Zaloguj się, aby obserwować  
Macias1

Ankieta do pracy magisterskiej

16 postów w tym temacie

Witam!
Mam ogromną prośbę do wszystkich! Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy magisterskiej, która dotyczy badania użyteczności serwisów Steam oraz Origin. Kwestionariusz jest skierowany do osób, które korzystają z jednego, lub obu serwisów. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za wypełnienie!

Lin do ankiety: www.ankietka.pl/ankieta/149162/ankieta-badania-uzytecznosci-serwisu-steam-i-origin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ankietka.pl pozwala na zebranie tylko 30 wyników na ankietę, dlatego wrzucam link do nowej ankiety. Proszę o wypełnienie i z góry dziękuję za pomoc!

Link do ankiety: www.ankietka.pl/ankieta/149252/ankieta-badania-uzytecznosci-serwisow-steam-i-origin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wypełnili ankietę do tej pory! Resztę proszę o dosłownie 2 minuty czasu na wypełnienie kwestionariusza! Brakuje mi 32 respondentów do zakończenia badania dlatego proszę o pomoc w miarę możliwości!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up!
Plus link do nowej ankiety: www.ankietka.pl/ankieta/149816/ankieta-badania-uzytecznosci-serwisow-steam-oraz-origin.html

Brakuje mi 10 respondentów, dlatego prosiłbym o jeszcze odrobinę pomocy z waszej strony, i dziękuję tym ,którzy pomogli do tej pory!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za poświęcony czas! Posiadam już wymaganą liczbę respondentów i dlatego uważam temat za zamknięty! Dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować