Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Far Cry 4 - Temat Ogólny

172 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2015 o 14:55, DarkWolf_PL napisał:

No sry ale miałki Jason może buty czyścic Ajayowi

A czym szczególnym wyróżnia się Ajay? Lata od punktu do punktu, przyjmując misje od nudnawych i znacznie gorzej wykreowanych zleceniodawców (porównując do FC3), przy czym sam rzadko się odzywa. Nie wiadomo nawet co nim kieruje, że nagle przyłącza się do nieznanych mu ludzi i postanawia zabijać również mu nieznanych ludzi Pagan Mina, którego też nawet nie zna. W FAR CRY 3 mamy przynajmniej lepszą fabułę i znamy motywy działania głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40h na liczniku i jeszcze sporo zostało mi do zrobienia :P. Naprawdę udana jest ta część, w ogóle nie odczuwam znudzenia. Wszystko odkrywam powoli chociaż od jakiegoś czasu nie chce mi się już czytać notatek tych znajdźkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak tworzyć mikstury? Wszystkie torby na broń, amunicję, wszelkie kołczany są w jednym miejscu, a co z miksturami? :O

Wersja na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 13:42, NuGGet napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak tworzyć mikstury? Wszystkie torby na broń, amunicję, wszelkie
kołczany są w jednym miejscu, a co z miksturami? :O

Wersja na PS3.


O ile dobrze pamiętam tworzą się automatycznie kiedy chcesz z jakieś skorzystać, wystarczy mieć składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2015 o 17:05, falcon33 napisał:

O ile dobrze pamiętam tworzą się automatycznie kiedy chcesz z jakieś skorzystać, wystarczy
mieć składniki.

Automatycznie tworzą się jedynie mikstury odnawiające zdrowie. Inne trzeba zrobić samemu. W kole wyboru broni powinieneś mieć przełącznik do koła mikstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2015 o 18:02, Rick napisał:

Automatycznie tworzą się jedynie mikstury odnawiające zdrowie. Inne trzeba zrobić samemu.
W kole wyboru broni powinieneś mieć przełącznik do koła mikstur.


To właśnie miałem na myśli, wybranie jej z tego koła wytwarza ją i od razu używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2015 o 19:36, falcon33 napisał:

To właśnie miałem na myśli, wybranie jej z tego koła wytwarza ją i od razu używa.

Też chyba nie, tych mikstur możesz mieć zdaje się zapas. Znaczy, że robisz i masz i używasz w razie potrzeby. Przynajmniej ja tak zapamiętałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj postanowiłem sobie odpalić grę, zainstalowałem patch i mam problem.
Przy pierwszym uruchomieniu było ok, ale potem gra zaczęła się uruchamiać w oknie. Zmieniam to poprzez alt i enter ( chyba 0 ale gdy pojawia się napis " wciśnij dowolny przycisk " gra znowu szaleje i skacze to do okna, to do pełnego ekranu. Później, już podczas gry, gra wiesza się n stąd, ni zowąd i wywala mnie do pulpitu - podobnie jak w przypadku W3, jest głos, nie ma obrazu. Tyle, że Wiedźmin sam się zamyka, a tu albo trzeba użyć menadżera zadań, albo wyskakuje napis, że " program przestał działać ".
Co z tym zrobić? PC z podpisu, wszystko na ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że w czwórce pojawia się

Spoiler

gość z dlc do trójki.

Czy jeśli nie zagram w ten dodatek to coś stracę? Bo jakoś nie uśmiecha mi się płacić kilkadziesiąt złotych za chwilę dodatkowej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować