• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Blizniak_2

Diablo 2 bez cdkeya - pomoc techniczna tragedia - olewka ze strony CDP ?

Pytanie

Czy Wy również jesteście tak olewani przez serwis CDP ?
Wysłałem do nich chyba już 5 maili ze zgłoszniem problemu z D2 - brak CDkeya - ze skanami i opisem problemu.
Żadnej odpowiedzi ! To jakas tragedia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

36 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wydaje mi sie ze on napisa dzis i to jeden po drugim :P on tez chca miec wolne to nie sa maszyny! poczekjad do czwartu i wtedy bedziesz mógł sie martwic :P ale jak to nie ma cdkeya na pudelku nie ma nalepki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 16:56, Blizniak 2 napisał:

Czy Wy również jesteście tak olewani przez serwis CDP ?

Różnie bywa. Dlatego wolę telefonować - mam wtedy pewność, że ktoś musi odpowiedzieć (chociażby byle jak).

Dnia 29.10.2005 o 16:56, Blizniak 2 napisał:

Wysłałem do nich chyba już 5 maili ze zgłoszniem problemu z D2 - brak CDkeya - ze skanami i opisem problemu.

Jeden po drugim w piątek po południu? Poczekasz sobie trochę, wszak teraz są dni wolne.

A tak przy okazji: jak to nie ma klucza? Kupiłeś nową? Bo jak od kogoś, to jest to sprawa pomiędzy Tobą a sprzedawcą. Jeśli zaś masz rachunek i zarejestrowałeś grę, wtedy masz nadzieje na uzyskanie pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 16:56, Blizniak 2 napisał:

Czy Wy również jesteście tak olewani przez serwis CDP ?
Wysłałem do nich chyba już 5 maili ze zgłoszniem problemu z D2 -
brak CDkeya - ze skanami i opisem problemu.
Żadnej odpowiedzi ! To jakas tragedia !

Zadzwoń, to powinno pomóc. Z mailami bywa tak, że przy ich dużej ilości nikt ich nie czyta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2005 o 13:11, Blizniak 2 napisał:

Wysłałem ponownie maila i nic !
To jakiś koszmar !
Gra za 99zł a nie można pograć !


Oddaj do sklepu i zazadaj zwrotu kasy w sklepie (czyli 99) i kup na nowo z platynowej edycji (60 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 16:56, Blizniak 2 napisał:

Czy Wy również jesteście tak olewani przez serwis CDP ?


Czasami tak, czasami nie!
Kiedyś nie, teraz bardziej.
Szczególnie jeżeli chodzi o sprawy techniczne, to lepiej odrazu pisać do producenta ^^


Dnia 29.10.2005 o 16:56, Blizniak 2 napisał:

Wysłałem do nich chyba już 5 maili ze zgłoszniem problemu z D2 -


Od samego początku jak tylko Warcraft pojawił się na rynku pisałem do nich ze 3 razy, w różnych odstępach czasu w sprawie problemu. Odpowiedzi które przychodziły, dawały mi do zrozumienia, że moich mails nikt nie czytał ^^ :)

Dnia 29.10.2005 o 16:56, Blizniak 2 napisał:

brak CDkeya - ze skanami i opisem problemu.
Żadnej odpowiedzi ! To jakas tragedia !


Poza tym, czekam od niedzieli na WoW''a.
1/ Problem z płatnością kartą. Pierwszy raz się nie udało, za drugim, mimo iż $$ zabrano mi z konta, to w statusie, nadal było info, że są problemy z płatnoścą przy użyciu karty kredytowej (czyli nie zapłacono).
2/ Przesyła, jak widnieje w zamówieniu, została wysłana 15, dziś mamy 19 i -> nie posiadam ani przesyłki, ani nr jej nadania, etc.
3/ Jeżeli jutro ktoś w CDP odbierze mój telefon -> może mi pomoże :)


Pozdrawiaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ktoś mi może pomuc. Kupiłem diablo 2 i nie było CD KEYa. jak mam to teraz zainstalować. Emaile wysłane do firmy nic nie skutkują, a talefonu nie odbierają. PPPLLLIIIZZZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 17:02, king01 napisał:

Czy ktoś mi może pomuc. Kupiłem diablo 2 i nie było CD KEYa. jak mam to teraz zainstalować.
Emaile wysłane do firmy nic nie skutkują, a talefonu nie odbierają. PPPLLLIIIZZZ.


A kupiłeś legalna wersję w sklepie? Jeżeli tak, to CD-Key powinien być nalepiony na pudełku z płytkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 17:02, king01 napisał:

Czy ktoś mi może pomuc. Kupiłem diablo 2 i nie było CD KEYa. jak mam to teraz zainstalować.
Emaile wysłane do firmy nic nie skutkują, a talefonu nie odbierają. PPPLLLIIIZZZ.

Jesli to oryginał i masz dowód zakupu to zadzwoń!! Z mailami tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 17:10, Abi Dalzim napisał:

> Czy ktoś mi może pomuc. Kupiłem diablo 2 i nie było CD KEYa. jak mam to teraz zainstalować.

> Emaile wysłane do firmy nic nie skutkują, a talefonu nie odbierają. PPPLLLIIIZZZ.

A kupiłeś legalna wersję w sklepie? Jeżeli tak, to CD-Key powinien być nalepiony na pudełku
z płytkami.

kupiłem legala a numeru nie było, a w sklepie nic niewiedzą bo to była BIEDRONKA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 17:47, king01 napisał:

w sklepie nic niewiedzą bo to była BIEDRONKA!!!!!!!!!!


Kupiłeś Diablo 2 w Biedronce?!? Chyba żartujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 17:50, Abi Dalzim napisał:

> w sklepie nic niewiedzą bo to była BIEDRONKA!!!!!!!!!!

Kupiłeś Diablo 2 w Biedronce?!? Chyba żartujesz....

Nie nie żartuje, i to jest właśnie najśmieszniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.01.2006 o 17:54, king01 napisał:

> > w sklepie nic niewiedzą bo to była BIEDRONKA!!!!!!!!!!
> > > Kupiłeś Diablo 2 w Biedronce?!? Chyba żartujesz....
Nie nie żartuje, i to jest właśnie najśmieszniejsze

KAŻDY wadliwy egzemplarz jest do wymiany i nie ma znaczenia gdzie go kupisz (no może jak go kupisz od miłej pani na stadionie), po prostu idź do sklepu i zarządaj wymiany produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proszę. Pomórzcie. Kupiłem za 49,99zł Diablo2 i (żałuje) pożyczyłem kumplowi ale on przepisał CD-KEY z opakowania ale przepisał źle a naklejke (głupi nie)? Odkleił i dał mi tę swoją kartke z przpisanym i jak robiłem Windowsa XP to jak instalowałem ponownie to CS-Key niepoprawny. Proszę. Kto ma Cd-Keya? Dam za niego prawie wszystko a kumplowi już nigdy nic nie pożycze. Tylko dajcie CD-Keya. Bo mam gre a nie moge w nią grać. A przedtem zaszłem tak daleko. Kto mi da CD-Keya przyjme go do mojego klanu [Dragons]. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nikt ci nie da swojego cdkeya bo wtedy on nie bedze mogl dac, dogadaj sie z kumplem, mozesz go oskarzyc o kradziez (albo chociaz postraszyc, ja bym tak zrobil), a cdkeye mozna kupic na allegro u niektorych psrzedawcow ale wtedy jest ryzyko ze key jest zbanowany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2006 o 20:20, Merthana napisał:

Proszę. Pomórzcie. Kupiłem za 49,99zł Diablo2 i (żałuje) pożyczyłem kumplowi ale on przepisał
CD-KEY z opakowania ale przepisał źle a naklejke (głupi nie)? Odkleił i dał mi tę swoją kartke
z przpisanym i jak robiłem Windowsa XP to jak instalowałem ponownie to CS-Key niepoprawny.
Proszę. Kto ma Cd-Keya? Dam za niego prawie wszystko a kumplowi już nigdy nic nie pożycze.
Tylko dajcie CD-Keya. Bo mam gre a nie moge w nią grać. A przedtem zaszłem tak daleko. Kto
mi da CD-Keya przyjme go do mojego klanu [Dragons]. Proszę o pomoc!

Jesli piszesz prawdę, to cóż... za błędy sie płaci. CD KEY`a nikt Ci nie da, zresztą jeśli dasz prawie wszystko to kup sobie nowe Diablo. Jeśli piszesz prawdę to gratuluje kumpli. Nie dość, że przepisał klucz to jeszcze odkleił naklejki? Więc niech on Ci odkupi Diabełka. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować