Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kod źródłowy DayZ w rękach hakerów?

13 postów w tym temacie

Patrząc na tempo prac nad DayZ i mając na uwadze ten atak hakerski odnoszę wrażenie, że ukonczą tą grę w 2077 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na tempo prac nad DayZ i mając na uwadze ten atak hakerski odnoszę wrażenie,
> że ukonczą tą grę w 2077 roku

To samo chciałem napisać ;) dodam jeszcze że jeżeli będą chcieli uporać się z hakerami w takim tempie jak robią grę to życzę powodzenia grającym ;)

Od początku widać że twórcy mają na tą grę wywalone jeżeli chodzi o tworzenie. To są właśnie uroki możliwości sprzedaży wersji alpha i beta. Jak już masz kasę i nie ma deadline to ciężej się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może taki scenariusz:

"Źli ludzie zniweczyli naszą pracę więc sobie odpuszczamy i nie kończymy tytułu (bo i tak pewnie ładnie się $obłowiliśmy$)".

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2014 o 13:53, ArkStorm napisał:

A może taki scenariusz:

"Źli ludzie zniweczyli naszą pracę więc sobie odpuszczamy i nie kończymy tytułu (bo i
tak pewnie ładnie się $obłowiliśmy$)".


A to już takiego nie było ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A możecie wyjaśnić laikowi z czym wiązać się będzie wyciek tego kodu?
Chociażby to, że hakerzy dostaną do ręki odpowiedź na pytania związane z ominięciem systemów zabezpieczeń. ;) Generalnie poznają produkt od podszewki i dowiedzą się, w jaki sposób uszukiwać, by pozostać niewykrytym. Następnie zaczną sprzedawać swoje programiki za kilka dolców, a gra zaroi się od oszustów. True story, przetestowane w kilkunastu innych mmo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda... zainwestowałem w grę parę miesięcy temu (choć jeszcze w nią nie grałem). Mój pierwszy i ostatni early access ;D Za bardzo się podpaliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli powstaną te programy to i tak zawsze BI może dopisać kolejne zabezpieczenia. Nie ma sytuacji bez wyjścia ale będzie trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować