Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED i Wiedźmin 3: Dziki Gon mają nowe loga!

46 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o logo RED''ów to fajne, ale mogli się bardziej postarać. Chodzi mi o to, że jeśli już chcą porównywać go do Raróga to ptak ten jest drapieżnikiem z rodziny sokołowatych. Wystarczy zobaczyć zdjęcia, a ten w logo raczej przypomina wróbla. Tak więc potencjał nie jest w pełni wykorzystany. Co do kompozycji też hmm... ale nie chce marudzić ;)
Świetna firma i życze jej jak największych sukcesów ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:34, Cygi napisał:

Trafna uwaga, wygląda jak czerwona wersja Zapdosa :D

Bardziej myślałem o Spearow, albo Pidgey. Ale to jakaś krzyżówka najwidoczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ptak uosabia jak sramy z góry na klienta, zaś jego design przypominający pokemona thyplosion określa target w jaki celujemy, zaś wybór ptaka Kardynała oznacza masze przywiązanie do prawdziwych polskich, katolickich wartości..

ach ta współczesna korponowomowa gdzie wszystko ma mieć sens który jest tak oczywisty, że trzeba go tłumaczyć (głównie dlatego że design wywołuje wtf u niewyrobionego oglądającego).. ale ile interpretacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo Wiedźmina - ujdzie ale wolałem to poprzednie z "normalną" trójką.
Nowe logo CDPR - totalnie nijakie. Ptaszek jak ptaszek. Ale font bez charakteru.

A tak btw. czy Raróg w narzędniku (z kim? z czym?) nie powinien brzmieć przypadkiem "Rarogiem" a nie "Rarógiem"?
Bo jak dla mnie to ktoś tu walnął orta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ptak okropny ;/ "Wróbel porażony prądem" - to pierwsza myśl.
Pozostałe loga - who cares ;-). Dla mnie bez znaczenia, nie będę roztrząsał.

ps. "Korpomowa" czyli wyjaśnianie symboliki... facepalm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz nowo logo, myślę: hejt w komentarzach. Nie pomyliłem się. :)

Ptak wywołuje u mnie mieszane uczucia, jako że jest to zmiana o 180 stopni. Nigdy bym nie wpadł, że ma to cokolwiek wspólnego z pokemonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrz nowo logo, myślę: hejt w komentarzach. Nie pomyliłem się. :)
>
> Ptak wywołuje u mnie mieszane uczucia, jako że jest to zmiana o 180 stopni. Nigdy bym
> nie wpadł, że ma to cokolwiek wspólnego z pokemonami.
Też się spodziewałem hejtu, nie zawiodłem się. :D Za jakiś rok-dwa nikt już nie będzie pamiętał o tej zmianie i wszyscy się przyzwyczają.
Podobnie było jak ś.p. THQ zmieniło logo, poza tym tak jest w zasadzie ze wszystkim - jak ktoś jest przyzwyczajony do czegoś i to się zmienia, to wszyscy marudzą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 22:21, Vojtas napisał:

Patrz nowo logo, myślę: hejt w komentarzach. Nie pomyliłem się. :)

Patrz nowo logo, myślę: ktoś skomentuje, że krytyka w temacie to hate. Nie pomyliłem się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 23:53, Arcling napisał:

Patrz nowo logo, myślę: ktoś skomentuje, że krytyka w temacie to hate. Nie pomyliłem
się. :)


Krytyki w tym temacie jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowe logo CD Projektu moim zdaniem bardzo ciekawe i fajne przypomina tak jak by fenixa z tą czerwienią i jak by góra intensywnie płoneła a co do wiedźmina to stare
> lepsze było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować