Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #30 - Power Rangers na dużym ekranie i Thor w "Zabójczej broni"

10 postów w tym temacie

Guardians of the Galaxy wygląda niesamowicie pozytywnie i głupkowato. No i już wiem kto był pierwowzorem Olega z Saints Row 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugim akapicie jest zbędna kropka po słowie "która". We fragmencie O Halo jest zbędny myślnik. Po The Martian przecinek. Podpis zdjęcia ze Star Treka wygląda na niedokończony. Po duecie złodziei też przecinek, tam dopiero kończy się wtrącenie. W temacie o filmie ze świata HP jest zbędny przecinek przy słowie "spin-off".

Nie polecam pisania artykułów późnymi wieczorami ekipie gram.pl, ponieważ to mocno odbija się na jakości (głównie interpunkcji) tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze nie był - wybrać się do kina na Godzillę.

Pomijając niektórych drętwych aktorów, film miażdży system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Godzilla FTW :]
>
> Czekam na Guardians of the Galactic, którzy pewnie będą dużo lepsi od przereklamowanych
> Avengers :]


Avengers byli przereklamowani ? Nie wiem jak tobie, ale ten film cholernie mi się podobał, ale szanuję twoje zdanie. Trailer Transformers urywa dupę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmobil - spoko, ale wygląd Afflecka w pancerzu - nie;
Przecież hełm/maska powinna mieć wyższe "uszy", a sama postać nie powinna wyglądać jakby się miała zaraz rozpłakać. No błagam. W dodatku skoro to miał być "versus" to jakiś screen w pancerzu wspomaganym by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 11:27, Aramil545 napisał:

Przecież hełm/maska powinna mieć wyższe "uszy",


Bzdury. Zależnie od tego na którym wizerunku się twórcy wzorują ta maska może wyglądać diametralnie inaczej. Przykłady - Batman INC [na którym nota bene jest ten kostium wzorowany] czy New 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować