Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Watch Dogs - Watch Dogs jako gra następnej generacji, czyli na co pozwala silnik Disrupt

23 postów w tym temacie

Wszedzie gdzie nie spojrze ten WD, az strach wchodzic na forum, wszystko porownywane do WD, a gra pewnie okaze sie przecietniakiem, ale i tak wszyscy beda sie podniecac b przeciez tak nalezy. Tak samo jak bylo z GTA5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obawy, że optymalizacja tego silnika będzie leżała w dupie tak jak pierwszej wersji AnvilNext w nieszczęsnym AC3. Cóż, przekonamy się już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam obawy, że optymalizacja tego silnika będzie leżała w dupie tak jak pierwszej wersji
> AnvilNext w nieszczęsnym AC3. Cóż, przekonamy się już wkrótce.

AnvilNext to nic, co jeśli optymizacja będzie na poziomie tej z GTA IV na PC? ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam obawy, że optymalizacja tego silnika będzie leżała w dupie tak jak pierwszej wersji
> AnvilNext w nieszczęsnym AC3. Cóż, przekonamy się już wkrótce.
Jeśli masz komputer z 5 lat , to nie myśl że wydawca będzie się martwił czy gra będzie na nim płynnie chodził . Mam już dość ludzi którzy marudzą na optymalizację , jak mają komputery z lat 90'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszedzie gdzie nie spojrze ten WD, az strach wchodzic na forum, wszystko porownywane
> do WD, a gra pewnie okaze sie przecietniakiem, ale i tak wszyscy beda sie podniecac b
> przeciez tak nalezy. Tak samo jak bylo z GTA5.
A kto ci każe to czytać? Czy ja się denerwuję, ze wszędzie pełno jakieś tam innej gry, w którą nie mam zamiaru grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2014 o 15:52, NemoTheEight napisał:

A kto ci każe to czytać? Czy ja się denerwuję, ze wszędzie pełno jakieś tam innej gry,
w którą nie mam zamiaru grać?


Po prostu stwierdzam fakt, tyle tego WD wszedzie ze az sie niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 16:44, Fred778 napisał:

Ehh ten hejt wygląda duzo lepiej od gta 5...

Dla mnie poziom grafiki GTA V i Watch dogs na PS 3 jest porównywalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> https://www.youtube.com/watch?v=CdREXhaAYdM3
>
> Wersja PS 3 wygląda nie wiele lepiej od GTA SA na PS2. ;)

Wygląda kropka w kropkę jak GTA V, nawet miejscami lepiej. Ale ma coś bardzo niski draw distance co psuje cały efekt, bo tekstury wczytują się nie dalej niż na 15-20 metrów z tego co widzę.

Z drugiej zaś strony cudów też się nie można spodziewać. Główną platformą Watch_Dogs jest PC, a konsole dostały konwersje, toteż trzeba poczekać jeszcze te 4 dni i się okaże jak na prawdę ta gra wygląda w pełnej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 18:17, GunarDAN napisał:

Zapowiada się coś świeżego, a nie ciągle gangsterka z GTA czy SR.


No proszę jak szybko zmieniłeś post, najpierw było że grałeś co wydawało się dosyć dziwne ze względu na to że nie było jeszcze premiery, a teraz taki post. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No proszę jak szybko zmieniłeś post, najpierw było że grałeś co wydawało się dosyć dziwne
> ze względu na to że nie było jeszcze premiery, a teraz taki post. Nieładnie.

Premiery nie było, ale niestety jak to zwykle bywa dziś pirat do sieci trafił. Ja tam czekam na pre-load STEAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie biedną propagandową gadkę serwujecie garczom wprost od Ubisoftu. Wasza strona jest jednym z powodów dlaczego przestałem wierzyć recenzjom gier w wielkich serwisach. Zobaczyłem bardzo wysokie noty AC black flag na waszym serwisie, zagrałem i szybko się zawiodłem bo to idiotyczna gra. Podobnie jest z WD. UBI oszukało graczy trailerami, a na ich niekorzyść w sieci zostały zamieszczone gameplaye z WD i widac jak strasznie gra ucierapiała na korporacyjnej zachłannosci aby wydac ja na wszystkie mozliwe platformy z wii U włącznie. Niby początkowo miał to być Drivier, a model jazdy jest o niebo gorszy niż w GTA IV, Grafa bez komentarza, a historia nie zapowiada sie na tyle ciekawa, zebym wybral WD zamiast wolfensteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strasznie biedną propagandową gadkę serwujecie garczom wprost od Ubisoftu. Wasza strona
> jest jednym z powodów dlaczego przestałem wierzyć recenzjom gier w wielkich serwisach.
> Zobaczyłem bardzo wysokie noty AC black flag na waszym serwisie, zagrałem i szybko się
> zawiodłem bo to idiotyczna gra. Podobnie jest z WD. UBI oszukało graczy trailerami, a
> na ich niekorzyść w sieci zostały zamieszczone gameplaye z WD i widac jak strasznie gra
> ucierapiała na korporacyjnej zachłannosci aby wydac ja na wszystkie mozliwe platformy
> z wii U włącznie. Niby początkowo miał to być Drivier, a model jazdy jest o niebo gorszy
> niż w GTA IV, Grafa bez komentarza, a historia nie zapowiada sie na tyle ciekawa, zebym
> wybral WD zamiast wolfensteina.

Szanuję Twoją opinię, jednak proszę o to, żebyś Ty uszanował opinię recenzenta Assassin''s Creed IV: Black Flag. Tobie gra mogła się nie podobać, jemu tak, w innym przypadku może to zadziałać w drugą stronę, ale na tym polegają przecież gusta, że się różnią. Recenzja nie jest prawdą objawioną, tylko opinią autora na temat gry. Nie wiem też, dlaczego piszesz "Podobnie jest z WD", kiedy na naszych łamach recenzja tej gry jeszcze się nie pojawiła. Już wiesz jaką ocenę dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 03:00, Ciulas napisał:

Zobaczyłem bardzo wysokie noty AC black flag na waszym serwisie, zagrałem i szybko się
zawiodłem bo to idiotyczna gra.


Dla Ciebie idiotyczna, dla innych nie. Ja przy AC IV bawiłem się świetnie. Lubię serię AC, ale największym plusem dla mnie były pirackie klimaty, które uwielbiam. Od czasów oryginalnych Piratów Sida Meiera nie widziałem tak dobrej gry o piratach. Nawet nowa odsłona Pirates! mi się tak nie podobała, jak właśnie czwarty AC. Może zatem ustalmy, że nie gra jest idiotyczna, tylko dla Ciebie taka jest. A to ogromna różnica. Fakt, że nie gram w FIFĘ, nie oznacza, że gra jest zła, tylko że nie trafia w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować