Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Far Cry 4 - Temat Ogólny

172 postów w tym temacie

No, to mamy pierwszą wpadkę graficzną.
Podziemny składzik ze skrzynkami... z widoczkiem na tekstury od spodu ;)
Drugą "wpadkę" trudno mi sprecyzować.
Jeśli ja ustrzelę orła, spada na ziemię w normalnym rozmiarze, ale jeśli ustrzeli go któryś z NPC''ów - orzeł jest wielkości andyjskiego kondora :D
Przepraszam za kolorystykę, nie wiem, czemu Fraps zrzuca mi obrazy z takim zniekształceniem :/

20141120021638

20141120021856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 15:30, Adidas66 napisał:

> A co do tematu bardzo trójka mi się podobała. Chociaż
> trochę mnie dżażniło rozmycie w grafice.
Może zadam głupie pytanie, ale wyłączyłeś motion blur?

Nie ma takiej opcji w ustawieniach. Poprostu było rozmycie w grze, żeby gra miała mniejsze wymagania. Wiadomo im ostrzejszy obraz to większe wymagania. Sorki że dopiero teraz odpisuje ale nie dawno kupiłem nowego PC i dopiero teraz zainstalowałem. Far cry 4 kupię, ale jak będzie trochę tańszy. Narazie mam w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezygnując na razie z AC:U, zakupiłem FC4.

Podzielam opinię, że to FC3 w innym miejscu i z innymi bohaterami. Podobieństwo jest wielkie i dobrze, że zostało "skopiowane" to, co najlepsze z "trójki". :P

Ogólnie gra się nieźle, gra w miarę zoptymalizowana, choć spadki fpsów się zdarzają. Na swoim sprzęcie gram ze wszystkim na ultra, w komfortowych warunkach. Średnio (liczone na oko) jest z ~65 fpsów. ;)

20141130211727

20141130211753

20141130211818

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 21:19, Kakarotto napisał:

Rezygnując na razie z AC:U, zakupiłem FC4.

Podzielam opinię, że to FC3 w innym miejscu i z innymi bohaterami. Podobieństwo jest
wielkie i dobrze, że zostało "skopiowane" to, co najlepsze z "trójki". :P

Co-op z kumplem FTW, tyle w temacie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i FarCry 4 w wersji na PC w końcu ściąga mi się z mojego konta na UPlay. :) FarCry 3 i FarCry 3: Blood Dragon bardzo mi się podobały, więc czekam na zabwawę z FarCry4 z niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem na zakończenia trójki, ale tam się mogło przynajmniej skończyć w jakimś wypadku dobrze (

Spoiler

Jason i Lisa wrócili do domu i żyli długo i szczęśliwie kąpiąc się w pieniądzach ojca.

). A tutaj?
Spoiler

Dowiedzieliśmy się, że zarówno Amita, jak i Sabal to oboje całkiem niezłe gnidy. :P No i w sumie liczyłem na jakiś romans z Amitą. :P Nie mówię, że od razu to, co było z Citrą, ale chociaż całusa mogła dać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak na razie jest miodna, ale poziom trudności jest dosyć duży, co jest czymś nowym gdzie większość gier prowadzi nas za rączkę.

Macie jakieś dobre taktyki na tych całych łowców?Chodzi mi o jakiś cichy sposób zabicia ich bo jak na razie używam stylu Rambo podczas walki z nimi, a to nie za bardzo mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2014 o 16:28, Hepe napisał:

Macie jakieś dobre taktyki na tych całych łowców?Chodzi mi o jakiś cichy sposób zabicia
ich bo jak na razie używam stylu Rambo podczas walki z nimi, a to nie za bardzo mi się
podoba :D

Snajperka z tłumikiem/łuk i podchodzenie po cichaczu :P Znacznie lepsze rozwiązanie niż wypadanie w otwartą walkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 16:33, Rick napisał:

Snajperka z tłumikiem/łuk i podchodzenie po cichaczu :P Znacznie lepsze rozwiązanie niż
wypadanie w otwartą walkę. :)


Próbowałem jednak, czasami ich jest tak dużo, że nawet podejście po cichaczu sprawia problem.

Snajperka z tłumikiem też może być dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Far Cry 4 i mam pytanie czy ta gra boryka się z jakimiś poważnymi problemami technicznymi, czy jest całkiem grywalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 17:05, Gacol08 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Far Cry 4 i mam pytanie czy ta gra boryka się z jakimiś poważnymi
problemami technicznymi, czy jest całkiem grywalna?

Jest kilka bugów, ale to nie są błędy, które nazwałbym "krytycznymi". Jeden patch by spokojnie załatwić sprawę. ;) Przegrałem póki co ponad 20 godzin i gra mi sie wyśmienicie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Po dojściu do ładu z grą od strony technicznej, hasam sobie radośnie, powoli kończąc tryb singleplayer.
Zrobiłem już wszystkie zadania dla Mr. Szyfona i miałem się do niego zgłosić po wykonanie ostatniego finalnego.
Traf chciał, że wypadła mi sprawa i musiałem zapisac grę i wyjść.
Stanąłem przed jego domkiem, zapisałem save (nie rozpoczynałem misji, ustawiłem postać przez znacznikiem misji) i wyłączyłem grę.
Po włączeniu jej ponownie... Zonk. Nie mam zadania na mapie. Wcięło definitywnie.
Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Da się to jakoś rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj grę w przedwczesnym prezencie hehe, baaardzo jestem ciekawy 4 części, 3 była całkiem dobra moim zdaniem. Najbardziej chyba przeszkadzać będzie mi fakt, że to 3 z lepszą oprawą, ale może wyrobię sobie jakieś swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować