Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Walking Dead Season 2: In Harm`s Way - recenzja

5 postów w tym temacie

Denerwują mnie recenzje kolejnych epizodów TWD. Jak gracie na PS3 to oczywiste, że jest dużo loadingów! Ja na PC uświadczyłem ich mało, w dodatku trwały tylko chwilkę. Zmieńcie platformę, bo działanie PS3 tylko obniża ocenę, a w TWD liczy się praktycznie tylko scenariusz. Trzeci odcinek zasługuje na solidne 9/10 co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek średnio przypadł mi do gusty, bardzo wolno rozwijająca się akcja. Nie zmienia to faktu, że czekam na kolejne odcinki, bo gra jako całość to ''masterpiece''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci odcinek to chłam. Żadnych wyborów, żadnej eksploracji. Złe rzeczy dzieją się tylko i wyłącznie dlatego, że bez nich odcinek byłby kompletnie pozbawiony emocji. Jeden Kenny ma charakter. Nawet herokid, którym się steruje, jest słaby.

1,5h gry, w której gra się przez 15 minut. Reszta to patrzenie, jak ktoś idzie, słuchanie, jak mówi i czasami wybieranie odpowiedzi, które nie wnoszą absolutnie nic. Historia idzie prosto jak po sznurku, nie ma absolutnie żadnych odstępstw od jej prowadzenia. Nie polecam. Cały drugi sezon jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować