Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - Ubisoft kładzie większy nacisk na multiplayer

19 postów w tym temacie

Ja multika nawet w FC3 nie odpaliłem. Czekałem na meczmejkingu kilka minut, nic nie znajdywało, to olałem sprawę. A w co-opa to mniej niż
30 minut grałem. Niech zrobią znowu dobrego singla, na multika nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni naprawdę nie mogą wrzucić całego contentu do gry tylko wydawać DLC''ki? Albo jak już to takie wielkie DLCki jak do Skyrima np? Nie lepiej wrzucać co miesiąc jedną pierdołę do gry i płaććie nawiniaki :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy oni naprawdę nie mogą wrzucić całego contentu do gry tylko wydawać DLC''ki? Albo
> jak już to takie wielkie DLCki jak do Skyrima np? Nie lepiej wrzucać co miesiąc jedną > pierdołę do gry i płaććie nawiniaki :/.

Dokładnie. Źle wróżę FC 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w multi, więc takowe aDLC są mi całkowicie zbędne, oby tylko Ubi nie skupił się tak bardzo na multi, że nie przygotuje dobrej kampanii single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie gram w multi, więc takowe aDLC są mi całkowicie zbędne, oby tylko Ubi nie skupił
> się tak bardzo na multi, że nie przygotuje dobrej kampanii single player.
To by było aorderstwo na Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście po kilku godzinach robienia ciągle tego samego w FC3 zrezygnowałem, a gra wychwalana na potęge... Co do masowych produkcji bzdetnych dlc i "przedmiotów" to ubisoft mnie nie zaskoczył, a jedynymi winnymi takiej sytuacji są gracze którzy takie dodatki kupują, bo jak firma mówi że będzie się bardzie skupiać na tym elemencie to znaczy że mają z tego duży zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadne multi nie pozyje, jesli co roku beda wypuszczać nową częsc. Swoja droga, dziwie sie, ze tyle zarobili na FC3, ja gre mialem z ps+ i wydawala sie strasznie schematyczna, na tyle, ze czwartej czesci napewno nie kupie. Musze przyznac, ze multi byc calkiem przyjemny, dobrze sie gralo, podobal mi sie bardziej niz singiel - taka przyjemna, mało wymagajaca rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra do której MP dodawany jest na siłę, przy tylu sieciowych FPSach, chcą coś zdziałać? Pewnie brakuje im w portfolio kasowej gry z tego gatunku ;D

@Ellsir

CoD ma się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie. Źle wróżę FC 4
Może to będą darmowe dlc jak do kooperacji w fc3? Też źle wróże Fc4 ,ale po fc4 będę czekał na zaiste i cudne Blood Dragon :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli skupiają się na multi, żeby móc produkować więcej DLC i więcej zarobić? Spoko. Do tego info chciałem kupić tą grę. Ale: Raz, multi w FC 3 było średnie. Dwa, multitransakcje są fajne w grach F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja multika nawet w FC3 nie odpaliłem. Czekałem na meczmejkingu kilka minut, nic nie znajdywało,
> to olałem sprawę. A w co-opa to mniej niż
> 30 minut grałem. Niech zrobią znowu dobrego singla, na multika nie liczę.
Ja odpaliłem, ale też zagrałem raz. Zarówno AC, jak i FC mają znacznie lepszy singiel niż multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zadne multi nie pozyje, jesli co roku beda wypuszczać nową częsc. Swoja droga, dziwie
> sie, ze tyle zarobili na FC3, ja gre mialem z ps+ i wydawala sie strasznie schematyczna,
> na tyle, ze czwartej czesci napewno nie kupie. Musze przyznac, ze multi byc calkiem
> przyjemny, dobrze sie gralo, podobal mi sie bardziej niz singiel - taka przyjemna, mało
> wymagajaca rozgrywka.

Dokładnie. Multi w grze co roku to zapychacz czasu, jak się komuś nudzi. Ale "musi": być w każdej grze, bo przecież multi jest takie fajne, nie? Mnie sie całkiem podobało multi w Batmanie, ale w sumie to dobrze, że Rocksteady potrafiło się zdecydować na nierobienie go w AK. I tak brakowało ciągle graczy. Choć przyajmniej nie było głupawych DLC. Niby można było kupować kasę na skrzynie, ale zdobycie kontenera za darmo (pomijajac te darmowe za fabułę) to była kwestia raptem dnia.

> Dokładnie. Źle wróżę FC 4
Po co chcesz wszystko, albo normalne DLC z fabułą? Fabułę trzeba wymyślić. A tak masz jak w Borderlands 2, które co prawda ma kilka DLC fabularnych, ale jakbyś chciał kupić wszystkie DLC, to 3/4 ceny składa sie z pakietów strojów po 9 $/Euro (Steam jest naprawdę boski przy przeliczaniu walut) każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie skopali singla, jeśli rzucą się na kasę jaką może im dać Multik i pokpią sprawę to nie wróżę tej grze dobrej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować