Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft potwierdza wysokie oczekiwania wobec Watch Dogs

31 postów w tym temacie

haha i pokaz mi w ktorym miejscu hejtuje gre.. No pokaz.. To ze mam swoje zdanie na temat obietnic wydawcow i lykam wszystkiego jak mlody pelikan(a jak widac ty to zawsze robisz) to wg ciebie hejt gry.. Ale spoko jak widac nie mamy o czym dyskutowac gdyz wg ciebie jestem hejterem a ja nie bede sie znizal do poziomu trola i udowadnial ze tak nie jest. pozdrawiam
PS. A ile razy byly rzeczy na gameplay-ach a nie bylo ich w grze? multum.. ale tak lepiej wierzysz wszystkim we wszystko nie? BTW wisisz mi 100 tys pln:) w to tez uwierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2014 o 14:57, Eternal101 napisał:


Sanmitar Ta gra te wymagania ma podane na ultra, na zalecanych czyli pewnie high/medium
będzie wymagać GTX 460 (bodajże ) i jakiegoś i7 z tych tanich, do tego masz zawsze opcje
low które są specjalnie dla posiadaczy słabszego sprzętu, a gwarantuję ci że ta gra i
tak będzie pewnie lepiej wyglądać na low niż na past genach ;p. A chyba kompa do low
detali masz? Zeby Ci chociaż w tych 30 klatkach śmigał ? Bo to wymaga jakiegoś dwurdzeniowca
i jakiej karty z serii gtx 200 bodajże.

Czyli na I5 nie pójdzie mi na ultra? (liczyłem na to,że wystarczy zmienić, zmniejszyć, wyłączyć AA i będzie git).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 15:30, Phoenixpl napisał:

haha i pokaz mi w ktorym miejscu hejtuje gre.. No pokaz.. To ze mam swoje zdanie na temat
obietnic wydawcow i lykam wszystkiego jak mlody pelikan(a jak widac ty to zawsze robisz)
to wg ciebie hejt gry.. Ale spoko jak widac nie mamy o czym dyskutowac gdyz wg ciebie
jestem hejterem a ja nie bede sie znizal do poziomu trola i udowadnial ze tak nie jest.
pozdrawiam
PS. A ile razy byly rzeczy na gameplay-ach a nie bylo ich w grze? multum.. ale tak lepiej
wierzysz wszystkim we wszystko nie? BTW wisisz mi 100 tys pln:) w to tez uwierzysz?

Po 1 Nie łykam niczego
Po 2 Nie jestem trollem i jak już używasz sformułowania to chociaż napisz go poprawnie...
Po 3 Pokaż, no pokaż mi grę która nie miała jakichś rzeczy (odejmując grafiką ) która była w gameplayach a nie było jej w finalnej wersji.
Po 4 Nie chcesz udowadniać bo nawet dowodów nie masz i wjazdy personalne zostaw w swojej głowie a nie wylewaj je na neta.

lis_23 Nauczyłem isę jednej ważnej rzeczy a mianowicie nigdy nie ufać w wymagania podawane przez twórców, bo to kłamstwa okrapiane marketingiem (no chyba że gra ma zwaloną optymalizację wtedy ta reguła się nie ma do rzeczywistości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 15:56, Eternal101 napisał:

Po 3 Pokaż, no pokaż mi grę która nie miała jakichś rzeczy (odejmując grafiką ) która
była w gameplayach a nie było jej w finalnej wersji.


Nie chcę się wcinać w waszą namiętną dyskusję, ale aby daleko nie szukać:
https://www.youtube.com/watch?v=kEBwKO4RFOU Mam nadzieję że to cię usatysfakcjonowało, jeśli nie... Pewnie da się jeszcze innych przykładów przytoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 16:31, Sanders-sama napisał:

Nie chcę się wcinać w waszą namiętną dyskusję, ale aby daleko nie szukać:
https://www.youtube.com/watch?v=kEBwKO4RFOU Mam nadzieję że to cię usatysfakcjonowało,
jeśli nie... Pewnie da się jeszcze innych przykładów przytoczyć.

Wycięte sceny to co innego, ale tutaj gdyby wycięli choćby najmniejszy element hackingu ludzie by ich chyba zabili gołymi rękoma :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 17:07, Eternal101 napisał:

Wycięte sceny to co innego, ale tutaj gdyby wycięli choćby najmniejszy element hackingu
ludzie by ich chyba zabili gołymi rękoma :D.


Nie chodzi o wycięte sceny (toż to nie film), a o to że było sandboxowo bardziej niż w wersji ostatecznej. Masz swój przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda całkiem ciekawie, ale lepiej nie robić sobie dużych nadziei, bo łatwo można się zawieść. Tak jak z tą nieszczęsną grafiką ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 17:51, Sanders-sama napisał:

Nie chodzi o wycięte sceny (toż to nie film), a o to że było sandboxowo bardziej niż
w wersji ostatecznej. Masz swój przykład.

No chyba nie sądzisz że WD będzie mniej sandboxowe? Choć Bioshock hmm to korytarzówka bardziej była, mało było rozwidleń dróg, a że trailerów nie oglądam zbytnio takich gier by nie zaspoilerować.

Quandorx Kto sie zawiódł na grafice ten sie zawiódł :D, z resztą ja chce zobaczyć jak to wygląda realnie a nie srututu na podstawie gameplayu (chodzi o grafike ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę, że kolejny jasnowidz :D Gra wyjdzie za niecałe 2 tygodnie, wtedy się zobaczy czy
> rzeczywiście jest tak słaba.

Często ktoś narzeka na grę jeszcze przed premierą ;) zresztą jaką by nie zapowiedzieli to zawsze ktoś będzie się krzywił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2014 o 18:28, Eternal101 napisał:

No chyba nie sądzisz że WD będzie mniej sandboxowe? Choć Bioshock hmm to korytarzówka
bardziej była, mało było rozwidleń dróg, a że trailerów nie oglądam zbytnio takich gier
by nie zaspoilerować.


Chciałeś przykład gry która doznała jakichś zmian, (nie graficznych) których nie było w finalnej wersji. Oto ona. Nie zagaduj tym czy BioShock jest Sandboxem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować