Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun przekonuje, że PlayStation 4 to "najlepsze miejsce do grania"

34 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2014 o 21:11, rabsonek napisał:

Podsumowując:
No tak.. nie miałem z tym do czynienia, jednak widziałem na YT to wiem co i jak ? Serio
pełen profesjonalizm w podejściu do tematu. Zresztą widać go w każdym z Twoich postów.

A co może powiesz mi że ta gra zrewolucjonizowała rynek jeszcze? Błagam, misje poboczne monotematyczne (już z Gothica czy Morrowinda były bardziej zróżnicowane), zero interakcji z otoczeniem praktycznie, fabuła główna to sztampa w pełnej klasie.

Dnia 20.05.2014 o 21:11, rabsonek napisał:

Poza tym czy ktoś obraził Ciebie że innych nazywasz masami ? czy ja napisałeś że jesteś
"masą" bo grasz w jakiś gatunek na PC ?
Potrząśnij główką przed następnym postem, może kulki się zderzą i zastanowisz się zanim
coś znów napiszesz ?

No bo to jest naparzanka dla mas, tak jak według GoL''a Diablo to Hack''n''Slash dla mas i to nie jest obraza. I tam jakoś sie ludzie nie pluli że nie są masami, jak oni mogli tak obrazić... A czy ja pisałem o gatunku? ;o Nie wiedziałem że SS ustanowił nowy gatunek growy ;D. Niczym nie musze trząść ale tobie by się to przydało bo piszesz bzdety.

Sosniasty A kogo to obchodzi jak wejdzie ci typ pod temat o D3 i powie że gra się mu lepiej na padzie? Pod każdym newsem? Chyba jednak nie pod KAŻDYM newsem... Więc wypraszam sobie takie oszczerstwa... Pod kilkoma, kilkunastoma owszem ale nie pod KAŻDYM! Po 2 jak już pisałem wyrażanie swojej opinii o reklamie i treście w niej zawartej to nie jest przestępstwo... Z resztą juz sam tytuł reklamy to prowo " Najlepsze miejsce do grania" people please, grając w stare tytuły z pegasusa lepiej się bawiłem niż w co niektórych obecnych tytułach z super duper grafiką. Więc jeśli ciebie moja opinia nie interesuję ok, w porządku ale nie zmienia faktu że wszystkich z tego forum i z całego świata wchodzących tutaj "gówno to obchodzi" jak to nazwałeś ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa.

A prawda jest taka, że grając na konsoli jestem happy! To jest mój konik. Uwielbiam grać na konsoli i za nic w świecie nie zamienił bym tego na gikowanie za pixelami i fpsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź jest irracjonalna i nie mająca podstaw. Nie mam PS4, a dlaczego nie mam? Bo nie miałbym w co na nim grać teraz. Widziałem Infamous, Killzone i Metal Gear Solid, nie kupiłbym dla tych gier tej konsoli. Mam w co grać na PC, i myślałem nad zakupem PS3 bo tam mam w co grać. Moja poprzednia wypowiedź w porównaniu do Twojej jest racjonalna.

HiddenNick <-- mi też świetnie gra się na PS3 mojego szwagra i znajomego, ma dużo świetnych gier i jest wygodna, ale czy to jest temat mający jakieś powiązanie z tym newsem? Czy każdy news mający w nazwie którąś z konsol musi się kończyć wypowiedziami typu 'konsole są super, pc są be i vice versa' ? Czy Polacy muszą się zniżać do tego poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Twoja wypowiedź jest irracjonalna i nie mająca podstaw. Nie mam PS4, a dlaczego nie mam?
> Bo nie miałbym w co na nim grać teraz. Widziałem Infamous, Killzone i Metal Gear Solid,
> nie kupiłbym dla tych gier tej konsoli. Mam w co grać na PC, i myślałem nad zakupem PS3
> bo tam mam w co grać. Moja poprzednia wypowiedź w porównaniu do Twojej jest racjonalna.

Taaa.. Twoja wypowiedź jest racjonalna... na current-geny mamy tylko lego.

>No bo to jest naparzanka dla mas, tak jak według GoL''a Diablo to Hack''n''Slash dla mas i to nie jest obraza. I tam jakoś sie ludzie nie pluli że >nie >są masami, jak oni mogli tak obrazić... A czy ja pisałem o gatunku? ;o Nie wiedziałem że SS ustanowił nowy gatunek growy ;D. Niczym nie >musze >trząść ale tobie by się to przydało bo piszesz bzdety.

Przeczytaj jeszcze raz ten artykuł z GOL''`a tylko tak ze zrozumieniem.
Co do gatunku.. każda gra należy do jakiegoś ? pomyśl troszkę.. to naprawdę nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry Sony, ale na dzień dzisiejszy żadna z rzekomo "next genowych" konsol nie jest dla mnie. Nie po to standard full HD istnieje od lat, żebym na najnowszym sprzęcie nie mógł sobie w takiej rozdzielczości w większość gier pograć. I nie po to kupowało się gry na starszą generację, żeby teraz, przesiadając się na nowy sprzęt, płacić drugi raz za to samo w postaci reedycji. Poza tym - nie jestem aż takim zapaleńcem, żeby kupować sprzęt, na który gry dopiero zaczynają wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu nie opłaca
> się teraz kupować current-gena, bo pograsz sobie w co? W Lego?

Coś ci się w Lego nie podoba ?! Masz u mnie minusa :P

W kwestii tego czy jest w co grać czy nie to raczej zależy od tego ile czasu kto spędza przed konsolą. Dla mnie jest gier akurat w sam raz ( wliczam w to też gry indie np. TowerFall ). Przeszedłem spokojnie Killzone, grałem w multi czekając na następne tytuły po drodze było "to cholerne Lego" , potem Battlefiled 4 żeby pograć ze znajomym na multi i tak doczekałem się Infoamusa po jego przejściu oczywiście Lego i teraz mam Wolfenstina. Ja nie narzekam na brak gier, a jak ich nie ma to sięgam po multi lub po po prostu nie gram.

Dla tych którzy grają dużo i skaczą od tytułu do tytułu faktycznie jest mało gier a Sony im pokazuje "coming soon" żeby tylko o nim nie zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i tu się zgodzę z Twoją wypowiedzią. Jest na miejscu i ma racjonalne argumenty. Wszystko jest dla ludzi, każdy może różnie z tego korzystać, ja jestem typem gracza, który gra we wszystko na PC a tylko w exclusive''y na konsoli, dlatego mnie aktualna sytuacja nie satysfakcjonuje.

Ps. Przepraszam za Lego tak mi się palnęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego osoby które nie posiadają konsol biorą najczynniejszy
udział w tego typu newsach. Czy to jak niektórzy nazywają ból czterech liter... czy chęć
siania konfliktów ? Może to kwestia pewnego ograniczenia ( nie potrafią zrozumieć że
innym gra się lepiej na konsoli) ?


Juz taka polska mentalnosc niestety. Ty na przyklad wypowiadasz sie o PC nie majac z nim nic wspolnego, a innym wypominasz robienie tego samego wzgledem konsol.

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:


Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Większość osób pisze, że nie ma w co grać na konsolach.. ale posiadając PC siedzą non
stop tutaj. Czyżby osiągi waszych pieców były aż tak dobre, że ograniczają Was tylko
do tego (potwierdzacie statystki steama) ??


Popatrz, Ty masz tyle gier do grania i tez siedzisz tutaj :)

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zależy co kto lubi... Ja osobiście PC''ta na konsole bym nie zamienił nigdy, po za tym
> każdy kto się orientuje w MMO to fragment z TESO raczej zniechęci ludzi xD, no i jak
> dla mnie nie ma w co grać na konsoli póki co, z tytułów które by mnie interesowały.

Przecież masz kilka generacji do wyboru skoro mówisz ogólnie o konsolach a w nich tysiące świetnych gier ;)
I jak ktoś zauważył trudno wypowiadać się o konsoli skoro się jej nie ma.
Racjonalnie może i PC wychodzi zwycięsko, ale za cenę 1800zł nie kupisz kompa do gier + pad. ale chodzi o sam komfort i przyjemność z gry. Ja mam mocnego PC i PS3. I chociaż PS3 jest słabsze i większość gier w 720p to wolę grać zdecydowanie na PS3. Po prostu daje więcej funu i gra się wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego osoby które nie posiadają konsol biorą najczynniejszy
udział w tego typu newsach. Czy to jak niektórzy nazywają ból czterech liter...?


Na forach, gdzie dyskutuje się o wyższości Ferrari nad Lambo lub odwrotnie, jakoś nikt nie próbuje uciszać innych rzucając takimi złośliwościami. Kogo tutaj bolą cztery litery, drogi panie?

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Może to kwestia pewnego ograniczenia ( nie potrafią zrozumieć że innym gra się lepiej na konsoli) ?


Z pewnością. Twojego. Nie potrafisz zrozumieć, że można dyskutować o sprzętach, których specyfikacje, gameplaye itp. są ogólnie dostępne, nie posiadając żadnego z nich.

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Do zarzygania tylko się widzi 1080p... 60kl/s... jakie to ktoś wyciąga osiągi na ultra
w 4k na sprzęcie gorszym niż ja mam ( a to jest właśnie najciekawsze).


Oj, chyba jakiś posiadacz mocarnego PCta musiał nadepnąć Ci mocno na odcisk. Kompleks małego... eee znaczy słabszego PCta się kłania? :D

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

Większość osób pisze, że nie ma w co grać na konsolach.. ale posiadając PC siedzą non
stop tutaj.


Nie masz dokładnych danych - nie pisz bzdur.

Dnia 20.05.2014 o 19:46, rabsonek napisał:

W ten sposób można się rozpisywać i rozpisywać... niestety nie widzę dalej sensu bo i
tak niektórzy tego nie zrozumieją, dodatkowo zaczną bić pianę na ustach bo... no właśnie
bo napisałem to co uważam ? lol


Taaa... mam durzo mondryh rzeczy do powiedzenia, ale nie powiem, bo z takim motłochem dyskutował ja nie bende. A każdy kto teraz na mojego posta odpowie, ten "bije pianę na ustach (???)" i już. A co tam, takie asekuranctwo malutkie, bo wiem, że bez sensu napisałem, więc boję się odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 11:26, kris090 napisał:

daje więcej funu


Ludzie, co to za nowomowa? Tego uczą dzisiaj w szkołach, czy pani polonistka za mało "dawała" po łapach za językowe prostactwo?

Dnia 21.05.2014 o 11:26, kris090 napisał:

i gra się wygodniej.


Ergonomia miejsca pracy czy zabawy nie od sprzętu zależy, ale od tego mistycznego elementu siedzącego pomiędzy fotelem/krzesłem a ekranem monitora/TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 13:01, Henrar napisał:

Krótka piłka:

Poczytaj wszystkie posty Eternala w tych tematach a potem pisz, że z nim jest "dyskusja".


Wybacz, ale sens posyłania przez Ciebie takiej "krótkiej piłki" do mnie jest chyba zbyt skomplikowany, bym mógł załapać. Przeczytałem jednak jego posty, podobnie jak Twoją odpowiedź. Nazywaj sobie taką wymianę postów, jak Tobie pasuje. Wiem tylko, że Twoje "dokładnie tak" potwierdza Eternalowi, że NIE WOLNO mu się wypowiadać w taki czy inny sposób na temat konsoli, której nie posiada. A z tym się zgodzić nie mogę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować