14.05.2014 o 08:44, Lordpilot napisał:


Co do samej gry. Pomimo tych całych kosmicznych i komicznych jaj, które ostatnimi miesiącami
serwowało nam UBI (i poniekąd także Sony - zgodzimy się chyba oboje, że ostatni news
na ichniej stronie o "1080 p i 60 klatkach tylko na PS4" to było wizerunkowe samobójstwo
(...)

>

To był fail, który -mam nadzieję- czegoś ich nauczył (przynajmniej na parę tygodni) ;)

Dnia 14.05.2014 o 08:44, Lordpilot napisał:

Niech doszlusują do poziomu sandboxów Rockstar Games. Niech ta gra (przede wszystkim)
nie będzie nudna, bo potencjał ma. Niech WD doskoczy (a nawet "bez kozery powiem pińćset")
- PRZESKOCZY GTA V, bo konkurencja jest naprawdę potrzebna :)


Nie miałbym nic przeciwko, w końcu cały czas staram się utrzymac resztki "hajpu" na tę grę ;) Podoba mi się jej formuła, klimat, sposób w jaki sie prezentuje itd. Jedynie Ubisoft regularnie mnie osłabia, aż ręce opadają ;D Niemniej po ostatnich wpadkach marketingowo-informacyjnych (najpierw trochę gestego lukru od Sony, potem odwrót a następnie wpadka Ubi, które potwierdziło duperele Sony żeby je następnego dnia zdementować terapią szokową z dziewięciuset wertykalnych pikseli) tak mi się humor poprawił, że WD nabedę z prawdziwą przyjemnością ;D No bo w końcu uczestniczyć w tej całej paradzie śmieszności i nie dotrwać do wybuchowego finału się nie godzi ;)

Dnia 14.05.2014 o 08:44, Lordpilot napisał:

Sam pozostaje sceptyczny i wątpię czy to się uda (widzę przynajmniej kilka mankamentów
- w tym model jazdy, który wygląda na tragiczny), ale co tam :). Niech to będzie jak
najlepsze, to sam kupię i sprawdzę jak już przcenią ten tytuł i się dowiem jak to chodzi
na starszym sprzęcie ;-).(...)

>

Zwłaszcza że po tym cyrku na demko chyba nie mamy co liczyć ;)

Dnia 14.05.2014 o 08:44, Lordpilot napisał:


No niech to naprawdę będzie pogromca GTA V, nawet jeśli absolutnie sam w to nie wierzę
:)


Tak mi żal tych biednych, zakręconych misiów-żabojadów, że aż życzę im samych sukcesów z tym IP ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 12:19, lukasz895 napisał:

Wersja na poprzednią generację pozbawiona będzie trybu swobodnego podróżowania w multiplayerze
oraz Decryption

Nieprawda. Free roam będzie, tylko bez "dodatkowych opcji": http://www.dualshockers.com/2014/05/03/watch-dogs-director-clarifies-next-gen-exclusive-features-xbox-360-installation-and-more/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować