Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs: zwiastun premierowy już w sieci!

41 postów w tym temacie

Egzemplarz kolekcjonerki zamówiony. Nowy laptop za kilka kafli przyszedł. Czekać i grać w każdym miejscu i czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kanale Playstation kilkuminutowy film z przejechaniem części mapy, muszę przyznać że mapa jest ogromna i bardzo szczegółowo oddane otoczenie. Czekam, jeszcze parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JackFrags wrzucił dwa (prawie półgodzinne) gameplay''e z PS4.

Single Player: www.youtube.com/watch?v=SsxYXeHpjss

Multiplayer: www.youtube.com/watch?v=33muCkef288

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku tak daleko, już bym pograł. Dobrze, ze do tego czasu mam Wolfenstein''a. A pomyśleć ze już myślałem, że wyrosłem z gier a tu nagle jest w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W necie aż huczy już od screenów i filmów (głównie za sprawą piratów), gdzie gra rzeczywiście nie wygląda zachęcająco.
Co do grafiki z PS2 to był jeden ze screenów, gdzie rzeczywiście gra tak wyglądała. Tekstury nie zdążyły się doczytać i były jak z pierwszego Gothica albo Morrowinda. 3 samochody na trasie, trasa bez żadnych szczegółów, a szyby w autach wyglądały jak przyciemniane z pierwszego Undergrounda.

Ale widziałem też screeny, na których gra wyglądała całkiem dobrze. Cały czas mowa ofc o X360/PS3. Ja tam nie zwracam wielkiej uwagi na grafę, więc pewnie i tak kupię, ale jak się obiecuje szał to powinien ten szał być. Sama gra i gameplay też podobno pozostawiają wiele do życzenia GTA V pozostaje najlepszą grą względem jakość/działanie/rozmiar i to już chyba się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 20:30, Jarsston napisał:

może wpierw kup, sprawdź grę i wtedy mów, że jest żałosna.


Kpisz sobie?!

Dawaj mi demo/triala/cokolwiek, byle bym miał możliwość sprawdzenia bez ryzyka wyrzucenia pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dawaj mi demo/triala/cokolwiek, byle bym miał możliwość sprawdzenia bez ryzyka wyrzucenia
> pieniędzy w błoto.

Oczywiście, że masz taką możliwość... Zamawiasz przez neta i masz 10 dni czasu na zwrot bez podania przyczyny... Jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście, że masz taką możliwość... Zamawiasz przez neta i masz 10 dni czasu na zwrot
> bez podania przyczyny... Jakiś problem?

Tylko ze jeśli chodzi o gry na pc, to przypisują się do kont uplay czy steam(co jest straszną głupotą i chamstwem). Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, dalej masz prawo do zwrotu w ciągu 10 dni. Kupiłem kiedyś buty do biegania. Przebiegłem w nich kawałek, poobcierały, odesłałem, dostałem kasę na konto. Sprzedawca nie ma prawa odmówić przyjęcia zwrotu towaru jeśli zostanie on wysłany do 10 dni od daty otrzymania, chyba że jest osobą prywatną. To forma ochrony konsumenta, który ma słabszą pozycje niż firma. Co innego jest gdy kupujesz jako firma od firmy lub osoba prywatna od osoby prywatnej wtedy taka forma ochroni Ci nie przysługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie przypisania klucza gry do konta STEAM/Uplay czy czegokolwiek innego, a kod jest jednorazowego użytku prawo zwrotu nie przysługuje, możesz wymienić płyty jeżeli są uszkodzone, natomiast o zwrocie pieniędzy możesz pomarzyć. To tak jakbyś kupił siatkę jednorazową za 10 groszy, potem zauważył, że jest w niej drobna dziura i chciałbyś ją zwrócić dp sklepu. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W momencie przypisania klucza gry do konta STEAM/Uplay czy czegokolwiek innego, a kod
> jest jednorazowego użytku prawo zwrotu nie przysługuje, możesz wymienić płyty jeżeli
> są uszkodzone, natomiast o zwrocie pieniędzy możesz pomarzyć. To tak jakbyś kupił siatkę
> jednorazową za 10 groszy, potem zauważył, że jest w niej drobna dziura i chciałbyś ją
> zwrócić dp sklepu. Życzę powodzenia.
Nie wiem jak jest na STEAM/Uplay ale kupiłem Titanfola na Originie. Gra mi się nie spodobała napisałem do supportu i kase mi zwrócili (gra oczywiście z konta zniknęła). Zawsze masz prawo zwrotu jeśli kupujesz przez intenet. (no chyba że są to jakieś dziwne klucze z allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak jest na STEAM/Uplay ale kupiłem Titanfola na Originie. Gra mi się nie spodobała
> napisałem do supportu i kase mi zwrócili (gra oczywiście z konta zniknęła). Zawsze masz
> prawo zwrotu jeśli kupujesz przez intenet. (no chyba że są to jakieś dziwne klucze z
> allegro)

Oddali ci pieniądze, bo EA wprowadziło dla Origin taką możliwość, iż gdy zakupisz bezpośrednio z Origin Store jakąś grę możesz ją zwrócić w ciągu 7 dni od zakupu, a jeżeli dodatkowo ją uruchomisz i nie będzie ci się podobać masz dokładnie 24 godziny na napisanie do supportu o zwrot pieniędzy. Gry pudełkowej po wykorzystaniu klucza na STEAM czy gdziekolwiek, nawet na Origin nie możesz zwrócić i nie dostaniesz pieniędzy, ponieważ klucz w pudełku jest jednorazowego użytku, a w momencie aktywacji wykorzystałeś go. STEAM nie może zwrócić ci pieniędzy za grę kupioną poza STEAM Store, support nie jest w stanie odpiąć klucza od konta i przywrócić mu możliwość ponownej aktywacji, a sklep również nie zwróci ci pieniędzy, bo klucz jest zużyty. Na Steamie możesz jedynie zwrócić pre-order jeżel się rozmyśliłeś, natomiast gra nie miała premiery oraz czasami, choć nie zawsze, przyjmują zwroty gier po premierze, ale jedynie tych zakupionych w Steam Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ak wielu osobom mi takze udzielil sie spory hype na ta gre. Do tego stopnia, ze jakis czas temu zrobil preorder wersji pc. Wczoraj pojawila na torrencie wersja na x360 (to smutne, ze glosne tytuly zawsze pojawiaja sie kilka dni przed premieta. Swoja droga - gdzie oni maja swoich ludzi ? wsrod developerow?). Z ciekawosci sciagnalem i wlaczylem, by sprawdzic czy warto bylo czekac. Pogralem ok 40 min i?...coz, wedlug mnie model jazdy jest fatalny (co prawda niby sa jakies
upgrady" w sekcji prowadzenia, ale ich nie odblokowalem). Trzeba odblokowywac umiejetnosci zeby np. sterowac pociagiem czy uruchamiac blokady drogowe. Zreszta - nie mozna tego robic w nieskonczonosc, bo kazda taka akcja (lacznie ze zmienianiem swiatel) kosztuje jedna kreske baterii. Bohater wedlug mnie rusza sie podobnie jak w sleeping dogs - sa nawet podobne akcje w stylu parkour. A teraz to, na co wszyscy czekaja - grafika. Coz...moim zdaniem gta 5 wyglada duzo lepiej. Nie ma jakiejs tragedii i -zaznaczam, ze za dlugo nie pogralem - wedlug mnie te slynne filmiki z e3 2013 faktycznie byly z wersji na ps4. Generalnie moim zdaniem na x360 wyglada dosyc kupowato, wiec czekam na premiere wersji pc.
wrzucilbym screeny, ale nie mam zadnego grabbera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 12:54, jugo00 napisał:

Swoja droga - gdzie oni maja swoich ludzi ? wsrod developerow?

W sklepach. Gry tam już leżą od dobrych kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 20:09, SplitGrave napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Iyj531hFwzY

Co to ma być za szajs? Grafika i model jazdy jak z DRIV3R''a. No po prostu żałosne...

>
Oceniasz model jazdy po filmiku :) ?
A jak po filmie poznać jak samochód reaguje na ruchy PAD-a czy jest nadsterowny itd ?

Obejrzałem ten filmik co prawda na komórce, ale nawet na małym ekranie widać że z tym porównaniem grafiki do Drivera to niesmaczny żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie grafika to next-gen pełną gębą
>
> http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=113136853&postcount=3323

I kolejny... kiedy wy zrozumiecie, że screen z E3 to screen z wersji gry na PC, a ten drugi z wersji konsolowej?
Różnica jest zasadnicza, bo PC to główna platforma W_D, natomiast konsole dostały konwersję (tzw. port) toteż jak ta gra na prawdę będzie wyglądać dowiemy się gdy dostaniemy wersję PC w łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować