Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: zwiastun premierowy już w sieci!

41 postów w tym temacie

Oglądałem live''a z rozgrywki W_D na PS4 i co niektóre komentarze na twitchu to jakaś paranoja. Ja rozumiem, że każda gra ma jakąś tam grupę hejterów, ale teksty typu "Grafika jak na PS2" to już drastyczne przegięcie, osoby, które tak uważają albo czerpią satysfakcję ze spamowania bullshitem albo na prawdę oczu nie mają, a na PS2 w ogóle nie grali -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oglądałem live''a z rozgrywki W_D na PS4 i co niektóre komentarze na twitchu to jakaś
> paranoja. Ja rozumiem, że każda gra ma jakąś tam grupę hejterów, ale teksty typu "Grafika
> jak na PS2" to już drastyczne przegięcie, osoby, które tak uważają albo czerpią satysfakcję
> ze spamowania bullshitem albo na prawdę oczu nie mają, a na PS2 w ogóle nie grali -.-
To są osoby których:
a) Nie stać na nowego kompa
b) nie stać na konsole Next Gen
c) Mają słabego kompa i nie pójdzie im WD nawet na minimalnych.
d) Nigdy PS2 w ręku nie mieli i gier na nią też nie widzieli. ''

Czyli typowi haterzy co g....o wiedza a piszą... Z tego co widziałem to podobne komentarze siadały przy nowym Wolfie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm grę kupie i sprawdzę, oczekuje od niej po prostu dobrego wątku fabularnego, misji pobocznych, które mam nadzieje nie będą zrobione na jedno kopyto i dobrej rozrywki. Nie oczekuje, że grafika będzie błyszczała jak psu jajca, jeśli będzie się dobrze grało to aż tak na to nie będzie się zwracało uwagi ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SplitGrave może wpierw kup, sprawdź grę i wtedy mów, że jest żałosna. Zresztą oceniasz grafikę WD po filmiku z youtube''a? Ty tak na serio? Zresztą pamiętam jak był wysyp gameplay'ów z GTA V przed premierą i wtedy większość zamiast jęczeć na grafikę to przywaliła się, że za mało przechodniów. Nikomu się nie dogodzi ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i zamówiłem... chociaż nie podobała mi się polityka UbiSoftu z robieniem graczy w konia od E3 2012, ale zamówiłem. To chyba z powodu ogólnej posuchy jaka teraz panuje. Tak czy owak mam nadzieję, że to będzie przynajmniej dobra gra - tak na 7/10 - tylko tyle od niej oczekuję.

BTW. Myszka Miki hakier: http://i.imgur.com/jQc6SXP.png :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 20:30, Jarsston napisał:

SplitGrave może wpierw kup, sprawdź grę i wtedy mów, że jest żałosna. Zresztą
oceniasz grafikę WD po filmiku z youtube''a? Ty tak na serio? Zresztą pamiętam jak był
wysyp gameplay''ów z GTA V przed premierą i wtedy większość zamiast jęczeć na grafikę
to przywaliła się, że za mało przechodniów. Nikomu się nie dogodzi ;p.


Zgadza się, i GTA V po premierze okazało się dla mnie jeszcze większym crapem niż na trailerach. A to całe Watch Dogs to jakiś totalny kicz. Co to ma w ogóle być za model jazdy? Kolejne arcadowe gówienko i żałosne efekty przy zderzeniach (gość jedzie ze 150km na motorze, uderza w samochód, i widzimy parę iskier, lekkie odbicie motorka i postać nawet nie spada na ziemię). Na jakim haju byli twórcy, pisząc o tej grze jako o "rewolucji graficznej", skoro to coś wygląda jak najgorszy crap wydany w latach 2002-2004?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 20:53, SplitGrave napisał:

Zgadza się, i GTA V po premierze okazało się dla mnie jeszcze większym crapem niż na
trailerach. A to całe Watch Dogs to jakiś totalny kicz. Co to ma w ogóle być za model
jazdy? Kolejne arcadowe gówienko i żałosne efekty przy zderzeniach (gość jedzie ze 150km
na motorze, uderza w samochód, i widzimy parę iskier, lekkie odbicie motorka i postać
nawet nie spada na ziemię). Na jakim haju byli twórcy, pisząc o tej grze jako o "rewolucji
graficznej", skoro to coś wygląda jak najgorszy crap wydany w latach 2002-2004?

Ty chyba nigdy nie widziałeś gry wydanej w latach 2002-2004 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się, i GTA V po premierze okazało się dla mnie jeszcze większym crapem niż na
> trailerach. A to całe Watch Dogs to jakiś totalny kicz. Co to ma w ogóle być za model
> jazdy? Kolejne arcadowe gówienko i żałosne efekty przy zderzeniach (gość jedzie ze 150km
> na motorze, uderza w samochód, i widzimy parę iskier, lekkie odbicie motorka i postać
> nawet nie spada na ziemię). Na jakim haju byli twórcy, pisząc o tej grze jako o "rewolucji
> graficznej", skoro to coś wygląda jak najgorszy crap wydany w latach 2002-2004?

Każdy ma własne zdanie, jednym się GTA V podoba, innym nie, w tym Tobie, OK, spoko ale z tym "skoro to coś wygląda jak najgorszy crap wydany w latach 2002-2004" toś kolego przegiął tak samo jak banda hejterów z twitcha. Widziałeś ty chociaż jedną grę z lat 2002-2004? No chyba nie skoro uważasz, że W_D ma podobną grafikę. Grafice akurat nie można tu nic zarzucić, bo jest zwyczajnie bardzo dobra, nawet lepsza od GTA V na leciwym PS3, natomiast można się przyczepić do wymagań bo z tym akurat Ubisoft przegiął. Gra jest piękna, ale nie aż tak by wymagała 8 rdzeniowego procesora i GTX 780 do Ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 21:01, SplitGrave napisał:

Jeśli dla Ciebie to wygląda podobnie do Watch dogs to zalecam pilną wizytę u okulisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Grafice akurat nie

Dnia 22.05.2014 o 21:00, LuKi965 napisał:

można tu nic zarzucić, bo jest zwyczajnie bardzo dobra, nawet lepsza od GTA V na leciwym
PS3


Tak? Naprawdę? Podaj mi screeny i gameplay z tej niby dobrej, a raczej bardzo dobrej grafiki. Bo jak na razie to ja tam widzę niezły crap i nic podobnego do tego czym karmił nas Ubisoft podczas pracy nad grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak? Naprawdę? Podaj mi screeny i gameplay z tej niby dobrej, a raczej bardzo dobrej
> grafiki. Bo jak na razie to ja tam widzę niezły crap i nic podobnego do tego czym karmił
> nas Ubisoft podczas pracy nad grą.

Wystarczyło oglądać livestream IGN. A Ubisoft karmił nas filmikami z wersji PC, włącznie z tym pokazanym na E3. Skoro gra na PS4 wygląda dobrze, to na PC z ficzerami Nvidii będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Każdy ma własne zdanie, jednym się GTA V podoba, innym nie, w tym Tobie, OK, spoko ale
> z tym "skoro to coś wygląda jak najgorszy crap wydany w latach 2002-2004" toś kolego
> przegiął tak samo jak banda hejterów z twitcha. Widziałeś ty chociaż jedną grę z lat
> 2002-2004? No chyba nie skoro uważasz, że W_D ma podobną grafikę. Grafice akurat nie
> można tu nic zarzucić, bo jest zwyczajnie bardzo dobra, nawet lepsza od GTA V na leciwym
> PS3, natomiast można się przyczepić do wymagań bo z tym akurat Ubisoft przegiął. Gra
> jest piękna, ale nie aż tak by wymagała 8 rdzeniowego procesora i GTX 780 do Ultra.

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam na PS3 ładnie wygląda, a już słyszałem dziś że gra wygląda jak na PS2 ( screeny ) jakieś , ale nie chcę tego komentować bo szkoda słów. Grałem na PS2 w latach 2002-2005 i wiem jak tam grafika wyglądała :) Wiadomo natomiast że grafika na PS4 będzie lepsza, bo i sprzęt na to pozwala, ale patrząc na GTA V co pokazało na co je stać na konsolach poprzedniej generacji, tak i WD nie będzie gorsze. Dla wybrednych zawsze zostaje mocny PC i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować