Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ma dalekosiężne plany względem Watch Dogs

16 postów w tym temacie

Już kiedyś mówili o rozplanowaniu WD na kilka części naprzód. Ja także nie mam nic przeciwko, o ile gra będzie dobra, fabuła ciekawa itd. i będą umieli wyczuć, kiedy zakończyć tę serię - zanim zacznie męczyć i przekształcać się w niekończący się serial (czym jak dla mnie powoli zabijają AC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Przypomnijmy, że Watch Dogs debiutuje 27 maja. Gra już pobiła rekordy pod względem liczby zamówień przedpremierowych.

Propagandy ciąg dalszy ;)

>> Bazując na aktualnych wynikach zamówień przedpremierowych jakie otrzymaliśmy, na Watch Dogs złożono najwięcej pre-orderów spośród wszystkich next-genowych tytułów, jak również spośród wszystkich nowych marek z tego roku - dodał Tony Key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, iż taki WD powinien być albo jedno, maks dwu częściową odsłoną. No chyba, że twórcy mają coś bardzo ciekawego do zaprezentowania w sensie nowych mechanik gry i większej swobody, która i tak już jest bardzo dużo jakby nie patrzeć. Co do fabuły to wiadomo, że jak będzie dobra, to i z 6 części można zrobić, ale sama fabuła się nie sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W_D powstawało 5 lat i ma wszelkie prawa kandydować do GOTY 2014 jeżeli tylko fabuła i multi okażą się równie dobre co wszelkie poboczne aktywności dostępne w grze... ale W_D taśmowo co roku? Tak co kilka lat jak GTA od R* to by było do przetrawienia, ale jak zamierzają puścić taśmę to wyjdzie kupa z kolejnych części :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pomiędzy WD a WD2 będzie tak znacząca różnica jakości jak pomiędzy AC i AC2, to nie mam nic przeciwko utworzenia nowej serii. Jednak uniwersum Watch_Dogs jest mocno ograniczone, a akcję kolejnych części Assassin''s Creed można umiejscowić wszędzie i w każdej epoce. Dlatego poczekam do 27 maja i sprawdzę, jak prezentuje się nowa marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym Mass Effecta co roku. Szkoda, ze tyle trzeba czekac na nową częsc. Skoro ludzie kupujac Aassassins Creeda i twierdza, ze trzyma poziom, to chcialbym takiego trzymajacego poziom ME co roku:) Marzenia, swoja droga AC mi sie nie podoba, a UBI ma swoj schemat na rozgrywke w kazdej gre - taki sam - w ME by sie to raczej nie sprawdzilo, ale fajnie by bylo, gdyby EA i Biioware chociaz troche czesciej wypuszczało nowe czesci:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 12:06, PEEPer napisał:

Czemu ci cholerni panowie w garniturkach opanowali aż tak bardzo nasz rynek gier?


Hm, zastanówmy się...
Może dlatego, że jest to wielki biznes, w ktorym nie ma miejsca na przypadek i improwizację? Że jeśli gra powstaje kilka lat, to firma musi mieć caly, dokładny biznesplan, żeby nie zbankrutować? Że jedna wpadka może zniweczyć kilkuletni wysiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle by z tego nie zrobili tasiemca w stylu "Mamy już 4 gry, może zaczniemy teraz robi po 3 na rok?". Wydawanie gier serią jest ok. Ale dopóki to ma ręce i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować