Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A może by tak odświeżyć sobie Wiedźmina 1... z nowym modem?

33 postów w tym temacie

Ja tam jakoś nie przepadam za modami a W1 jak dla mnie nadal wygląda świetnie.
Choć mam teraz kilka innych tytułów w które chciałem pograć to chyba jednak po raz kolejny wrócę do Wieśka i przejdę ponownie obie części. Jak znalazł przed premierą W3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film do bani, Wiesiek 1 wygląda o niebo lepiej, nie mówiąc już o animacjach. Jeśli to nie jest film z moda, robi modowi fatalną reklamę. I grze również, sugerując tym, co jej nie znają, że wygląda gorzej niż na tym filmie.
Autorzy moda - ja bym się za taką "promocję" obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 06:28, KrisK91 napisał:

Najciekawsze jest to, że gry cRPG to mój ulubiony gatunek. Gry z D&D czy Fallouty wciągały
mnie na długie godziny.

Może to dla tego, że akurat jako cRPG Widźmin sprawdza się średnio. W końcu zawsze gramy tą samą postacią z jedną klasą i nic z tym nie da się zrobić. Jak kogoś historia nie wciągnie to wymięknie. Szczególnie przy D&D i Fallout wygląda to naprawdę siermiężnie.

Za to jako action-adventure Wiedźmin się sprawdza, szczególnie cz. 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mod graficznie powinien współgrać z konwencją świata. Nie widziałem i nie instalowałem tego moda, jednak na pierwszy rzut oka - zmiany ikonek interfejsu odrzucają, nie idą w parze z fantasy i światem Wiedźmina (bardziej pasują do sci-fi fantasy). Wiedźmin Edycja Rozszerzona ma udany według mnie interfejs (chociaż ze względu na posiadany sprzęt grałem tylko w tę część Wiedźmina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Akurat mało do roboty przed wyjściem Watch Dogs (właściwie to odświeżam Warhammera 40k II byle czymś zająć czas), a przed W3 warto by było stworzyć sejw z 1+2,, bo stary straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod jest świetny i robi dobrą reklamę do gry. Panowie się bardzo postarali docencie to, mam nadzieję że dalej będą ulepszać swojego moda, fajnie jest sobie odświeżyć grę po tylu latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze screeny jeszcze były w porządku ale jak zobaczyłem drzewko talentów no to dramat. Akurat w tym miejscu nie trzeba było nic zmieniać bo samo w sobie wyglądało genialnie. W ogóle uważam że W1 jest znacznie lepszy od W2. Muzyka, lokacje, cały ten klimat to jest coś nie do opisania. W dwójce tego nie czułem. Dodajmy jeszcze kwestię spapranej alchemii i co jak co ale przynajmniej dla mnie trudnego interfejsu postaci. Jeśli chodzi omnie to w W1 uwielbiałem przeglądać postacie, bestiariusze, zadania i ogólnie wszystko co można było przeczytać natomiast w W2 było to starsznie rozwalone. Fakt było parę naprawdę ciekawych rzeczy (do poczytania np. o umiejętnościach geralta typu zastraszenie itp.) ale trudność przebrnięcia przez cały ten zagmatwany interfejs sprawiało że odechciewało mi się go sprawdzać i ogólnie miał nieciekawy wygląd. Zastanawiam się po co REDZI przeszli z gry projektowanej na komputery na projektowanie jej drugeij części bardziej z myślą o konsolach. Rozumiem że to duży rynek i bardzo dochodowy ale mimo wszystko żal u pecetowców zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po***o [m-r] was czy jak? Mod jest świetny, zaś Wiedźmin 2 to świetna [m-r] część. Kolejni fanboje, którzy się spinają, że na ich słabych [m-r] kompach Wiedźmin 2 nie chodzi. Jesteście prawie tak okropni jak fani Gothica. Może kiedyś zrobicie przysługe światu i [m-r] sobie kulę w łeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może kiedyś zrobicie przysługe światu i [m-r] sobie

Dnia 23.08.2016 o 00:49, 99MaX0 napisał:

kulę w łeb?

Ja zrobię przysługę tej społeczności i dam ci degrada. Chciałem bana, ale może jeszcze będą z ciebie ludzie. Żeby wszystko było jasne - wulgaryzmy i chamstwo nie będą na tym serwisie tolerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować