Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Far Cry 4 - Temat Ogólny

172 postów w tym temacie

Panowie mam problem.. chodzi o to, że teraz sobie zwiedzam świat o trafiłem do misji oznaczonej jako B (niedaleko początkowego miasteczka).

Spoiler

I teraz gdy tam byłem to rozmawialem z tą córką Amity i powiedziała, że gdzieś na północy nad 1 miastem znajde info o zamordowaniu swojego ojca. Ale nigdzie na mapie tego nie ma.

. Czy to znaczy ze pojawi się dopiero gdy popchnę fabułe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 16:41, Damianuss1 napisał:

Tak, po pewnym czasie dostaniesz misję w pewnym miejscu (oznaczoną zdaje się Y).


Jako Y to chyba misje Yogi i Reggie.

--
Teraz zrobiłem misje gdzie

Spoiler

spaliłem plantacje narkotyków.

. Kiedy będzie można pchnąć fabułę dalej? Bo pustka na mapie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam problem: mam Far cry 4 na pc i jak podłączam pada wlączam gre wyszstko nibydziała, ale źle mi przypisuje niektore przyciski (Y to B, Bto X) i nie idzie tego zmienić, a wrzucajać emulator (x360ce), z ktorego w masie gier już korzystałem też nic nei daje. Coś czuje, że wgl tego x360ce gra nie wykrywa, bo by pewnie dzialo. Ktoś miał taki problem, bo nie idze przez to grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te plakaty do zrywania sa czasem w dziwnych miejscach. Na przykład na samej gorze budynku i nie wiem jak je zrywac? Z dachu sie nie da, z dołu jest za wysoko. Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 19:46, Ziggy napisał:

Te plakaty do zrywania sa czasem w dziwnych miejscach. Na przykład na samej gorze budynku
i nie wiem jak je zrywac? Z dachu sie nie da, z dołu jest za wysoko. Jakies rady?

Nie trzeba ich zrywać, można je zniszczyć. Ogniem na przykład. Albo materiałami wybuchowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2015 o 19:52, Siriondel napisał:

Nie trzeba ich zrywać, można je zniszczyć. Ogniem na przykład. Albo materiałami wybuchowymi.

No tak nie wpadłem na to :) Strzelalem w nie w sumie pare razy tylko ale nic sie nie działo. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2015 o 19:54, Ziggy napisał:

No tak nie wpadłem na to :) Strzelalem w nie w sumie pare razy tylko ale nic sie nie
działo. Dzieki za pomoc.


Strzelaj, ale granatnikiem albo wyrzutnią rakiet. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2015 o 19:58, Kakarotto napisał:

Strzelaj, ale granatnikiem albo wyrzutnią rakiet. ;D

Te plakaty to trudniej zniszcyc niz takiego tygrysa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gram od paru dni i mogę powiedzieć, że gameplay jest bardzo dobry. To praktycznie FC3 w nowym świecie, bo cała reszta jest identyczna. Ale fabuła i główny przeciwnik to jakaś totalna kpina. Wykonałem już naprawdę sporo misji wątku głównego i wielkiego PAGAN MINA widziałem tylko raz - na początku gry, a SŁYSZAŁEM GO (przez tą krótkofalówkę) kilka razy. Mało tego - ten gostek nam nic nie zrobił, nie czuję do niego żadnej wrogości. Początek gry to samo - beznadziejny. Nie umywa się do tego z FC3. Na szczęście gameplay nadrabia te dwa minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tak po przejściu gry i zobaczeniu

Spoiler

alternatywnego zakończenia

teoretycznie rozumiem
Spoiler

dlaczego Pagan Min w stosunku do Ajaya nie jest wrogi. Ba - nawet wydaje mi się, że wrogi być nie chciał zbytnio i to, że do "roboty" sam się nie bierze jest w pełni zrozumiałe. Choć fakt - w FC3 główni wrogowie są nieco bardziej wrodzy i też to wynika z tego, w jaki sposób sama historia była opowiedziana i jaki gra miała klimat ;)

.

Ale tak ogólnie to przy FC4 naprawdę dobrze się bawiłem, a najbardziej spodobały mi się misje w Himalajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym się zapytać czy na takim kompie mi pójdzie Far Cry ?
Intel Core 2 Quad Q8300 2.50GHz
Pamięc Ramu 4gb
Grafika NVIDIA GeForce GTX 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Właśnie przeszedłem całą grę (ścieżka Amity, nie zabiłem Sabala, nie zabiłem Pagana) i zakończenie było bardzo słabe. Nazwałbym je jakimś nieśmiesznym żartem, oczywiście patrząc na to przez pryzmat FC3 i tamtego zakończenia, gdzie postacie były bardziej wyraziste, a zabicie ich i ostateczne walki z nimi były pokazane w ciekawy sposób. I co ważniejsze - było sporo niespodziewanych zwrotów akcji.

W FC4 mając misję zabicia, albo zostawienia przy życiu Sabala, zdecydowałem się go nie zabijać i byłem niemal pewny, że ten wybór doda coś zaskakującego w późniejszym momencie gry. A tutaj nic. To samo przy wyborze - droga Sabala, albo Amity na koniec nie ma niczego aż tak szokującego.

Gameplayowo gra bardzo dobra, naprawdę świetnie mi się w to grało, ale fabularnie słaba i nie ma co nawet porównywać do tej z FC3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2015 o 14:20, SplitGrave napisał:

Gameplayowo gra bardzo dobra, naprawdę świetnie mi się w to grało, ale fabularnie słaba
i nie ma co nawet porównywać do tej z FC3


No sry ale miałki Jason może buty czyścic Ajayowi, poza tym fabularnie gra [fc3] dawała radę jedynie do misji z ubiciem Vaasa, później była na siłę przedłużana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować