Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Division przesunięte na przyszły rok!

17 postów w tym temacie

Ja naprawdę nie wiem skąd się wzięło że ta gra ma wyjść w tym roku... przecież od początku było mówione że dopiero wyjdzie w przyszłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Wcześniej mówili o terminie chyba 2014/2015, więc mnie nie dziwi to, że gra nie wyjdzie w tym roku. Ale może to i lepiej, bo zapowiada się naprawdę dobrze, a jak zapowiedzieli nowego Far Cry''a niespodziewanie to takie natężenie gier Ubi pod koniec roku nie zwiastowałoby dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że ktoś się łudził czy też był pewny że ta gra wyjdzie w 2014.. Gra która ledwo pokazała swoją alfę zaledwie rok temu o takich rozmiarach jak Division, nie miała szans na pojawienie się nie wcześniej niż 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że dużo premier zostaje przesuniętych z powodu nieskończenia gry :D Czyżby syndrom "Battlefield 4" złapał większość wydawców? :D Fajnie fajnie ale te wymówki to taki odgrzewany kotlet... trochę marketing aby zrobić szum w mediach bo przez przypadek dali zbyt wczesną datę premiery ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego właśnie konsole kupuje się +/- dwa lata po ich premierze. Nie dość, że taniej
> to jeszcze jest w co grać ;)
Skoro to +/- to ja bym chciał kupić konsolę 2 lata przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Udostępniony przez Ubisoft kalendarz wydawniczy na rok 2014 uwzględnia premiery The Crew iThe Division.”

1. Ktoś widział kiedyś ten plan wydawniczy? Ani na gram-je ani na videogamer które podane jest przy tym newsie w źródle nie podaje żadnego linka, screena ani nic.
2. „Uwzględniamy premierę” nie jest jednoznaczne z „zapowiadamy premierę”

„ Na początku roku jeden z anonimowo wypowiadających się przedstawicieli Ubisoft Massive stwierdził, że nie widzi szans na premierę gry w tym roku. Gra nie została ponadto wymieniona na spotkaniu z inwestorami wśródpięciu dużych tytułów Ubisoftu, które na pewno zadebiutują w 2014 roku.”
Z tego samego newsa. Dodatkowo to było chyba oczywiste że potrzebują więcej niż rok skoro na pierwszej prezentacji mówili że jeszcze dużo pracy przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować