Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter: Tyranny of Dragons zadebiutuje w połowie sierpnia

3 posty w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Trzecie rozszerzenie do Neverwinter, Curse of Icewind Dale, ukazało się zaledwie tydzień temu, a już Perfect World Entertainment i Cryptic Studios zapowiedzieli nowy moduł, który połączy miłośników gier planszowych i MMO.

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter: Tyranny of Dragons zadebiutuje w połowie sierpnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudnie. Szkoda tylko, ze ja tą grę odstawiłem z uwagi na fakt, iż moje konto zostało okradzione a support olał wszystkie moje interwencje w tej sprawie. Po kilku wymianach "ticketów" uznali że moja sprawa jest nierozwiązywalna. Żałosne. Jakby się tym zajęli w dniu napisania a nie po miesiącu wtedy dałoby się zrobić przywrócenie postaci. No cóż uroki darmowych mmo.
Btw. gra była całkiem fajna choć prosta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się miło grało w Neverwinter, ale doszedłem do wniosku, że dopóki nie dodadzą nowych poziomów to nie ma większego sensu ta zabawa. Cały czas ma się wrażenie, że stoi się w miejscu - niby jesteś wymaksowany, niby jedyne co zbierasz ciągle to jakiś loot, wykonujesz questy... ale to wszystko, bo postać jaka była taka jest. Jakby po dwóch dodatkach poziom był na poziomie jakiegoś 80 lvl, to wtedy spoko, ale w każdym innym przypadku to taka trochę lipa niestety wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować