Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyszły rok z kolejnym Assassin`s Creedem? Taki jest plan

19 postów w tym temacie

Hmmm 2 gry z serii AC, w tym jedna na PC i tylko next geny druga na past geny i PC''ty ;>. Mam nadzieję zę dobrze zrozumiałem i jeszcze w przysżłym roku kolejny AC... S...ją tymi AC''kami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje wydawać jakiś miesięcznik o Asasynie, bo tyle tego wychodzi, ze niektórzy nie będą na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasiemiec raz proszę :) Zaraz nie będę wiedział, kto z kim śpi. Moda na Assasyna się zrobiła. Ile jeszcze odcinków ? Nie wiem czy dotrwam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z dwa na rok, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak dużo ludzi zaciągnęli do tej serii. Sprzeda się.

Teraz tylko czekać na duet CoDów rokrocznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i to kogoś dziwi, że za rok kolejna część? DambialkoX , miał być trylogią, szkoda tylko, że UBI nie powiedziało na której trylogii chcą zakończyć AC ;p. Seria skończyła się dla mnie na Brotherhood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież główna seria się skończyła, prawda?
teraz każda kolejna gra to całkiem osobna historia, niezwiązana fabularnie z główną serią, więc jednak na trylogii zakończyli, czyż nie? (nie licząc Brotherhood i Revelations ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki każda odsłona serii będzie się rozgrywała w innej części świata w innych czasach - jestem jak najbardziej na tak. Jest jeszcze tyle ciekawych okresów historycznych i miejscówek do pokazania. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodów do narzekań. Wszystkie część jak do tej pory trzymały wysoki poziom, a czwarta część totalnie powaliła mnie na kolana, po prostu miodzio. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Osobiście bawiłem się wybornie, z części na część coraz lepiej. Jeśli więc mają to utrzymać, to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tego narzekania - mimo, że po pierwszych zapowiedziach byłem sceptycznie nastawiony do ACIV, to uważam go za najlepszą część serii. Skoro gry dalej trzymają poziom, to nie widzę powodu, aby ktoś nie miałby mi dostarczać każdego roku tego typu przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować