Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Gears of War-czyli Unreal Engine 3 w praktyce

49 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 15:54, shinian napisał:

> To chyba będzie gra TPP troszkę szkoda że nie FPP ale i tak zapowiada się ciekawie :D
ale widze
> i tak dalej jest pewien stereotyp do silników Unreal''a te wielkie zbroje ciężkie buty
wogóle
> żelastwa od stóp do szyi :]

Tak, demko będzie na dniach to dam znać jak sprawują się te ciężkie buty;P Z ciekawszych rzeczy
takich hmm w tym samy klimacie jest broń podstawowa- krzyżówka krótkiego karabinu z piłą mechaniczną:P

no to jest ciekawe połączenie :P zobaczymy zobaczymy co jeszcze staruzek DX 9 pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ludzie wy wiecie że GoW już tuż tuż?? czemu tylko 22 posty?????????????????????????
wrrrrr :P
rozmawiajcie przecież to wielka gra, w poznaniu będzie pokaz tej produkcji, mam nadzieje że uda mi si tam dotrzeć z ramienia Games Review wtedy nałamach GW znajdziecie obszerną relacje z PGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 08:42, Woko11 napisał:

Ale Gears of War wychodzi na Xboxa 360...

ja tam i tak na PC kupie, no chociaż..... w sumie 360 premium kosztuje 1500 zł :P
to taki średni upgrade jaki zaliczyłęm (7600GS + 1GB ramu) (zapłaciłem 900 zł)
poczekam aż spadnie do 1300 i kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 08:42, Woko11 napisał:

Ale Gears of War wychodzi na Xboxa 360...


Wczoraj oglądałemna program Hyper i leciał tam reportaż o Gears of War i on będzie na XBOX 360 i PlayStation 3. A tak w ogóle to wychodzi na kompa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 08:46, Pepper Ronie napisał:

> Ale Gears of War wychodzi na Xboxa 360...

Wczoraj oglądałemna program Hyper i leciał tam reportaż o Gears of War i on będzie na XBOX
360 i PlayStation 3. A tak w ogóle to wychodzi na kompa???

napewno zrobią na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 08:51, Dark SMG napisał:

> > Ale Gears of War wychodzi na Xboxa 360...
>
> Wczoraj oglądałemna program Hyper i leciał tam reportaż o Gears of War i on będzie na
XBOX
> 360 i PlayStation 3. A tak w ogóle to wychodzi na kompa???
napewno zrobią na PC


Z pewnością nie zrobią - bo po co ?
Ta gra została stworzona jako system-seller X360 i ma służyć promowaniu tej konsoli - po prostu ma ją sprzedać;) i przekonać ewentualnych nabywców Wii i PS3 do zmiany planów. Głupotą byłoby wydawanie Gearsów na pc i zawężanie grupy potencjalnych odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Głupotą byłoby

Dnia 15.11.2006 o 09:59, nievil napisał:

wydawanie Gearsów na pc i zawężanie grupy potencjalnych odbiorców.

Głupotą dla kogo? bo napewno nie dla nas "PeCetowców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 14:44, Dark SMG napisał:

>Głupotą byłoby
> wydawanie Gearsów na pc i zawężanie grupy potencjalnych odbiorców.
Głupotą dla kogo? bo napewno nie dla nas "PeCetowców"


Otóż byłaby to głupota - i to duża. Mam tu na myśli konwersję GoW na PC''ty w krótki odstępie czasowym od premiery na X360. Jeżeli ta gra wypromuje odpowiednio X''a 360 i odpowiednio dobrze się sprzeda, to wtedy - może - zobaczymy ją na PC''tach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przyszedł do mnie kurier z nowiutkimi Gearsami ( zakupionymi oczywiście na gram.pl :-) ). Podniecony wskakuje przed telewizor z nadzieją, że gra ruszy ( amerykański system ) i tak oto moim oczom ukazuje się menu. Od razu rozpoczynam rozgrywkę ( kampanię ). Jak zobaczyłem ten obraz szczena do ziemi mi opadła. W tej grze wszystko jest genialne od grafiki ( zemdleję ) po rozwałkę. Szczególnie podoba mi się sposób ciachania Locustów piłą. W grze są świetne animacje. Każdy szczegół jest pieczołowicie dopracowany. Kamera ustawia się tak aby gracz mógł podziwiać piękne ( ze )wnętrza. Podczas wiatru piasek się porusza, liście falują itp. Moim zdaniem do tej gry nie odnosi się myśl ( zresztą to u mnie w ogóle nie dotyczy )- " Przejdę grę na niskim poziomie trudności i odłożę ją w kąt" .W grze są przecież trzy owe poziomy z których każdy jest trudny i nieźletrzeba się namęczyć żeby przejść jedną misję. Dobrym tego przykładem jest Berseker ( dla wtajemniczonych ). Właśnie z tym "bossem" klepałem się ok. 40 min. Jednym słowem gra jest wyśmienita, doskonała, idealna ........
Warto też nadmienić, że do gry jest dołączone 30 wPLN co wykorzystam może na kolejną część danej gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja z Berserkerem walczyłem z 1 godzinke, nie chodzi tu o nudne sztrzelanie do niego i uciekanie, tego bossa trzeba załatwić sposobem. A gierka wymiata pod względem grafiki oraz możliwości walki, a przecież o to chodzi czyli o frajde z rozwalania kolejnych Locustów. Odemnie 9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 17:01, LuQeMaStEr napisał:

A do którego rozdziału doszedłeś ?

Rozwliłem dopiero rezonator więc to jest act 4 bądż 5, ale u kumpla grałem w późniejszy, lecz nie wiem który bo sie jeszcze wtedy nieorientowałem(sam mam Xboxa i Gears od 6 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować