Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra Rockstara w przyszłym roku, znamy wynik GTA V i innych gier Take-Two

21 postów w tym temacie

GTA V - pociąg z forsą nie do zatrzymania ;-). Wynik absolutnie zasłużony, bo to arcydzieło. Sprzedaż KOSMICZNA, ale to też nie dziwi aż tak bardzo.

Zdziwienie wywołuje za to REWELACYJNA sprzedaż Civki. 5 mln. to super wiadomość, widać marka w klasycznym wydaniu ma swoją siłę i oddanych fanów. Może to przekona włodarzy Take2, że "strategie (nie) są nudne". Plus, że warto inwestować właśnie w klasyczną odmianę marki, a nie jej "fejsbukowe" wcielenia, ewentualnie w ten zapowiadający się na niezły szrot "multi-only" F2P.

Co do nowej gry Rockstar Games obstawiam sequel RDR. Tzn. chciałbym. Bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli to będzie nowy Red Dead albo nowy Bully to lecę do sklepu po next-gena :-)


^^ W pierwszym wypadku TAK, w drugim niekoniecznie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli to będzie nowy Red Dead albo nowy Bully to lecę do sklepu po next-gena :-)
A bully nowy przypadkiem nie został już zapowiedziany?

Mam nadzieję że RDR 2 będzie na PC i być może wydadzą paczkę GTA V z RDR na PC :).

"Liczymy na oficjalną zapowiedź podczas zbliżających się targów E3." No i może również w końcu te nieszczęsne GTA V zapowiedzą -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> RDR 2 poprosze i śmigam po PS4 :]

^^ Ech, tak się napalamy, a to może równie dobrze być port GTA V na PS4/Xone/PC. IMO to, też jest wielce prawdopodobne. Choć sercem jestem za tym, żeby to był jednak sequel gry o Bardzo Dzikim Zachodzie :)

Dnia 14.05.2014 o 09:30, aope napisał:



> Lordpilot - Cywilizacja była w bundlu http://blog.humblebundle.com/post/75606190436/so-much-civilization-the-humble-sid-meier-bundle-is

Dnia 14.05.2014 o 09:30, aope napisał:

a i mega promocji z nia było od groma


^^ Ano chyba, że tak. No to jest łyżka (a nawet chochla) dziegciu w tej beczce miodu. Sam Civke dostałem za friko jako "bonus" do Bioshock Infinite. Naiwnie liczyłem, że Take2 nie wlicza do wyników sprzedaży kopii z bundla "za dulara" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje Playstation 4 czeka już na Red Dead Redemption 2 na silniku GTA V. ^^ Choć jeśli byłoby to GTA V na next-geny i peceta też bym się nie obraził, gra jest na tyle dobra że przeszedłbym ją z chęcią drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 10:00, Lordpilot napisał:

^^ Ano chyba, że tak. No to jest łyżka (a nawet chochla) dziegciu w tej beczce miodu.
Sam Civke dostałem za friko jako "bonus" do Bioshock Infinite. Naiwnie liczyłem, że Take2
nie wlicza do wyników sprzedaży kopii z bundla "za dulara" ;-).


Tamten bundel miał taką sprzedaż: 434,737

Civ V była w beat the averange, więc stanowi tylko jakiś procent (zwykle koło 50, no ale powiedzmy, że w tym przypadku mógl być wyższy, zwłaszcza, ze zestaw miał jeszcze opcję z Brave New World za 15$) ogólnej sprzedaży zestawu. Nawet gdyby stanowiła 100% to masz poniżej 1/10 ogólnego wyniku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 09:30, aope napisał:

Cywilizacja była w bundlu a i mega promocji z nia było od groma.


Pieniądz jest pieniądz. Grunt że obecne koszty sprzedaży są bardzo niskie, więc niemal wszystkie przychody z Civ V to czysty zysk. Nawet jeśli w danym momencie jest megapromocja, to i tak wpada mnóstwo kasy. Bardziej jednak interesujące jest pytanie, czy z tych pieniędzy będzie mogło skorzystać Firaxis.

Dnia 14.05.2014 o 09:30, aope napisał:

Niemniej 5 milionów to i tak świetny wynik, ciekawe czy chociaż milion zagrał w to co kupił ;)


No i to jest pytanie właściwie do wszystkich zwolenników dystrybucji elektronicznej i promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby wydali GTA V na PC to sprzedaliby 330 mln kopii i zarobili 200 mld dolarów.

Ewentualnie sprzedali by 200tyś (milion poszło by w torrenty) i mieli by same straty i kłopoty z obciążeniem linii supportu bo gra by ciągle się crashowała ;)

A kolejna gra też nie zawita na PC skoro mowa jest już teraz tylko o nastepnej generacji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sorry za drugi post ale już nie mogę edytować, przypomniało mi się że Rockstar jeszcze kiedyś puszczał jakieś plotki dotyczące The Warriors 2 :) więc czy to Bully czy wojownicy 2.. brąłbym w ciemna bo obie gry były po prostu świetne ;) ta druga szczególnie oddawała klimat kultowego filmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie wysoki wynik Cywilizacji. Jak nie przepadam za RTSami to "Cywki" są IMO jednymi z najlepszych, najbardziej dopracowanych gier w jakie mam przyjemność grać. Jedyny "minus" to wieczne niewyspanie i wory pod oczami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kafar 200 tysięcy? Dobrym analitykiem to ty nie jesteś... Skoro Skyrim sprzedał się na pc w 3,4 mln egzemplarzy to co by przeszkodziło GTA pobić ten wynik? Nawet zepsuta IV sprzedała 800k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 14:55, Antosz napisał:

Cieszy mnie wysoki wynik Cywilizacji. Jak nie przepadam za RTSami to "Cywki" są IMO jednymi
z najlepszych,


Civ to nie RTS, tylko TBS (turn-based strategy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować