Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun przekonuje, że PlayStation 4 to "najlepsze miejsce do grania"

34 postów w tym temacie

Zależy co kto lubi... Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy, po za tym każdy kto się orientuje w MMO to fragment z TESO raczej zniechęci ludzi xD, no i jak dla mnie nie ma w co grać na konsoli póki co, z tytułów które by mnie interesowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie prócz niektórych exclusivów (np Destiny) to nie mam czego zazdrościć posiadaczom konsol :) a na pewno nie wydajności "nowej" generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazują gry, które dopiero wyjdą. To tak jakbym miał kupić nowiutki telewizor i czekać na przyszły sezon ligi mistrzów w ogóle nie używając TV, bo nie ma co oglądać? Żałosne, dużo premier przenieśli na 2015 rok. Na PS3 była podobna sytuacja. Po prostu nie opłaca się teraz kupować current-gena, bo pograsz sobie w co? W Lego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego osoby które nie posiadają konsol biorą najczynniejszy udział w tego typu newsach. Czy to jak niektórzy nazywają ból czterech liter... czy chęć siania konfliktów ? Może to kwestia pewnego ograniczenia ( nie potrafią zrozumieć że innym gra się lepiej na konsoli) ?

Do zarzygania tylko się widzi 1080p... 60kl/s... jakie to ktoś wyciąga osiągi na ultra w 4k na sprzęcie gorszym niż ja mam ( a to jest właśnie najciekawsze).

Większość osób pisze, że nie ma w co grać na konsolach.. ale posiadając PC siedzą non stop tutaj. Czyżby osiągi waszych pieców były aż tak dobre, że ograniczają Was tylko do tego (potwierdzacie statystki steama) ??

W ten sposób można się rozpisywać i rozpisywać... niestety nie widzę dalej sensu bo i tak niektórzy tego nie zrozumieją, dodatkowo zaczną bić pianę na ustach bo... no właśnie bo napisałem to co uważam ? lol


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego osoby które nie posiadają konsol biorą najczynniejszy
udział w tego typu newsach.


W przypadku pewnej grupy ludzi jest to próba zracjonalizowania sobie, dlaczego nie potrzebuje i że "moje jest lepsze". W przypadku innej - ot, wyrażenie własnego zdania. Jest natomiast jeszcze jedna, bardzo, bardzo nieliczna grupa, którą określić można jako "ułomne, upośledzone błagające o porty trolle". Charakteryzuje się ona obecnością pod KAŻDYM newsem gdzie pada hasło "konsole lepiej". Ta grupa wymaga natychmiastowego leczenia.

Pozostali po prostu grają i na tym i na tym. A reklama pierwsza klasa, jak zawsze u SONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zależy co kto lubi... Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy, po za tym
> każdy kto się orientuje w MMO to fragment z TESO raczej zniechęci ludzi xD, no i jak
> dla mnie nie ma w co grać na konsoli póki co, z tytułów które by mnie interesowały.
heh jeżeli masz potężnego pc to zakup konsoli jest nieopłacalny....no chyba, że jesteś fanatykiem grania lub chcesz grać w exclusivy (których wciąż troche mało wzgl ps3 czy x360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Praktycznie prócz niektórych exclusivów (np Destiny) to nie mam czego zazdrościć posiadaczom
> konsol :) a na pewno nie wydajności "nowej" generacji.
>
tak btw to destini nie jest exclusivem dla ps4. Pojawi się na wszystkim konsolach nowych i starych.
a co do wydajności to ps4 będzie jeszcze miało czas aby pokazać pazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Sony chce mnie przekonać do tej tezy, to nic prostszego. Wystarczy że zaoferują gry w normalnych cenach, na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. Do tego czasu sorry Sony, ale to za drogo. Póki co ceny są zaporowe i obawiam się, że może być tylko drożej, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego osoby które nie posiadają konsol biorą najczynniejszy
udział w tego typu newsach. Czy to jak niektórzy nazywają ból czterech liter... czy chęć
siania konfliktów ? Może to kwestia pewnego ograniczenia ( nie potrafią zrozumieć że
innym gra się lepiej na konsoli) ?

A co nie wolno mi się wypowiadać na tematy mimo że nie mam danej konsoli? To dlaczego ktoś kto nie gra na PC się wypowiada o tej platformie?

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Do zarzygania tylko się widzi 1080p... 60kl/s... jakie to ktoś wyciąga osiągi na ultra
w 4k na sprzęcie gorszym niż ja mam ( a to jest właśnie najciekawsze).

Nigdzie nawet o tym nie wspomniałem.

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Większość osób pisze, że nie ma w co grać na konsolach.. ale posiadając PC siedzą non
stop tutaj. Czyżby osiągi waszych pieców były aż tak dobre, że ograniczają Was tylko
do tego (potwierdzacie statystki steama) ??

Nie siedzę tylko na tym forum, po 2 granie cały czas w gry to lekka przesada..

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

W ten sposób można się rozpisywać i rozpisywać... niestety nie widzę dalej sensu bo i
tak niektórzy tego nie zrozumieją, dodatkowo zaczną bić pianę na ustach bo... no właśnie
bo napisałem to co uważam ? lol

Nikt nie zacznie bić piany, ale mam prawo wyrazić swoją opinię, i ja napisałem o sobie a nie o Tobie, czy innych z tego forum.


Imperial_officer Wskaż mi choć jeden wers, jeden jedyny tak wiem że pijecie do mnie z panem do którego pisałem kilka linijek wyżej gdzie napisałem że gry konsolowe są "be"? Po 2 gdy gra jest dobra jak Beyond Two Souls to nic do niej nie mam, ale gdy wychodzi coś takiego jak Second Son naparzanka dla mas to sorry ale ta gra nawet nie ma startu prócz grafiki do poprzednich części.

aope GDZIE JEST DOWÓD, coś ten twój znajomy zaniemógł :D. (zacznę od tego)? Nadal go nie dostałem, po 2 może nie przeczytałeś ale ja napisałem.

"Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy" Słowo klucz JA! JA! JA! Po 2 tytułów nie ma zbyt wielu i jeśli uważasz hmm 3 gry typowo ekskluzywne za jakiś fenomen i naprawdę sporą ilość to ja bym sie zastanawiał mocno... Po 3 z ostatnim wiem że pijesz do mnie doskonale to wiem, i o dziwo nie, nie ma mnie w KAŻDYM TEMACIE (słowo klucz: Każdy!), po 4 Sama nazwa reklamy "najlepsze miejsce do grania" prowokuje do wojenki tyle w temacie.


Azael996 Nie wykluczone jest wydanie też na PC tej gry. Co do pokazania pazura no z tego co twórcy piszą to już parę gier niby wycisnęło ostatnie soki z nowej maszynki Sony wiec wątpię że pazur pokaże ale mogę się mylić zobaczymy za rok, albo jeszcze w tym roku gdy wyjdą gry typowo pod nową generację, Batman Arkham Knight, AC Unity no i w 2015 roku rozpoczniemy od Wieśka 3 :). Co do ilości exów jest ich mało a prawdą jest którą ludzie próbują negować że konsole sa wybierane dla exów... Nie liczę past genów gdzie xbox był wybierany bo można było go przerobić i piracić do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

aope GDZIE JEST DOWÓD, coś ten twój znajomy zaniemógł :D. (zacznę od tego)?\


Po 1 - znowu prowokujesz i schodzisz z tematu
Po 2 - Henrar podał ci już dowodów co niemiara a na moje poczekaj biggraywolfie
Po 3 - jeśli jeszcze raz zadasz to pytanie PRZED przedstawieniem dowodów, to potraktuje to jako nękanie a to podchodzi pod paragraf

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

go nie dostałem, po 2 może nie przeczytałeś ale ja napisałem.

"Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy" Słowo klucz JA! JA! JA!


Temat jest o reklamie PlayStation. Nie ma w niej słowa o pececie,. Po jaką cholerę znowu z nim wjeżdżasz? Masz jakieś problemy?

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

Po 2 Po 3 po 4


Totalny bełkot. Szkoda oczu.

Kolejny raz prowokujesz wojenki. Gdzie jest moderacja ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 20:50, aope napisał:

Po 1 - znowu prowokujesz i schodzisz z tematu

Ja prowokuje chyba jednak nie ziomek. P.S. I błagam nie bądź hipokrytą bo póki co ty zjeżdżasz z tematu jak zwykle i nawet 1 postu o newsie nie masz... -.-

Dnia 20.05.2014 o 20:50, aope napisał:

Po 2 - Henrar podał ci już dowodów co niemiara a na moje poczekaj biggraywolfie

Tja podał linki do konta jakiegoś typeczka, żaden sąd tego nie uzna, po za tym straszyłeś mnie tak że się normalnie zamknę w sobie CZEKAM1 I nie nadużywaj nicku którego nawet na oczy nie widziałem lol.

Dnia 20.05.2014 o 20:50, aope napisał:

Po 3 - jeśli jeszcze raz zadasz to pytanie PRZED przedstawieniem dowodów, to potraktuje
to jako nękanie a to podchodzi pod paragraf

Ojoj, GDZIE JEST DOWÓD, obiecałeś mi :( . I co pójdziesz do sądu? Ciekawe co im powiesz? Że pierw mnie oskarżasz nie mając dowodu mimo że obiecujesz?

Dnia 20.05.2014 o 20:50, aope napisał:

Temat jest o reklamie PlayStation. Nie ma w niej słowa o pececie,. Po jaką cholerę znowu
z nim wjeżdżasz? Masz jakieś problemy?

Ale jest "Najlepsze miejsce do grania" i mam prawo wyrazić opinię czy jest to najlepsze miejsce dla mnie, rozumiesz?

Dnia 20.05.2014 o 20:50, aope napisał:

Totalny bełkot. Szkoda oczu.

Raczej nie po prostu prawda boli w oczy.

Dnia 20.05.2014 o 20:50, aope napisał:

Kolejny raz prowokujesz wojenki. Gdzie jest moderacja ja się pytam?

Nic nie prowokuję... Co do drugiej części fakt może w końcu by Cię zbanowali. Sam flame'isz i się wywyższasz ponad wszystkich a udajesz świetego, takich ludzi najbardziej nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 21:01, Imperial_officer napisał:

@Eternal101
Tak się składa, że to nie była żadna aluzja do ciebie. Po prostu wkurzają mnie takie
sytuacje o jakich napisałem. A zdarza się ich sporo na prawie wszystkich forach.

Ok looz, bo coś ostatnio dużo ludzi pije do mnie że wyrażam zdanie swoje, co mnie już zniesmaczać zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiele pokazali, wiekszosc tych gier mnie nie interesuje, a reszte albo juz skonczylem albo wlasnie gram. A co do pecetowcow, ja mam peceta i na nim tez nie ma w co grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw
> A co nie wolno mi się wypowiadać na tematy mimo że nie mam danej konsoli? To dlaczego
> ktoś kto nie gra na PC się wypowiada o tej platformie?

Potem
> wychodzi coś takiego jak Second Son naparzanka dla mas to sorry ale ta gra nawet nie
> ma startu prócz grafiki do poprzednich części.

Podsumowując:
No tak.. nie miałem z tym do czynienia, jednak widziałem na YT to wiem co i jak ? Serio pełen profesjonalizm w podejściu do tematu. Zresztą widać go w każdym z Twoich postów.

Poza tym czy ktoś obraził Ciebie że innych nazywasz masami ? czy ja napisałeś że jesteś "masą" bo grasz w jakiś gatunek na PC ?
Potrząśnij główką przed następnym postem, może kulki się zderzą i zastanowisz się zanim coś znów napiszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

A co nie wolno mi się wypowiadać na tematy mimo że nie mam danej konsoli? To dlaczego
ktoś kto nie gra na PC się wypowiada o tej platformie?

Dokładnie tak. Jeżeli czegoś nie wiesz/nie widziałeś/nie grałeś - nie wypowiadasz się na ten temat w taki sposób, w jaki masz tendencję się wypowiadać (czyli "JA WIEM ŻE TAK JEST"). Ja np. nie ruszam tematów o Nintendo, chyba że są to kwestie finansowe lub sprzętowe. Tutaj wiem, jak to wygląda. Nie mam - nie wypowiadam się na temat ich gier, chyba że mi się ich trailery spodobają. A jak już chcę się wypowiedzieć, to się pytam co i jak, CZYTAM I UCZĘ SIĘ, czyli coś, co ci kompletnie tutaj nie wychodzi.
Btw. większość osób tutaj gra na PC i to bardzo często.

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

Nie siedzę tylko na tym forum, po 2 granie cały czas w gry to lekka przesada..

Siedzisz też na GOLu jako freak_man, to już wiemy.

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

Imperial_officer Wskaż mi choć jeden wers, jeden jedyny tak wiem że pijecie do
mnie z panem do którego pisałem kilka linijek wyżej gdzie napisałem że gry konsolowe
są "be"? Po 2 gdy gra jest dobra jak Beyond Two Souls to nic do niej nie mam, ale gdy
wychodzi coś takiego jak Second Son naparzanka dla mas to sorry ale ta gra nawet nie
ma startu prócz grafiki do poprzednich części.

Co śmieszniejsze, inne naparzanki - pokroju Watch Dogs czy GTA V (bo to gry zbyt głębokie nie są) jednak cię interesują. A teraz spójrz na początek mojego zdania. Wypowiadasz się na temat inFamous nawet w niego nie zagrawszy. Łapiesz? Chyba nie. Inaczej już dawno byś się poprawił.

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:


aope GDZIE JEST DOWÓD, coś ten twój znajomy zaniemógł :D. (zacznę od tego)? Nadal
go nie dostałem, po 2 może nie przeczytałeś ale ja napisałem.

O ten dowód się już nie martw. Btw. twoje alter ego napisał podobny post na GOLu jak ktoś go nazwał po starym nicku, freak_manie :>

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:

"Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy" Słowo klucz JA! JA! JA! Po 2
tytułów nie ma zbyt wielu i jeśli uważasz hmm 3 gry typowo ekskluzywne za jakiś fenomen
i naprawdę sporą ilość to ja bym sie zastanawiał mocno... Po 3 z ostatnim wiem że pijesz
do mnie doskonale to wiem, i o dziwo nie, nie ma mnie w KAŻDYM TEMACIE (słowo klucz:
Każdy!), po 4 Sama nazwa reklamy "najlepsze miejsce do grania" prowokuje do wojenki tyle
w temacie.

Jesteś praktycznie w każdym temacie o grach Rockstara, Watch Dogs, praktycznie każdym temacie konsolowym (gdzie nie powinno praktycznie w ogóle cię być). Jak już udowodniłem, jesteś w tematach o GTA strasznie monotematyczny.

Dnia 20.05.2014 o 20:40, Eternal101 napisał:


Azael996 Nie wykluczone jest wydanie też na PC tej gry. Co do pokazania pazura
no z tego co twórcy piszą to już parę gier niby wycisnęło ostatnie soki z nowej maszynki
Sony wiec wątpię że pazur pokaże ale mogę się mylić zobaczymy za rok, albo jeszcze w
tym roku gdy wyjdą gry typowo pod nową generację, Batman Arkham Knight, AC Unity no i
w 2015 roku rozpoczniemy od Wieśka 3 :). Co do ilości exów jest ich mało a prawdą jest
którą ludzie próbują negować że konsole sa wybierane dla exów... Nie liczę past genów
gdzie xbox był wybierany bo można było go przerobić i piracić do bólu.

Patrząc na to, w jakiej ilości sprzedaje się Call of Duty czy inne multiplatformy (Assassin''s Creed) - konsole do gier AAA są w ogóle wybierane częściej. A w takie BF4 najwięcej ludzi gra... na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 18:54, Eternal101 napisał:

Zależy co kto lubi... Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy, po za tym
każdy kto się orientuje w MMO to fragment z TESO raczej zniechęci ludzi xD, no i jak
dla mnie nie ma w co grać na konsoli póki co, z tytułów które by mnie interesowały.

Pod każdym. Ale to pod każdym newsem o konsolach pojawiasz się Ty, mówiący o tym, że Ty wolisz PCty. Przepraszam, ale kogo to gó*** obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować