Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Call of Duty: Advanced Warfare pokażą na E3 coś "niesamowicie wyjątkowego"

17 postów w tym temacie

> Pies już był to teraz pora na gęś
Teraz będziemy mieli kota mutanta który zna kung-fu :D.

Crew_900 Nie, no przecież teraz robi nowe studio które miało 3 lata na zrobienie tej gry wieć chyba będzie grafika next gen :D.

Spoiler

Pomarzyć można xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam prezentacje dziesiątek dlc do nowego COD-a. Ilość dlc mam przebić wszystko co pojawiło się do tej pory. A tak na poważnie, pewnie możliwości nowego silnika zostaną zaprezentowane w klasie pełniej. Mam nadzieje że Sledgehamer wyciągnie tą jakby nie było zasłużoną serię z dna, do którego Activison wpędziło serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zrobił się koncert życzeń pt. "Żołnierze tańczą ze zwierzętami" :) Sam nie wiem co to będzie, ale mam dziwne przeczucie, że nie chodzi o multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie zobaczę, jak im ten CoD wyjdzie. Treyarch produkcje miał przyzwoite, Infinity Ward jakoś mnie odpycha. Zobaczymy, co zaoferuje Sledgehammer Games. Zastanawia mnie tylko, czy pokażą już swój gotowy sposób na CoD-a, czy ich najbliższe kilka produkcji będzie się od siebie drastycznie (ha-ha. Tak, wiem. "Drastycznie" jak na CoD-a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować