Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition - nowa porcja screenów

24 postów w tym temacie

Różnorodność lokacji mi się podoba ale cuchnie mi to zrzynaniem od Piranii gdzie:
Varant = Piaszczyste i skalne tereny
Nordmar= Ziomowo
Myrtana= Zielono, umiarkowanie.

Przypadek? Nie sądzę :D. No i do tego okrapiane nowym silnikiem graficznym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuuu! Obrzydliwe oświetlenie z Frostszita 3 (i 2). Co za nasycenie, co za brak realiszmu. Czy to tak trudno zrobić oświetlenie jak w Crysis 1? Albo Wiedźminie 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że celują w różnorodność lokacji. Oby tylko nie było ciągłego powracania do tych samych miejsc, ale na to póki co się nie zanosi. Ciekawe, jak duże będą te tereny pustynno-skaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 15:13, MiChU_0l7 napisał:

Fabuł jest powiązana z poprzednimi częściami?

Jest. Pojawi się trochę postaci z poprzednich części oraz nawiązania do wcześniejszych wydarzeń. W większości będzie to jednak zupełnie nowy rozdział historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Różnorodność lokacji mi się podoba ale cuchnie mi to zrzynaniem od Piranii gdzie:
> Varant = Piaszczyste i skalne tereny
> Nordmar= Ziomowo
> Myrtana= Zielono, umiarkowanie.
>
> Przypadek? Nie sądzę :D. No i do tego okrapiane nowym silnikiem graficznym :).

Co to jest Pirania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 18:45, Afgncap napisał:

Co to jest Pirania?

Piranha Bytes, porocznie zwane "pirania"... Lol jak można takiej oczywistości nie wiedzieć ;p.

Fhaeil Pewnie skoro pouczasz developerów umiesz sam lepsze zrobić prawda? Po 2 DA =/= Crysis, zrozumcie to ludzie...

CAPTAINCOMMANDO Bajki Disneya? Oglądałem różne i nie wiedziałem tam takiej grafiki, te nowe (komputerowo robione blee) też oglądałem i jeśli to dla Ciebie przypomina bajkę Disneya, to nie mam pytan. Aha i rozumie że mówiąc "bajki Disneya" masz na myśli te rysunkowe prawda? Chociaż te bardziej młodzieżowe też nie są podobne do tego co na SSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 18:47, Eternal101 napisał:

Piranha Bytes, porocznie zwane "pirania"... Lol jak można takiej oczywistości nie wiedzieć
;p.


Wiem co to piranha bytes, ale nie gram w gothic''a (musiałem sprawdzić wymienione nazwy) który co jest ciekaw,e u nas zdobył ogromną popularność, ale za granicą szału nie było. Dlatego nie skojarzyłem regionów z firmą, dla mnie gothic był po prostu nudny nie dałem rady się wkręcić.
Mam nadzieję, że bliżej będzie nowemu DA do DAO, którego obecnie przechodzę ponownie. W dwójce podobało mi się tylko to, że poprawili animacje postaci, które w jedynce były koszmarne (nie licząc wojowników) oraz, że w końcu nie wstydziłem się grać magiem innym niż arcane warrior, ci którzy grali w DAO wiedzą o co chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fuuu! Obrzydliwe oświetlenie z Frostszita 3 (i 2). Co za nasycenie, co za brak realiszmu.
> Czy to tak trudno zrobić oświetlenie jak w Crysis 1? Albo Wiedźminie 3?

typowy "gracz"... zero pojęcia, ale się będzie wymądrzał. Oświetlenie wyglądałoby praktycznie tak samo na każdym innym silniku, bo tak je zrobili twórcy tak jak chcieli je zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 14:19, Eternal101 napisał:

Różnorodność lokacji mi się podoba ale cuchnie mi to zrzynaniem od Piranii gdzie:

Bo w rzeczywistości nie ma, bo w żadnej innej gierze typu TES, nigdy czegoś takiego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 19:42, Afgncap napisał:

Wiem co to piranha bytes, ale nie gram w gothic''a (musiałem sprawdzić wymienione nazwy)
który co jest ciekaw,e u nas zdobył ogromną popularność, ale za granicą szału nie było.
Dlatego nie skojarzyłem regionów z firmą, dla mnie gothic był po prostu nudny nie dałem
rady się wkręcić.
Mam nadzieję, że bliżej będzie nowemu DA do DAO, którego obecnie przechodzę ponownie.
W dwójce podobało mi się tylko to, że poprawili animacje postaci, które w jedynce były
koszmarne (nie licząc wojowników) oraz, że w końcu nie wstydziłem się grać magiem innym
niż arcane warrior, ci którzy grali w DAO wiedzą o co chodzi:P

Grałem w DAO, i co do moich krain wiesz ja o samym gameplayu nie mówiłem ani broń Cię Bóg o tym że będą krainy identyczne tylko tak mi się skojarzyło że też tak było w G3 :D.

Czopor On i tak pewnie będzie swoje pisał... Po za tym pisze o W3 który jest na innym silniku, robiony przez inną firmę.

Zgreed66 Ale że co? Przecież ja napisałem że mi się podoba różnorodność tylko że cuchnie mi zgapianiem z Gothica 3 i wymieniłem czemu? Po 2 co ma seria TES do tego? Sorry ale teraz naprawdę nie rozumiem Ciebie, możesz wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 20:34, Eternal101 napisał:

cuchnie mi zgapianiem z Gothica 3

A trenerzy przygotowujący drużyny do walki o medale na Mundialu inspirują się myślą szkoleniową Waldemara Fornalika. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> typowy "gracz"... zero pojęcia, ale się będzie wymądrzał. Oświetlenie wyglądałoby praktycznie
> tak samo na każdym innym silniku, bo tak je zrobili twórcy tak jak chcieli je zrobić...

Ty umiesz chociaż kalkulator napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 20:50, Kadaj napisał:

> cuchnie mi zgapianiem z Gothica 3
A trenerzy przygotowujący drużyny do walki o medale na Mundialu inspirują się myślą szkoleniową
Waldemara Fornalika. :3

Ja tylko dałem taką opinie i z czym skojarzyłem ;>, a że pierwsze lepsze co przyszło to Gothic 3 no to cóż ;).


Fhaeil Przynajmniej nie krytykuje samemu nie mając umiejętności by zrobić coś lepszego ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 22:21, Zgreed66 napisał:

> Ty umiesz chociaż kalkulator napisać?
A to było na poważnie w ogóle?

Może nie wszyscy potrafią, raz chyba gdzieś widziałem przez "ó". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 22:26, Kadaj napisał:

Może nie wszyscy potrafią, raz chyba gdzieś widziałem przez "ó". ;p

Nie nie nie :)
Ten post o oświetleniu jest tak... zwariowany, że go za rodzaj żartu wziąłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować