Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 08/06 info

288 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2006 o 08:46, Markus89 napisał:

Prawo i Sprawiedliwość mam daleko w d....
A ty znowu piszesz parę postów pod rząd, nieładnie, nieładnie - widzę 5 ostatnich postów na
stronie i co?? Wszędzie smuggler... ;)


<<<Bo jak mowilem sa rowni i rowniejsi :). A tak serio: raz ze latwiej chyba czytac odpowiedz na konkretny post niz wyszukiwac swe pytania w dlugije kolejce odpowiedz w mega-poscie. Pamietaj, ze ja tu wpadam raz na jakis czas i odpowiadam hurtem :)

Dnia 14.07.2006 o 08:46, Markus89 napisał:


Wiem, że cytowanie całej zapowiedzi CD-A (dwa razy pod rząd) jest pewnego rodzaju głupotą,
ale ten forumowicz wiele naśmiecił nam na forum (a to ogłoszenia matrymonialne, a to pisze
o swoich marzeniach, aby wszystkie kompy były produkowane w Polsce...), no ale cóż? Taki jest
i chyba tylko moderator może go odmienić.


Tym bardziej wiec moje zjechanie go bylo uzasadnione :)

Dnia 14.07.2006 o 08:46, Markus89 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 08:50, Abi Dalzim napisał:

> A skad ja to mam u dialbla wiedziec? Zapytaj tez mnie o pogode w przyszlym roku :)
A mógłbyś troszkę grzeczniej? Tylko się pytałem...

Nie przejmuj sie taki mam styl :) - nie ma w tym zlosci, czy agresji, co najwyzeh adrenalina i kofeina w zylach buzuje, wiec taki potem efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:07, smuggler napisał:

> > A skad ja to mam u dialbla wiedziec? Zapytaj tez mnie o pogode w przyszlym roku :)

> A mógłbyś troszkę grzeczniej? Tylko się pytałem...
>
Nie przejmuj sie taki mam styl :) - nie ma w tym zlosci, czy agresji, co najwyzeh adrenalina
i kofeina w zylach buzuje, wiec taki potem efekt.


A co do twojego stopnia - to jak z nim jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2006 o 15:11, Markus89 napisał:

A co do twojego stopnia - to jak z nim jest??



>>>A co ma byc? Co mnie obchodzi moj stopien? Ja tu jestem zeby wam odpowiadac na pytania zwiazane z CDA, stopien jaki mam, zupelnie mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 09:11, smuggler napisał:

> A co do twojego stopnia - to jak z nim jest??


>>>A co ma byc? Co mnie obchodzi moj stopien? Ja tu jestem zeby wam odpowiadac na
pytania zwiazane z CDA, stopien jaki mam, zupelnie mnie nie obchodzi.


Wiedzę, że jak tylko Smuggler pojawia się w pracy to zagląda na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 09:14, Markus89 napisał:

Wiedzę, że jak tylko Smuggler pojawia się w pracy to zagląda na gram.pl :)

A co się dziwisz? Jest odpowiedzialny za kontakty z czylenikami, więc musi trzymać rękę na pulsie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za Diablo nie mogę zrozumieć, czemu na Coverze nie ma demka Titan Questa. Bardzo na nie czekałam bo mam zamiar sobie kupić pełne ale najpierw musze zagrać w demo no a w CDA zawsze są najnowsze demka. Mam nadzieję, że CD-Action się poprawi i w następnym numerze da demo TQ. Liczę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 08:20, smuggler napisał:

>>>Obnizamy z to co JEST NA PLYCIE. Ze beda rozsylac patch? Zadna laska, sprzedali
w koncu produkt niepelny. To jak na klasowce - jak nic nienapiszesz, to dostajesz 1, i niewazne,
ze tak naprawde sie uczyles itd.
Liczy sie to, co sie widzi i to sie ocenia.


Chyba, że jest się tegorocznym maturzystą, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 18:31, Magwisienka napisał:

A ja za Diablo nie mogę zrozumieć, czemu na Coverze nie ma demka Titan Questa. Bardzo na nie
czekałam bo mam zamiar sobie kupić pełne ale najpierw musze zagrać w demo no a w CDA zawsze
są najnowsze demka. Mam nadzieję, że CD-Action się poprawi i w następnym numerze da demo TQ.
Liczę na to.


Po raz kolejny odpowiadam: BO SIE CHRZANI Z POLSKA WINDA. I KAZDA INNA OPROCZ ANGIELSKIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 08:23, smuggler napisał:

Po raz kolejny odpowiadam: BO SIE CHRZANI Z POLSKA WINDA. I KAZDA INNA OPROCZ ANGIELSKIEJ.

To trochę głupio, że z Windą się chrzani. A czy z polskimi schodami również idzie do chrzanu? ;)

BTW kolejna "polskawa" gra w Kaszance... trochę smutno. Poczekamy na Fratera. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra nibiru ma rzeczywiście takie wymagania jak jest napisane w cda? mój komputer przewyższa te wymagania przynajmniej dwukrotnie a gierka tnie się jak cholera... możecie co śna to poradzić? bardzo chciałbym sobie pograć w tą gierkę...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 09:53, Darkstar181 napisał:

Chrzani się? U mnie bez problemu chodziło. No chyba ze chodzi o problemy z napisami.Ale na
to jest sposób,juz gdzieś był opisywany.


\Zgadza sie ale jak mam dostac potem 1500 listow "oszusci, daliscie zepsute demko" bo sie nie bedzie sie komus chcialo poczytac wyjasnien albo sie do nich zastosowac (bo to takie trudne...) - to sami rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 14:20, Matrix14 napisał:

czy gra nibiru ma rzeczywiście takie wymagania jak jest napisane w cda? mój komputer przewyższa
te wymagania przynajmniej dwukrotnie a gierka tnie się jak cholera... możecie co śna to poradzić?
bardzo chciałbym sobie pograć w tą gierkę...

Pozdrawiam


.... zainstalowanie nowych sterów do grafy oraz najnowszej wersji DirectX 9.0c powinno pomóc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 11:10, Jack Bauer napisał:

ja mam pytanko, kiedy wychodzi ten numer CDA ? :D wiem, nie jestem w temacie, a mam kase i
chciałbym sobie kupic jeden numer. :D


Jest w kioskach od 11 lipca jeśli się nie mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować