Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA World - betatest

6 postów w tym temacie

Adam Berlik

Gra z serii FIFA zupełnie za darmo? Musi być jakiś haczyk. I jest - FIFA World owszem, jest produkcją free-to-play, ale jeśli liczycie, że znajdziecie w niej grafikę nowej generacji i najnowsze rozwiązania z FIFY 14, to mocno się rozczarujecie. Nie oznacza to jednak, że należy FIFA World od razu spisać na straty...

Przeczytaj cały tekst "FIFA World - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do bardziej podobna jest do Fify 12. Jeśli chodzi o World to według mnie lepiej wyglądają koszulki niż z fify 14 ale za to jest znaczniej gorsza fiyzka niż ma fifa 14 .
W Fifie world brakuje tylko trybu żeby zagrać ze znajomymi mecze np Real Madryt vs Bayern Munchen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rada: Jeżeli szkoda wam nerwów to w to NIE grajcie !!!

Dużo graczy fify zna pewnie trainerowców. Doszegłem do 1 ligi w Fifa World i zauważylem że się oni pojawiają. To dopiero początak bo jak się rozprzestrzeni to niedługo bd jak w Fifie 14 na PC. Na 20 maczy zagracie około 1-3

Jak nie dadzą zabezpieczeń to ja nie wracam do fify .... zazdroszczę graczom z konsol (brak trainerów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko bo obecnie mam zepsutego pada więc gram na klawiaturze a że nie można (chyba) przestawić klawiszy to moje pytanie brzmi jak oddać techniczny strzał,lob i podanie prostopadłe góra? Z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się w to całkiem przyjemnie, irytuje tylko częste zacinanie się menu, nie da się później już nic kliknąć i trzeba restartować grę. Drugim mankamentem jest też moim zdaniem to, ze mam dopiero 15 rozegranych meczy, mój skład jest w 3/4 srebrny, jedna złota karta i reszta brąz, a ciągle gram z typami, którzy mają cały złoty skład i ciężko jest im coś zrobić, bo goście biegają dwa razy szybciej i dwa razy szybciej działają. Przez to bardzo rzadko udaje mi się cokolwiek wygrać, w większości remisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować