Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzeź na ulicach Chicago - nowy gameplay z bety Watch Dogs na PS4

36 postów w tym temacie

Ta gra naprawdę żyje. Duża szczegółowość zachowań tłumu. Uciekają z aut, zawracają, zawiadamiają policję. dodatkowo ten deszcz i oświetlenie. Ok, przekupili mnie. A jeśli tego nie będzie w grze to ich zagryzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę ładnie, ciekawe jestem otoczki fabularnej.

MisioKGB Pieseł w dolnym rogu ekranu to potwierdza xD i pewnie pomoże Ci ich zagryzać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order anulowany. Chciałem zamawiać w pre-orderze, ale po najnowszych materiałach zmieniłem zdanie. Będę łaził po sklepach próbując wyrwać kolekcjonerkę na PS4 jeszcze przed premierą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe, że ten film jest nagrany w 1080p z PS4, jeśli Ubisoft potwierdził, że gra na tej właśnie konsoli idzie w 900p i 30fps? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 16:50, weronika265 napisał:

Jak to jest możliwe, że ten film jest nagrany w 1080p z PS4, jeśli Ubisoft potwierdził,
że gra na tej właśnie konsoli idzie w 900p i 30fps? ...

Gra jest w 900p, ale to, co PS4 "wypuszcza" do telewizora, jest w stałym 1080p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@weronika265
Bo TV jest 1080p, a obraz jest rozciagnięty. Tak naprawdę z 2-3m ciężko jest zauważyć jakąś wielką różnicę pomiędzy 1080p, a 900p na TV 40" przynajmniej w moim przypadku, głównie to marketing, ktory Sony dobrze wykorzystuje. Oczywiście z bliska bez problemu widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra naprawdę żyje. Duża szczegółowość zachowań tłumu. Uciekają z aut, zawracają, zawiadamiają
> policję. dodatkowo ten deszcz i oświetlenie. Ok, przekupili mnie. A jeśli tego nie będzie
> w grze to ich zagryzę
koleś ma jeszcze gameplaye z ps3 które nie odstraszają graficznie w dużym stopniu
Wciąż jestem pod zachwytem ile można wycisnąć z przysłowiowego chlebaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest możliwe, że ten film jest nagrany w 1080p z PS4, jeśli Ubisoft potwierdził,
> że gra na tej właśnie konsoli idzie w 900p i 30fps? ...
Upscaling.

Na szczęście mam pieca i mnie takie rzeczy jak 720p i 900p nie dotykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lifehack: Reklama ma 2 liczniki. Dolny jest ustawiony na 15 sekund, ale w górnym, prawym rogu jest drugi na 5. Kliknięcie na ten 2. też działa.
.S. Nim sie ktoś przyczepi do wybuchających aut: On używał granatnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 16:15, Trzebiat47 napisał:

Pre-order anulowany. Chciałem zamawiać w pre-orderze, ale po najnowszych materiałach
zmieniłem zdanie. Będę łaził po sklepach próbując wyrwać kolekcjonerkę na PS4 jeszcze
przed premierą :D

Po czym? Po filmiku, gdzie ktoś robi sobie jaja strzelając do wszystkiego co się rusza? Przecież widać, ze to nie gameplay pokazujący grę, tylko facet robiący sobie żarty i demonstrujący broń. Ciężko po tym ocenić grę jako taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 17:41, NemoTheEight napisał:

Po czym? Po filmiku, gdzie ktoś robi sobie jaja strzelając do wszystkiego co się rusza?
Przecież widać, ze to nie gameplay pokazujący grę, tylko facet robiący sobie żarty i
demonstrujący broń. Ciężko po tym ocenić grę jako taką.


Czytaj do końca! Kolega napisał, że anulował pre-order bo chcę kupić kolekcjonerkę. Boże, taki to problem doczytać jedno zdanie? Oczywiście ze zrozumieniem sensu tegoż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten naturalny odruch ucieczki u cywili - cudo. Zawsze myślałem że jak ktoś do ciebie strzela to rzucasz wszystko (w tym wypadku parasol) i biegniesz ile sił w nogach ale widać myliłem się. Teraz wiem parasola nad głowę i delikatnym truchcikiem przed siebie może strzelec nie zauważy lub padnie ze śmiechu :).
Tak więc te teksty o naturalnym pełnym życia świecie to jak zawsze przekolorowane zachwyty twórców ale i tak gra robi duże wrażenie i na pewno będzie trzeba zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować