Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Dragon Age: Inkwizycja

32 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2014 o 08:33, Phobos_s napisał:

No jak rany... Kocham komentarze w stylu "nie kupujesz? nie podoba się? to nie komentuj!
komentować mogą tylko ci, którym się podoba i kupują"


Ale ja nie zabraniam komentować! Wprost przeciwnie, tylko niech to nie będą komentarze w stylu "widziałem zdjęcie, ale już wiem, że to plastikowy badziew", bo to jest po prostu irytujące. Można napisać, że to zestaw nikomu do niczego niepotrzebnych rzeczy (ale to akurat opis 99% kolekcjonerek, pozostały 1% to kolekcjonerki STALKERa, które były świetne ;) ), ale jak widzę, że ktoś na podstawie wizualizacji już stwierdza skład chemiczny poszczególnych elementów, to krew nagła mnie zalewa. Jak napisałem wcześniej: krytyka - tak, krytykanctwo - nie. I tej opinii nie zmienię.

Dnia 15.05.2014 o 08:33, Phobos_s napisał:

Więc w tym przypadku, "dla fana EK" to popierdółki bez sensu :)


Dla wielu osób plastikowa (swoją drogą, rzeczywiście mocno tandetna) skrzyneczka z kolekcjonerki Borderlands 2 również jest popierdółką bez sensu. Co nie zmienia faktu, że ją kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Nie jest to gadżet na takim poziomie, jak figurka Big Daddy''ego z BioShocka (tam się naprawdę postarali, a dzięki temu, że ich kontener miał wypadek, teraz już mam dwie figurki :) ), ale i tak wygląda sympatycznie i cały czas mam względem niej niecne plany (albo pociągnięcie świecących elementów farbą świecącą w UV i podświetlenie jej ultrafioletową diodą, albo po prostu władowanie do środka paru LEDów, żeby świeciło jak w grze).

Dnia 15.05.2014 o 08:33, Phobos_s napisał:

Ale zaufaj, to że ktoś jest kolekcjonerem nie oznacza od razu, że jest ślepy i nie widzi
kupy, gdy ktoś mu ją proponuje zawiniętą w papierek z napisem Edycja Kolekcjonerska.


Dla mnie tu akurat tak nie jest. Gdy patrzę na "kolekcjonerki" Blizzarda - owszem, bo tam za podkładkę do myszki i garstkę wirtualnych przedmiotów (swoją drogą, dziwne dla mnie jest wrzucanie do kolekcjonerki gry A przedmiotów do gier B i C, ale ok, niech będzie...) liczą sobie jak za zboże. Tu na razie jeszcze nic nie wiadomo i dlatego tak bardzo wpieniają mnie komentarze "na pewno będzie plastikowy badziew". Na pewno, to czekają nas śmierć i podatki.

Dnia 15.05.2014 o 08:33, Phobos_s napisał:

Inna sprawa, że każdy taki kolekcjoner ma także swój gust i możliwości finansowe. Dlatego
jedni uznają tę EK za mannę z nieba a inni, w tym ja, za zestaw popierdółek w cenie z
kosmosu.


Ponownie - można to napisać tak, jak to właśnie zrobiłeś (czyli "sorry, ale moim zdaniem te gadżety po prostu nie są warte swojej ceny"), można to zrobić tak, jak koledzy wyżej (pisząc, że to dno, do bani itp, bez żadnych konkretów). To pierwsze jest krytyką (którą zawszę cenię), to drugie - krytykanctwem, którego nie znoszę i które tępię, gdy tylko mogę.

Dnia 15.05.2014 o 08:33, Phobos_s napisał:

I nie masz prawa zabraniać komuś komentować.


Nigdy tego nie zrobiłem i robić nie mam zamiaru. Ale pamiętajmy, że tak, jak ktoś ma prawo krytykować (a nawet uprawiać krytykanctwo), tak samo ja mam prawo czepiać się postów takiej osoby. Jak wolność, to wolność ;)

Dnia 15.05.2014 o 08:33, Phobos_s napisał:

I proszę Cię, czytałem wystarczającą ilość Twoich komentarzy żeby wiedzieć, że jesteś
inteligentnym facetem na poziomie.


To nie ja, to mój zły brat bliźniak. Ja jestem ten fizyczny, on jest od myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kwotę można zrobić coś lepszego. Zestaw gadżetów które wylądują na dnie szafy, raczej szału nie robi. Swoją drogą ciekawe jak będą wykonane.

Ogólnie ostatnimi czasy, edycje kolekcjonerskie wielu gier wołają o pomstę do nieba, fan kupi, reszta sobie odpuści.

Czekam na to co zgotują nam z okazji W3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2014 o 13:02, Shinigami napisał:

fan kupi, reszta sobie odpuści.

Ale EK są właśnie dla fanów, a nie dla mas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 12:40, Ring5 napisał:

Ponownie - można to napisać tak, jak to właśnie zrobiłeś (czyli "sorry, ale moim zdaniem
te gadżety po prostu nie są warte swojej ceny"), można to zrobić tak, jak koledzy wyżej
(pisząc, że to dno, do bani itp, bez żadnych konkretów). To pierwsze jest krytyką (którą
zawszę cenię), to drugie - krytykanctwem, którego nie znoszę i które tępię, gdy tylko
mogę.


To fakt, że niektóre komentarze, niepoparte żadnym głębszym tokiem myślowym, są totalnie bezsensownym "krytykanctwem" albo standardowym hatem.
Mnie także to często wkurza i rozumiem Cię.
Ale czasem biorę sobie na wstrzymanie bo jednak część wypowiadających się na tym forum to "młodzież szkolna" :) Więc czego tu oczekiwać? :)

Dnia 15.05.2014 o 12:40, Ring5 napisał:

Nigdy tego nie zrobiłem i robić nie mam zamiaru. Ale pamiętajmy, że tak, jak ktoś ma
prawo krytykować (a nawet uprawiać krytykanctwo), tak samo ja mam prawo czepiać się postów
takiej osoby. Jak wolność, to wolność ;)


True that :)

Dnia 15.05.2014 o 12:40, Ring5 napisał:

To nie ja, to mój zły brat bliźniak. Ja jestem ten fizyczny, on jest od myślenia :P


Dzień dobry Panie Kaczyński ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2014 o 21:17, NemoTheEight napisał:

O 300 za dużo. Wbrew mojemu wpisowi wątpię, żeby te rzeczy były z materiałów dobrego
gatunku, Ot plastik, byle jaki metal imitacja skóry. To EA.


Nie zapominaj że detaliczna cena standardowej edycji wynosi ~180zł. Więc ~150zł za w/w dodatki to nie jest wygórowana kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 14:14, Phobos_s napisał:

Ale czasem biorę sobie na wstrzymanie bo jednak część wypowiadających się na tym forum
to "młodzież szkolna" :) Więc czego tu oczekiwać? :)


Czasem się po prostu nie da :( Są momenty, że po prostu łapy opadają, jak się czyta i człowiek ma ochotę zrobić tak: https://www.youtube.com/watch?v=p15-tpBe-YQ

Dnia 15.05.2014 o 14:14, Phobos_s napisał:

Dzień dobry Panie Kaczyński ; P


Ćśśśśś! ONI czuwają!

A wracając do tematu... coś mi mówi, że chyba dobrze by było w końcu zagrać chociaż w jedną część DA, bo to aż wstyd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 13:29, lis_23 napisał:

Ale EK są właśnie dla fanów, a nie dla mas ;)


Gdzie tam, właśnie udowodnili Ci, że są również dla kolekcjonerów, przynajmniej te godne uwagi. Ktoś kto lubi fizyczne gadżety z gier, niekoniecznie musi w nie grać. Wpadłeś kiedyś na to?

Znajdą się bogate edycje gier - które nie straszą ceną - gdzie ktoś zainteresowany, niekoniecznie oddany fan produkcji wysupła dodatkowe fundusze. Już nie raz kupiłem grę w ''EK'' tylko ze względu na dobry stosunek ceny do jakości. Kolekcjonerki AC IV za 89 ,- aż żal było zostawić komuś innemu. Gry nie odpaliłem do dziś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka pewnie stanowi większość ceny tej kolekcjonerki. Zresztą tylko ona i mapa prezentują się okazale, reszta niespecjalnie. Raczej zostanę przy edycji standardowej. Starczą bonusy z pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie spoko zestaw, obecnie na topie są są EK z masą dlc zamiast gadżetów dlatego
> bardzo fajnie to wygląda.
Przecież nie piszę,że nie. Ale musieliby to zrobić z porządnych materiałów, a zestaw metalowych wytrychów w skórzanym futerale to mniej-więcej tyle co cała cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, pamiętam, jak takie edycje (albo nawet i bogatsze) kosztowały po 200-300 złotych. Karty Tarota istotnie trochę kosztują, ale cena całości jest i tak nieco zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować