Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dużo strzelania i krycia się za osłonami w nowym gameplayu z The Order: 1886

33 postów w tym temacie

Wygląda faktycznie ładnie, ale mam wrażenie, że gameplay i świat, w którym został osadzony, nie trzymają się kupy. Bohaterowie zachowuję się i rozmawiają między sobą niczym amerykańscy marines. Gameplay też przypomina "współczesnowojenny" shooter i ta wiktoriańska otoczka jakoś mi tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda faktycznie ładnie, ale mam wrażenie, że gameplay i świat, w którym został osadzony,
> nie trzymają się kupy. Bohaterowie zachowuję się i rozmawiają między sobą niczym amerykańscy
> marines. Gameplay też przypomina "współczesnowojenny" shooter i ta wiktoriańska otoczka
> jakoś mi tu nie pasuje.

No troszkę tak, ale wystarczy, żeby któryś choć raz powiedział bloody hell i będzie już klimat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko , zeby znowu tej grafiki nie kroili , bo wyglada to przepieknie.
>
>
> PS. Przepraszam za pisownie , ale mam cos nie tak z klawiatura ;/.

Potwierdzone info, że nowa szara szata graficzna z dużo uboższymi modelami postaci to wersja z PS4. Wersja zaprezentowana pod spodem to znowu "PC o zbliżonej wydajności do PS4" :)
Chcialem się skusić na PS4 ze względu na Project Beast i UFC ale póki co z obecnym piecem taka inwestycja wydaje się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. 2014 to zdecydowanie nie jest rok gier dla PS4 na którym rządza w tym momencie indyki włączane na 5 letnich piecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 11:10, PolAndRock napisał:

Potwierdzone info, że nowa szara szata graficzna z dużo uboższymi modelami postaci to
wersja z PS4. Wersja zaprezentowana pod spodem to znowu "PC o zbliżonej wydajności do
PS4" :)

Wut, co za bzdury.

Pierwsza wersja to nagranie 720p streama z twitcha. Na Neogafie dyskutowali na ten temat przez parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwzgledniajac: Animacje, udzwiekowienie oraz grafike.. uwazam ze jesli fabula bedzie dobra to ta gra bedzie hitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wut, co za bzdury.
>
> Pierwsza wersja to nagranie 720p streama z twitcha. Na Neogafie dyskutowali na ten temat
> przez parę godzin.
Gdzies na /v/ krążyły porównania modeli i światla z obu filmów. Jakość obrazu z tego co wiem nie powinna na to wpływać :)

> Przecież to kolejna generyczna współczesna strzelanina, sama ładna grafika nie wystarczy.
To nie tak, że jestem fanem tego typu produkcji ale wyniki sprzedaży klonów w innych uniwersach mowią co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 12:43, Demagol napisał:

Przecież to kolejna generyczna współczesna strzelanina, sama ładna grafika nie wystarczy.


Czytaj ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trend już się powoli zaczyna odwracać, mam wrażenie i już nie jest tak łatwo tworzyć kolejne klony, bo recenzenci zaczęli na nie krzywo patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 12:43, Demagol napisał:

Przecież to kolejna generyczna współczesna strzelanina, sama ładna grafika nie wystarczy.


Ależ oczywiście, że wystarczy. Nawet nudna i pozbawiona polotu miernota pokroju Killzone:Shadow Fall ma swoich fanatycznych obrońców wyznających zasadę "status <<gry na wyłączność>> to doskonały pretekst, by nawet z największego przeciętniaka uczynić hit". Nihil novi.

Gra prezentuje się bardzo ładnie, fakt (z drugiej strony, pokażcie mi dzisiaj straszący brzydotą tytuł wysokobudżetowy, to w ten właśnie aspekt inwestuje się najwięcej środków), ale tak wypranej z charakteru i bezczelnie wręcz odtwórczej rozgrywki świat chyba jeszcze nie widział. Sony ewidentnie stawia na sprawdzone schematy, słusznie wychodząc z założenia, że dla "hardcorowców" (co za słowo...) wystarczy tylko grafikę ulepszyć, by zaczęli się ślinić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na plus klimat i wygląd na pewno. Niestety urywek rozgrywki to za mało aby dany tytuł ocenić, ale nie ma tego efektu "WOW". Wszystko co tutaj było pokazane widzieliśmy już wiele razy, tylko w brzydszej otoczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 13:36, Demagol napisał:

To ty nie zrozumiałeś mnie. :D


Z twojego tekstu wynika ze napisalem iz ta gra posiada jedynie dobra grafike a to za malo.. Tak sie sklada ze pisalem rowniez o udzwiekowieniu oraz animacji. Postawilem rowniez warunek iz gra bedzie hitem jesli bedzie miala dobra fabule kompletujaca widoczne na gameplayu plusy produkcji. Tak zwane hity skladaja sie z takich elementow jak dzwiek, grafika, animacja oraz fabula....
Napisales ze to generyczna gra a przeciez skladowe ma takie same jak 90% gier z czego wiele okazalo sie hitami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować