Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okładka Far Cry 4 rasistowska? Jest odpowiedź dyrektora kreatywnego

45 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2014 o 15:07, fandango666 napisał:

> Mi ten gościu w różowym przypomina Azjate szczególnie po twarzy.
bardziej jakąś nordycką [m]


Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdyby pojawił się na okładce murzyn, trzymający stopę na głowie innego murzyna, to to też byłby rasizm. Do takich absurdów już się dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za straszny kretynizm, świat już naprawdę nie ma co robić? Takich głupców powinno się od razu wyrzucać na zbity pysk, za kretyńskie pomysły i marnowanie czasu. Kurde, rasizm. To wymyślili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej eurowizji nic mnie juz nie zdziwi, tym bardziej ta okladka. Ot ludzie nie maja co robic ze swoim czasem, to wymyslaja podobne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 17:14, Isildur napisał:

Degrad -1 za słownictwo.


Wstawiaj sobie te degrady agencie nienormalności. To wszystko co możesz zrobić !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 18:08, Brambor napisał:

Wstawiaj sobie te degrady agencie nienormalności. To wszystko co możesz zrobić !!!!!


Degrad -3 za spam wliczona jest w to recydywa, degrad jest równoznaczny z banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani przez chwilę nie przyszło mi na myśl by tam było coś rasistowskiego. Ktoś, kto żyje samymi uprzedzeniami potrafi się jedynie doszukiwać takich szczegółów i drugiego dna. Ja tam bardziej pomyślałem ze ten obrazek przypomina bardziej okładki starych amerykańskich filmów sensacyjnych z czasów wypożyczalni VHS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w mrocznych czasach. Biali skazali się na wymarcie i tylko to potwierdzają kretyńskimi ustawami, nadmierną tolerancją dla wszelkich dewiacji i galopującą imigracją nie-białych. Obawiam się, że już może być dla nas za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasistowska? Od biedy można to podciągnąć wręcz pod zwrócenie uwagi, na to, że kiedyś część przywódców większych Junt była Biała (zresztą prawdziwy główny przeciwnik z FC 3 też był Biały).. Ludzie już maja hopla na punkcie rasizmu. A ten facet obok wygląda równie dobrze na Azjatę jak i Białego o charakterystycznej urodzie (znałem Polaka, który wyglądał podobnie, tylko wąsów nie miał). Tak samo zresztą ten w różowym graniaku może być tlenionym Azjatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 19:01, Artmaster88 napisał:

Ani przez chwilę nie przyszło mi na myśl by tam było coś rasistowskiego. Ktoś, kto żyje
samymi uprzedzeniami potrafi się jedynie doszukiwać takich szczegółów i drugiego dna.
Ja tam bardziej pomyślałem ze ten obrazek przypomina bardziej okładki starych amerykańskich
filmów sensacyjnych z czasów wypożyczalni VHS ;]

tylko widzisz. Ty jesteś normalny. Ja też (przynajmniej na tym polu). Człowiek, który wymyślił, że ot jest rasistowskie nie jest normalny. Ma manię na punkcie rasizmu i najwidoczniej wszędzie go widzi. Tak samo jak ktoś oskarżył o rasizm producenta margaryny "Palma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że Latynos maltretujący białoskórego spotkał się z powszechną akceptacją i tolerancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Mi ten gościu w różowym przypomina Azjate szczególnie po twarzy.
> > bardziej jakąś nordycką [m]
>
> Degrad -1 za słownictwo.
bo użyłem słowa pipa które oznacza chiński instrument? żądam cofnięcia degrada, nie moja wina, że pan moderator taki mało elokwentny...


"W dupach się im przewraca już. Niedługo nie będzie można kakao używać, produkt zakazany. A potem pójdą banany i cytryny. Dobrze, że nie mamy pomarańczowych ludzi (nie mówię tu o wybrykach natury po solarium), przynajmniej jakieś cutrusy nam zostaną." to nie mój komentarz, ale słowo na D Ci nie przeszkadza? oj, pozbądź się kompleksów nim za późno będzie panie ISILDUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować