Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Watch Dogs - od Orwella do Angeliny Jolie, czyli przystawki przed daniem głównym

11 postów w tym temacie

Ja ze swojej strony bardzo polecam PoI. Serial, który po prostu świetnie się ogląda.

Wiadomo, że naciągany; jak zawsze uproszczenia itd ale można się wciągnąć. A mnie takie klimaty rajcują. Nadzorowanie obywateli za pomocą superkomputera brzmi jak science fiction ale kto wie? A ten serial uwalnia pewną dozę wewnętrznego teoretyka spiskowego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Porównajcie obrazki:
> http://www.filmweb.pl/film/Hakerzy-1995-5998/photos/325738#prev :D
>
> „ i jednocześnie najmniej wiarygodny film”
>
> No nie wiem w tym filmie (zresztą dziwne że nie znalazł się na liście jako polski akcent):
> http://www.filmweb.pl/Haker o ile mnie pamięć nie myli hakowali przy użyciu paint-a.
>
>
Nigdy nie znajdzie się miejsce dla wszystkich rzeczy, które można by polecić, więc kryteria doboru zakładały filmy dające się obejrzeć bez zgrzytania zębami i wnoszące coś świeżego. Polski Haker nie łapie się do ani jednej, ani drugiej kategorii. Choć doceniam "obsadzenie" w jednej z ról Deloreana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci na xbox 360 już od wczoraj sobie mogą grać i niech mi tylko ktoś spróbuje powiedzieć że piractwo na konsolach jest słabe jakoś na pc grać nie mogą a na konsolach już grają p_p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ale, że Matrixa nie podaliście, przecież pierwsza część była oparta głównie na hackowaniu...

Matriksa każdy przecież widział trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 16:07, trocz napisał:

Matriksa każdy przecież widział trzy razy.

Nawet pewnie więcej, ostatnio w TV praktycznie co 2 tyg Matrixa puszczają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już szukać podobnych klimatów, to można by polecić Ghost in the Shell (filmy i serial). Bez GITS nie byłoby Matrixa i paru innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować