Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Far Cry 4 - Temat Ogólny

172 postów w tym temacie

Spróbuj wejśc do jego domu, tam już nie będzie misji, tylko liścik. ;)

Damianuss1To jest nieco ulepszona trójka, ale właśnie w tym szkopuł, że to wcale nie przeszkadza. :D Jest teraz nieco więcej wyborów (nie tylko ten na końcu), no i spotkanie z tymi "bardzo złymi" nie kończą się QTE. Przegrałem prawie 30 godzin i jeszcze się nie nudzę, a kończę już tylko zadania poboczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:01, Rick napisał:

Damianuss1To jest nieco ulepszona trójka, ale właśnie w tym szkopuł, że to wcale
nie przeszkadza. :D

Nie przeszkadza, jest okej. Mam godzinkę gry za sobą i jest naprawdę ciekawie. To co rzuciło mi się w oczy to piękne widoczki, te góry, wow. Dziwi mnie natomiast fakt, że pomimo tak ładnej oprawy wchodzę do pierwszej lokacji i widzę... klony. Starsze kobiety w wiosce, wszystkie wyglądają identycznie. Odpicować otoczenie okej, ale NPC na odwal się heh. Podoba mi się też muzyczka, zaraz obadam sobie soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 00:57, Damianuss1 napisał:

Dziwi mnie natomiast fakt, że
pomimo tak ładnej oprawy wchodzę do pierwszej lokacji i widzę... klony. Starsze kobiety
w wiosce, wszystkie wyglądają identycznie.


No te klony się niestety powtarzają. Myślę, że specjalnie Ubi dało większości z nich duże ciemne okulary (żeby jednak wprowadzić jakąś ułudę, że to mogą być różne osoby). No ale tak samo jest z żołnierzami czy to Złotego Szlaku czy Armii Królewskiej - same klony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 22:01, Rick napisał:

Spróbuj wejśc do jego domu, tam już nie będzie misji, tylko liścik. ;)


Domek jest pusty.
Jaki liścik? o.O

Dnia 16.12.2014 o 22:01, Rick napisał:

No ale tak samo jest z żołnierzami czy to Złotego Szlaku czy Armii Królewskiej - same
klony. ;)


Wojna klonów ;)
o ile ekipa ze Złotego Szlaku jeszcze jakoś nie rzuca się w oczy, to powtarzalność oblicz żołnierzyków podczqas dźgania nożem - po prostu rozwala monotonnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2014 o 14:42, XanTyp napisał:

Domek jest pusty.
Jaki liścik? o.O

Powinien być, chyba na wprost od wejścia. Liścik, w którym mówi, że

Spoiler

musi uciekać, a Kyracki Tydzień Mody został odwołany

. :P Po jego przeczytaniu nie pokazuje się, że misja została ukończona czy coś, więc możesz mieć to już zrobione. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 00:57, Damianuss1 napisał:

Nie przeszkadza, jest okej. Mam godzinkę gry za sobą i jest naprawdę ciekawie. To co
rzuciło mi się w oczy to piękne widoczki, te góry, wow.


Z daleka góry wyglądają miło dla oka, ale IMO jeszcze lepiej jest w misjach "

Spoiler

górskich

".

Dnia 17.12.2014 o 00:57, Damianuss1 napisał:

Dziwi mnie natomiast fakt, że
pomimo tak ładnej oprawy wchodzę do pierwszej lokacji i widzę... klony. Starsze kobiety
w wiosce, wszystkie wyglądają identycznie. Odpicować otoczenie okej, ale NPC na odwal
się heh. Podoba mi się też muzyczka, zaraz obadam sobie soundtrack.


To nie jedyne, co się będzie powtarzać. Nie mówiąc już, o deja vu, które cię nawiedzi, skoro grałeś w trójkę.

Początkowo grało się przyjemnie, potem zaczęło się mi kręcić w głowie od powtórek, a teraz mi już jednakowo. :P
Przed czwórką chciałem sobie odświeżyć trójkę... Dobrze, że tego nie zrobiłem. ;D

P.S. Ten "tybetańsko-górski" klimat się mnie jeszcze podoba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 01:05, Rick napisał:

No te klony się niestety powtarzają. Myślę, że specjalnie Ubi dało większości z nich
duże ciemne okulary (żeby jednak wprowadzić jakąś ułudę, że to mogą być różne osoby).
No ale tak samo jest z żołnierzami czy to Złotego Szlaku czy Armii Królewskiej - same
klony. ;)


Wszędzie są klony, nie tylko ludzi. Niektóre zwierzęta, o ile mnie pamięć nie myli, wyglądają identycznie, jak te z trójki. :)

P.S. Nie Ubi, a Ubisoft. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2014 o 17:23, Kakarotto napisał:

Wszędzie są klony, nie tylko ludzi. Niektóre zwierzęta, o ile mnie pamięć nie myli, wyglądają
identycznie, jak te z trójki. :)

Jeszcze pal licho dzikie zwierzęta, ale żołnierze armii królewskiej używają tej samej rasy psów. :D

Dnia 17.12.2014 o 17:23, Kakarotto napisał:

P.S. Nie Ubi, a Ubisoft. :D

Dopóki ja nie jestem Richard, to może być i Ubi. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 15:40, Rick napisał:

Powinien być, chyba na wprost od wejścia.

Niestety, oblazłem całe wnętrze, nie ma śladu po notatce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:17, Rick napisał:

Dopóki ja nie jestem Richard, to może być i Ubi. ;>


Wiesz Richard, Ubi się nie postarało i FarCry 4 nie chodzi na moim sprzęcie. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2014 o 23:46, Wojman napisał:

Wiesz Richard, Ubi się nie postarało i FarCry 4 nie chodzi na moim sprzęcie. :-(

A moim zdaniem sprawili się całkiem nieźle. Poszło na wysokich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2014 o 18:17, Rick napisał:

Jeszcze pal licho dzikie zwierzęta, ale żołnierze armii królewskiej używają tej samej
rasy psów. :D


Źli używają złych psów. Widocznie wrogowie z czwórki są tak samo źli jak z trójki, więc mają na wyposażeniu te same psy. ;)
Z drugiej strony, po co mieli robić nowe psy, skoro już jedne raz zrobili? :P

Dnia 17.12.2014 o 18:17, Rick napisał:

> P.S. Nie Ubi, a Ubisoft. :D
Dopóki ja nie jestem Richard, to może być i Ubi. ;>


A nie Ryszard? ;D

Dnia 17.12.2014 o 18:17, Rick napisał:

A moim zdaniem sprawili się całkiem nieźle. Poszło na wysokich. :D


Grafika aż tak wiele się nie różni od trójki, a trójka latała mi na wysokich z minimalnym aa na starym sprzęcie. Czwórka lata mi na maksymalnych ustawieniach, ale mam też znacznie mocniejszy sprzęt niż poprzednio. Wniosek? Drugiego Unity z FC4 nie ma, ale mogło być lepiej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2014 o 13:24, Kakarotto napisał:

A nie Ryszard? ;D


Nie no, Rick to krótsza forma Richard, nie mam w ksywce Rychu czy coś, żeby było Ryszard. :D Ech, zawsze chciałem zmienić ksywkę, ale biorąc pod uwagę, że jako Rick jestem kurcze wszędzie, to już zostało. :D

Dnia 18.12.2014 o 13:24, Kakarotto napisał:

Grafika aż tak wiele się nie różni od trójki, a trójka latała mi na wysokich z minimalnym
aa na starym sprzęcie. Czwórka lata mi na maksymalnych ustawieniach, ale mam też znacznie
mocniejszy sprzęt niż poprzednio. Wniosek? Drugiego Unity z FC4 nie ma, ale mogło być
lepiej. :P

FC4 nie jest jakoś super ekstra zoptymalizowany, bo sam zauważyłem spadek framerate''u po dłuższej grze (wyłączenie i włączenie gry pomogło), ale mogło być dużo gorzej. Pytanie tylko czy fakt, że cieszę się z tego, że mogło być gorzej, zamiast przeklinać dlaczego nie jest lepiej jest czymś normalnym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 20:33, Damianuss1 napisał:

Jest jednak taka możliwość, całe szczęście.

Podaj sposób, może przyda się komuś innemu, cierpiącemu te potworne katusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 07:04, XanTyp napisał:

Podaj sposób, może przyda się komuś innemu, cierpiącemu te potworne katusze ;)

Na padzie od PS4 wystarczy przytrzymać lewy przycisk od krzyżaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat tego całego Kyratu rozwala mnie na każdym kroku. To chyba najładniejsza gra w jaką grałem do tej pory na PS4. Zupełnie inaczej się czuję niż w 3, bardziej mi pasują te himalajskie ziemie. Chce mi się zbierać znajdźki, chcę odkrywać tereny i nawet czytać jakieś notatki, które są na tyle krótkie, że jest to bardziej przystępne niż jakieś długie teksty. Nadal jednak dziwią mnie te klony, nie starczyło im czasu? Olali ten temat? Zauważyłem też, że NPC nie licząc tych głównych dla historii nie mają żadnej mimiki, nie otwierają nawet ust kiedy mówią! I widzę to bo przecież stoję naprzeciwko jakiejś babencjii i ona do mnie nawija... zawsze można sobie dopowiedzieć, że mieszkańcy Kyratu to mistrzowie brzuchomówstwa. Który mamy rok? 2000? Nie zmienia to faktu, że piękno terenu przykrywa te niedoróbki, a i sama historia chociaż płaska to wciąga. Ciekawi mnie co będzie dalej. Zaskoczył mnie FC4 niesamowicie, olałem GTA, olałem Unity, olałem LotF, gram w FC4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować