Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Gears of War-czyli Unreal Engine 3 w praktyce

49 postów w tym temacie

Witam serdecznie pragne wam przybliżyć grę która wywarłą na mnie wielkie wrażenie panie panowie oto Gears of War więcej możecie poczytać na http://gamershell.com/download_13697.shtml i http://gry.imro.pl/?exec=game,10486,2,442

sami oceńcie i pamiętajcie to nie są obrazki ani filmiki to screeny i gameplaye!!!!!
nic więcej nie powiem niech one mówią za siebie obejrzyjcie i włączcie się do dyskusji na ten temat.
poza tym zapraszam na temat o crysisie (mojego autorstwa:D ) troszkę tam pustawo się zrobiło :P
PS. no i pytanko do CDP wydacie te gre????? było by zaj*****e :D :D :D
PS2. Screeny w wysokiej rozdzielczości!! ciężkie gameplaye w jakości HD!!!!!!! i jeszcze jdno filmiki low quality to jakość DVD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumem podwójny post ale ty walnołes 5 postów pod rząd jaka to dyskusja :d Gra zapowiada sei ciekaiwe i owszem filmik z E# również wyglądał ciekawie ale do premiery jeszce dosc dlaeko awymagania spadne tzn wymagania beda te same ale my spprzet upgradniemy do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 00:11, Piter Fersin napisał:

Ja rozumem podwójny post ale ty walnołes 5 postów pod rząd jaka to dyskusja :d Gra zapowiada
sei ciekaiwe i owszem filmik z E# również wyglądał ciekawie ale do premiery jeszce dosc dlaeko
awymagania spadne tzn wymagania beda te same ale my spprzet upgradniemy do tego czasu

ty się nie czepiaj wiesz ile te fotki warzą :P no ale zapowiada się wyśmienicie naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz screenów dowiedziałbym się chętnie czegoś o fabule gry. A gra to w ogóle ma wyjść na PCeta? Słyszałem że tylko na next-geny( np Xbox360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 01:05, Darkstar181 napisał:

Ja oprócz screenów dowiedziałbym się chętnie czegoś o fabule gry. A gra to w ogóle ma wyjść
na PCeta? Słyszałem że tylko na next-geny( np Xbox360).

Tak na PC też ma wyjść ale nie na nasze :P to wszak Unreal Engine 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 01:10, Dark SMG napisał:

Tak na PC też ma wyjść ale nie na nasze :P to wszak Unreal Engine 3

MI tam wszytsko jedno. Ja tam i tak robie upgreda kompa w te wakacje:) A do tego silnika nie potrzeba jakiś specjalnych kart,żeby go wykorzystywały chociaż w mniejszym stopniu. Geforce 7900GT wystarczy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 01:14, Darkstar181 napisał:


> Tak na PC też ma wyjść ale nie na nasze :P to wszak Unreal Engine 3
MI tam wszytsko jedno. Ja tam i tak robie upgreda kompa w te wakacje:) A do tego silnika nie
potrzeba jakiś specjalnych kart,żeby go wykorzystywały chociaż w mniejszym stopniu. Geforce
7900GT wystarczy chyba.

raczej tak ale wstrzymaj się jeszcze do zimy z upgradem
zimą wychodzi G80 i wtedy seria 79xx i 78xx stanieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:48, PAPISHON napisał:

UT2007 i Crysis i tak króluje :P

Ooj ja nic nie mam do Crysisa i UT ale ta gra jest naprawdę niezła, a przynajmniej na taką się zapowiada, wszystkie dzisiejszse technologie + kilka innych które zapewne powstaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba będzie gra TPP troszkę szkoda że nie FPP ale i tak zapowiada się ciekawie :D ale widze i tak dalej jest pewien stereotyp do silników Unreal''a te wielkie zbroje ciężkie buty wogóle żelastwa od stóp do szyi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:46, Puszkin napisał:

To chyba będzie gra TPP troszkę szkoda że nie FPP ale i tak zapowiada się ciekawie :D ale widze
i tak dalej jest pewien stereotyp do silników Unreal''a te wielkie zbroje ciężkie buty wogóle
żelastwa od stóp do szyi :]

hehe mo fakt ale wiesz jaka to frajda nosić takie żelastwo ? :P nie no poprostu gra powala tylko że jest na DX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:46, Puszkin napisał:

To chyba będzie gra TPP troszkę szkoda że nie FPP ale i tak zapowiada się ciekawie :D ale widze
i tak dalej jest pewien stereotyp do silników Unreal''a te wielkie zbroje ciężkie buty wogóle
żelastwa od stóp do szyi :]


Tak, demko będzie na dniach to dam znać jak sprawują się te ciężkie buty;P Z ciekawszych rzeczy takich hmm w tym samy klimacie jest broń podstawowa- krzyżówka krótkiego karabinu z piłą mechaniczną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:20, Puszkin napisał:

Nie tylko ale że aż :D bo widać że 9 można jeszcze dużo wycisnąć ;]

he he stara dobra dziewiątka :P

wiesz jakie tutaj wpakowali rozwiązanie w multi?
masz drużynę złorzoną z NPC jak ktoś włazi to podłącza się pod którąś z postaci drużyny, gdy odchodzi sztuczna inteligęcja go zastępuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować