Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komandor Shepard - jakie imiona najczęściej nadawali tej postaci polscy gracze?

30 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

BioWare podzielił się interesującą statystyką dotyczącą imienia głównego bohatera Mass Effect 3. O tym, co będzie stało przed "Shepard" (nie licząc: "komandor") decydowali sami gracze.

Przeczytaj cały tekst "Komandor Shepard - jakie imiona najczęściej nadawali tej postaci polscy gracze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do poprawki;p

" Niemcy: Sarah i Chris
Niemcy: Sarah i David
Włochy: Sarah i Alex
Hiszpania: Alice i Alex
Rosja: Kate i Alex "

W drugiej linijce powinno byc Francja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nazwałem swoich Shepardów Jack* i Jessica, więc nie byłem zbyt oryginalny ;-)

*- mam wrażenie że na wysoką popularność tej kombinacji mógł mieć wpływ serial LOST ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hmm same amerykańskie imiona? może poza Adamem .
Jakoś nie wyobrażam sobie by moja postać się mogła nazywać Jacek Shepard albo Stanisław Shepard. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 13:14, mati285 napisał:

Ja nazwałem swoich Shepardów Jack* i Jessica, więc nie byłem zbyt oryginalny ;-)

*- mam wrażenie że na wysoką popularność tej kombinacji mógł mieć wpływ serial LOST ;-)


Dokładnie to samo przyszło na myśl, acz nazwisko tamtego zapisywało się bodajże inaczej.

Pozostałem ze standardowymi imionami dla obu płci, skoro i tak ani razu to imię się nigdzie nie pojawiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam. Jaka była pierwsza sugerowana przez twórców opcja? Tego imienia i tak nigdzie się nie używało. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Alex Shepard - gender w ME :D.

Alex to imię męskie, jest wymienione w męskich imionach więc przestań gadać bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować