Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zapowie na E3 aż sześć nowych gier

25 postów w tym temacie

Obawiam się, że większość to marki typowo sportowe, Madden, NBA, FIFA. Pewnie też zapowiedzą już nowy dodatek z porami roku do The Sims 4 :P(tak wiem, że premiery gra jeszcze nie miała ;)). Jedyną nadzieją jest następca Battlefielda w jakiejkolwiek formie, który powinien wyjść jesienią. Naprawdę jestem ciekaw na co postawi EA. Na pewno nie będzie to Battlefield 5, aż tak głupie EA nie jest, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 18:27, Afro69 napisał:

Obawiam się, że większość to marki typowo sportowe, Madden, NBA, FIFA. Pewnie też zapowiedzą
już nowy dodatek z porami roku do The Sims 4 :P(tak wiem, że premiery gra jeszcze nie
miała ;)). Jedyną nadzieją jest następca Battlefielda w jakiejkolwiek formie, który powinien
wyjść jesienią. Naprawdę jestem ciekaw na co postawi EA. Na pewno nie będzie to Battlefield
5, aż tak głupie EA nie jest, chyba...

BF 5 to na pewno nie będzie, jeszcze 2 dodatki do BF 4 zostały do wydania więc wiesz :). Najpewniej jak już może to być nowy MoH, NFS jakieś FiFy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na bombę w postaci next-genowej FIFY na PC, bo zazwyczaj kolejne części były zapowiadane w nieco wcześniejszych okresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> :). Najpewniej jak już może to być nowy MoH, NFS jakieś FiFy itd.

MoH to też nie będzie ("wypadł z rotacji"), NFS również mało prawdopodobny, ponieważ już zapowiedziano, że w tym roku nowa odsłona się nie ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 18:37, pepsi napisał:

MoH to też nie będzie ("wypadł z rotacji"), NFS również mało prawdopodobny, ponieważ
już zapowiedziano, że w tym roku nowa odsłona się nie ukaże.

Zawsze mogą zapowiedzieć na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nowy Mass Effect, w końcu ma być on stworzony właśnie na Frostbite, a sami już mówili że są w połowie prac. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie to nowa, oczywiście płatna wersja BF-a 5 wraz z przepustką sezonową do owej Bety równowartości podstawki jak nie więcej, może, tak jak już to zostało wspomniane zaanonsowana zostanie nowa FIFA z silnikiem który "OCZYWIŚCIE" mamy dzięki nowej generacji konsol, no bo przecież wcześniej na pc-tach z przed roku 2013 było to nie realne a co dopiero o starej generacji... Zapewne powiedzą coś również o nowym Mass Effect. A reszta to już tylko dobra mina do złej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie czytali Neogafa to byscie wiedzieli co to za tytul od paru miesiecy. To bedzie spinoff Battlefielda od Visceral Games, pokazujacy dzialania policyjnych jednostek. Tyle jak na razie wiadomo.

A co do Mass Effecta 4 to nie wyjdzie wczesniej niz pod koniec 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co to w ogóle EA, oni wydają jakieś dobre gry ? ;)

Niby Mass Effect i Dragon Age wydają, ale no... mi osobiście czegoś w nich brakuje, tak jakby niewykorzystany potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 20:01, CAPTAINCOMMANDO napisał:

A co to w ogóle EA, oni wydają jakieś dobre gry ? ;)

Właśnie gram w ME3 i mimo całej niechęci do EA muszę stwierdzić, że, cholera, ta gra jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Visceral Games zdaje się skupiają się nad jakimś innym projekcie.

Visceral Games zajmuje się teraz nowym, niezapowiedzianym jeszcze Battlefieldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować