Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog: przerzucanie The Last of Us na PS4 to piekło

13 postów w tym temacie

No cóż dzięki temu, że Last of Us był zoptymalizowany do tak egzotycznej architektury jaką miał chlebak mógł wyglądać jak wygląda. Nie dziwię, się, że teraz przenoszenie kodu ściśle przystosowanego do konkretnych układów to koszmar. Ale widocznie Sony to się opłaca więc nie ma co się użalać nad ND :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem ta gre kilkakrotnie, mimo ze jest swietna to po tylu razach juz mi sie nie chce do niej wracac. Multi rowniez gralem dosc dlugo zeby zrobic platyne, ale dla osob ktorzy przerzucili sie z Xboxa360 na nowe PS4 bedzie to nowy tytul, zdecydowanie warty zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:03, Cykada85 napisał:

osob ktorzy przerzucili sie z Xboxa360 na nowe PS4 bedzie to nowy tytul, zdecydowanie
warty zagrania.

Właśnie jestem taką osobą i czekam na TLOU bardzo. Tyle się nasłuchałem o tej grze dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2014 o 17:28, Damianuss1 napisał:

Właśnie jestem taką osobą i czekam na TLOU bardzo. Tyle się nasłuchałem o tej grze dobrego.


Dla mnie osobiscie najlepsza gra w jaka gralem na PS3, a troszke ich bylo :) Byla to rowniez jedna z nie wielu gier gdzie polonizacja byla tak dobra ze nie chcialo sie grac po angielsku. Zycze milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować