Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Co oznaczaja skroty w pilce noznej typu LEGIA Warszawa lub FC itp.???

29 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2006 o 22:13, paweldomar1 napisał:

MIeszkańcy Otwocka to Otwocczanie. Trochę odbiegając od tematu, mimo że jestem kibicy Wisły
Kraków, Niech Legia zajdzie jak najdalej, żeby Polski futbol mógł się coraz bardiej rozwijać,
było więcej miejs dla Polskich drużyn w LM i Pucharze UEFA. I najważniejsze - Listek i Janas
niech sobie dadzą już spokój. To, co oni robią to przechodzi ludzkie pojęcie.



Masz rację! Wszyscy kibicw powinni się zjednoczyć i pogonoć tę bandę złodzieji z PZPN-u. Powinna być demokracja w srodowisku piłkarski do którego należą kibice, a nie sami się wybierają, nic nie robią i wsyd przynoszą. a najgorsze jest to że mimo tych afer korupcyjnych wciąż mecze sa sprzedawane. A jak widzi się takie cos to może kibic?
Spiewa się "PZPN, PZPN jeb@$, jeb$# PZPN". Ale co to daje? Albo wrzuty na sędziów. "Ile ci dali, hej kur#$ ile ci dali?!" czy "Sprzedawczyk". A te czarne pajace tylko się cieszą, bo obserwator - kumpel co i tak notę za mecz wpisze wysoką, bo kasę tez dostał na lewo, zanotuje " obraźliwe zachowanie kibiców względem sędziego".
A chuligani to też woda na ich młyn, bo mają się czym zasłaniać. Mówiąc o tym problemie przysłaniaja własne oszustwa i niekompetencje.
Ale mam nadzieję że dobiorą sie do nich, a listek pójdzie siedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 22:27, Mr Black napisał:

> LEGIA to znaczycz świętość, coś pięknego, najważniejszego. Słysząc "Legia Warszawa" powinieneś

> czuć radość, a zarazem oddawać szcunek. A jak tak nie jest, to powinieneś się BAĆ. Bo
fani
> CWKS (Centralny Wojskowy Klub Sportowy)(dawny człon nazwy Legii) są najlepsi w dopingowaniu

> i laniu frajerów z policji, Arki, Wisły, Polnii, Cracovi, Śląska, Ruchu itp.
> Pozdro dla Pognii Szczecin, Zagłebia Sosnowiec, Olimpii Elbląg, FC (Footboll Club) Den
Hagi
> Juwentusu Turyn.


Akurat legia to żadna swiętość, tylko bardzo przeciętny klub sporotwy. A "frajerzy" to inna
nazwa kibiców Legii, jakbys nie wiedział.


Po pierwsze nazwy klubów piszemy z dużej litery, nawet jak się go nie lubi. Robiąc inaczej pokazujesz że masz kompeleksy.
Po drugie pszepraszam za mojego pierwszego posta, gdzie jest nuta napinki. Nie myślałem że bedzie to ktoś komentował i obrażał się. It was joke.
Po trzecie Legia Warszawa jest mistrzem Polski i nie jest przecietnym klubem
Jak Widzew był mistrzem i grał w LM, to choć nienawidze go, nie ujmowałem jego sukcesów i tego że zapisał się na kartach historii polskiego footbollu.
A Legia w tabeli wszechczasów polskiej ligi zajumje I miejsce z ok 2400 pkt. Druga jest Wisła z z ok. 2150, czyli jest róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 22:46, cwks.21 napisał:

[m]
A Legia w tabeli wszechczasów polskiej ligi zajumje I miejsce z ok 2400 pkt. Druga jest Wisła
z z ok. 2150, czyli jest róznica.



Troszkę mnie poniosło. Przepraszam. Ale to ty zacząłeś tę bezsensowną dyskusję polegającą na obrażaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 23:13, Mr Black napisał:

[m]> Troszkę mnie poniosło. Przepraszam. Ale to ty zacząłeś tę bezsensowną dyskusję polegającą na
obrażaniu.

Wiem i też przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A młodzików to macie po byku fest!
Co prawda przegraliśmy z wami ale wy macie zamiast murawy to łąke (bez obrazy, takie są fakty), tam było więcej błota niż trway! Nawet na nogach nie mogłem ustać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 00:54, TYHE napisał:

Cytaty proszę ciąć, bo sobie cytatową dżdżownicę zrobiliście...



hohoho ale jestem zaskoczony. Myślałm że gracze komputerowi to nie grają w piłe na świerzym powietrzu. A tu nawet w klubach trenują. ładnie, ładnie. Myślałem, że tylko ja taki jestem, bo moije ziomki z drużyny to grją na kompach co prawda, ale w piraty i na forach o grach to się nie udzielają.

A co do tematu to o ZKS Knopfler już pisałem :)
Jeszcze chciałem wyjanić, że autor tematu napisła LEGIA dużymi literami. Oczywiście bardzo ładnie, ale to nie jest obiwiazkowe bo to nie jest skrót. Bo np. GKS musi być dużymi. A pełna nazwa Legii to KP Legia Warszawa.
Te nazwy to od rużnych rzeczy pochodzą.
Ja ktoś chce to mogę wyjanić poszczególnych klubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować