Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - Zgadnij co robił Krzysiek?

121 postów w tym temacie

Krzysiek dostał misję od serwisu gram.pl, miał zlikwidować głównego bohatera gry Watch_Dogs.
Postanowił nieco zmienić swoje zamiary. "Pożyczył" smartfon Aidena, gdy ten brał prysznic w jednym z hoteli w Chicago. Na filmiku z Krzyśkiem, widać jak grozi palcem w stronę obiektywu. Z pewnością może to znaczyć, żeby teraz wszyscy uważali, bo teraz to on może wszystkich i wszystko shakować. To, że jest taki radosny, to fakt, że przechytrzył serwis Gram.pl, a przy tym pobawił się troszkę w Chicago. W konsekwencji, w owym mieście szukają sprawcy o jego podobiznię, który zniszczył miasto w 78,36%. KRZYSIEK IS HACKING...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz jest gdzieś na szarym końcu, więc nie wiem czy do tej pory nie znudziło się Wam tego wszystkiego czytać. Mówią że „ostatni będą pierwszymi”. No cóż, zaufam mądrzejszym ode mnie. Krzysiek był pewnie tak naprawdę zajęty przygotowaniem „żeńskiej wersji Aidena”, ale skoro chcecie kreatywnej bajki to proszę bardzo.
Zanim przejdziemy do historii: krótkie wprowadzenie w klimat. Ciemne tło, na środku stół. W tle pojawia się komputerowo wygenerowany napis „Tajemnica Krzysztofa”. Wchodzi Bogusław Wołoszański i zaczyna mówić swoim charakterystycznym stylem.
- 20 maja na popularnym serwisie gram.pl pojawia się tajemniczy materiał filmowy. Po obejrzeniu go ówczesna społeczność growa popada w popłoch. Zaczynają się spekulacje. Gracze mówią tylko o jednym, a mianowicie, co w ostatnim tygodniu robił tajemniczy osobnik o pseudonimie operacyjnym „Krzysiek”. Pojawiają się różne teorie, lecz żadna z nich nie jest prawdziwa. Rozwiązanie tajemnicy kryje się głębiej.
Jingiel. Bogusław siada na skraju stołu.
- Zanim zagłębimy się w meandry działań Krzysztofa, zwróćmy uwagę na fakt, który wszyscy, dziwnym trafem, przegapili. Zostaliśmy oszukani. – zbliżenie na twarz prowadzącego – Post został opublikowany we wtorek, a więc odpowiedź na pytanie co robił Krzysiek nie dotyczy dni siedmiu, a zaledwie jednego i pół.
Co robił Krzysiek w poniedziałek i wtorkowy poranek? Po wielu latach dotarliśmy do prawdy. Krzysiek zrobił coś zupełnie zaskakującego i to dwukrotnie, a mianowicie… - Bogusław wstaje, obchodzi stół, poprawia go. Chwila pełna napięcia wydłuża się jak struna do granic możliwości, jakby już za chwilę, już za momencik miała pęknąć. Wołoszański składa ręce w swój charakterystyczny sposób, łącząc opuszki palców obu rąk. – Krzysiek wstał i zjadł śniadanie. Szok. Niedowierzanie, niedożywienie. Anarchia. My jednak dotarliśmy do nagrania, w którym naoczny świadek opowiada o tym makabrycznym w skutkach wydarzeniu. Zobaczcie Państwo sami.
Przejście jak w Movie Makerze. Ciemny fotel na tle beżowej ściany. W fotelu siedzi postać. Twarz zakrywa mu chusta i czapka z daszkiem osuniętym na czoło – widać tylko oczy. Postać odzywa się zniekształconym głosem.
- Jestem pewien, że Krzych wstał i zjadł śniadanie. Wiem to, bo kiedy wychodził, zamykał drzwi prawą ręką, a on jest taki zgrywus, że zawsze, gdy jest najedzony to zamyka drzwi właśnie prawą. Nie wierzycie mi? Ja mam na to papiery, wiecie? Z samej Rosji!
Znów przejście. Wołoszański na stole.
- Tajemnica została rozwiązana, choć wydawałoby się, że prawda nie ujrzy światła dziennego. W następnym odcinku odpowiemy na pytanie: Czemu kózka nie skakała oraz dlaczego stawiamy na Tolka Banana. Tymczasem żegnam się z państwem, to był program „Tajemnica Krzysztofa”.
Jingiel. Napisy końcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzychu nie wiedział, że kręcona jest reklama WD, więc gdy zobaczył kobietę z bronią to rzucił się na nią z dzikim okrzykiem: POLICJAAAA!!! Niestety przeskakując przez ławkę potknął się i wylądował pod jej stopami wywołując wybuch śmiechu przechodniów i obserwatorów. Gdy już mu wyjaśniono o co kaman, spalił cegiełkę i wycofał się speszony nerwowo chichocząc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dajemy swoje odpowiedzi ?
Jeśli tak to moja odpowiedź jest taka:

Krzysiek przez cały tydzień pasł bociana :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek szukał Half-Life''a 3. Jego poszukiwania skończyły się jednak tylko na odnalezieniu Świętego Graala. Poczuł rozczarowanie jak i wielki smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek wygląda na szydercę i złośliwca więc jego dzień wyglądał tak:
Jako budzik rodzicom ustawił Justina Biebera.... za co nie dostał śniadania
Siostrze do szamponu wlał barwnik,
Tacie zakleił optykę w myszce,
Bratu rozładował baterie do klawiatury,
Babci na tapetę ustawił screen pulpitu i pochował ikony,
Mamie usunął internet z komputera (pochował przeglądarki).

Po tak obszernej i długo planowanej zemście poszedł na miasto pośmiać się do mikrofonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

כריסטופר שיחק את המשחק. אחרי הכלבים היו פועלים. כריסטופר הביט בכלבים. הוא הסתכל ושיחק את המשחק.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował założyć strój Aidena, który nosiła modelka na zdjęciach tygodnia z Watch_Dogs. Za późno się zorientował, że to jest szyty na kobietę i płaszcz (wraz z innymi częściami garderoby) pękł w szwach. W samym centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 22:48, nmgr napisał:

???????? ???? ?? ?????. ???? ?????? ??? ??????. ???????? ???? ??????. ??? ????? ?????
?? ?????.


Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żadnego regulaminu, żadnych konkretów co do liczby znaków... Tak w sumie, to gram.pl może usunąć ten temat, newsa o konkursie i właściwie sprawy by nie było. xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować