Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reżyser Assassin`s Creed III dowodzi pracami nad Far Cry 4?

14 postów w tym temacie

Tylko, żeby główny bohater znów (jak w AC3) nie był chłopcem na posyłki, a nasz największy wróg nie był najbardziej lubianą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fhaeil Haytham nie był największym wrogiem druga sprawa zależy od gustu kto kogo lubi. ;) Mi na przykład bardziej spodobała się postać Connora aniżeli Haythama.

@Eternal101 To, że reżyserował jedną część AC nie znaczy, że teraz każdą grę będzie widział przez pryzmat tej serii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 14:10, zombie44 napisał:

Tylko nie to! :D Spierniczy główną postać!


Dla mnie, Connor był najlepszym bohaterem AC: Desmonda nie cierpię a Etzio już mnie zaczynał szczerze denerwować, szkoda, ze Ubi nie zrobiło dodatku do trójki, wzorem Brotherhood i Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że Assassin''s Creed Liberation jest czymś w tym stylu, ale akurat z tym problem był taki jak z AC: Bloodlines na PSP.

Co do samego newsa mnie to nie boli, zobaczymy jak to będzie wyglądać. Na pewno nie będzie to AC w FC, bo to się teoretycznie wyklucza... ok, jakieś checkpointy odkrywające mapę - ale gdzie tego nie było? Było to w wielu innych grach i nikt się o to nie czepiał, a w sumie mnie nie dziwi to, bo zawsze szukam jakiegoś miejsca, które pozwoliłoby mi na odblokowanie widoczności na mapie. Samo AC III najbardziej mnie chyba rozczarowało fabularnie, bo zakończenie przygód Connora było... no kurczę takie nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 14:37, Muradin_07 napisał:

Można powiedzieć, że Assassin''s Creed Liberation jest czymś w tym stylu, ale akurat
z tym problem był taki jak z AC: Bloodlines na PSP.

Mam Liberation na PC ale jeszcze nie grałem, najbardziej zniechęca mnie brak polonizacji ale nieznajomość angielskiego nie jest w tym przypadku chyba aż tak uciążliwa.

Samo AC III najbardziej mnie chyba rozczarowało

Dnia 17.05.2014 o 14:37, Muradin_07 napisał:

fabularnie, bo zakończenie przygód Connora było... no kurczę takie nijakie.


Mnie osobiście najbardziej rozczarował fakt, iż nie wykorzystano potencjału bitew i sama wojna o niepodległość jest tylko tłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to inna sprawa - jakby nie patrzeć też myślałem, że będą o wiele lepiej wykorzystane, bo spodziewałem się takich totalnych wojen i Asasyna między wojakami. A tak to dużo tego nie było... ale klimat za to mi się podobał, bo myślałem że będzie o wiele słabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tym razem zrobi fajną główna postać ( Connor był strasznie nijaki ) coś na wzór Haythama który dla mnie razem z Ezio był najlepszą postacią w całej serii AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować